بازی ایتالیایی فوتبال به نام “بمب بیولوژیک’ به صورت coronavirus

“این قطعا یک تجزیه و تحلیل است که می تواند ساخته” Brusaferro گفت.

توسط هفته گذشته برگامو را به گورستان تبدیل شد به طوری غرق تعداد مرده که کامیون نظامی شروع به حمل و نقل اجسام به همسایه منطقه برای هولوکاست.

ایتالیا باقی ماند و به کشور های اروپایی با اکثر موارد نزدیک به 70,000 و تقریبا از 7000 مرگ و میر — ترین در سراسر جهان و بیش از دو بار به عنوان بسیاری از چین است.

اسپانیا است که آینده کشور در اروپا با اکثر موارد حدود 48,000 و از آن پیشی گرفته است چین در تعداد مرگ و میر با بیش از 3,400.

بیش از 435,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و تعداد کشته در بسته 20 ، 000 با توجه به در حال اجرا تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به طور کلی بیش از 100 ، 000 بهبود یافته اند.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

رسمی برای حضور در فوریه. 19 بازی بود 45,792 — یک “صفحه اصلی” رکورد برای آتالانتا یک باشگاه کوچک ساخت اولین آن در اروپا رقابت های باشگاه.

آتالانتا کاپیتان Alejandro “Papu” گومز گفت: آرژانتین روزانه اوله آن را “وحشتناک” را بازی کرده اند که بازی.

“این یک شهرستان از 120,000 نفر و آن روز (40,000) رفت و به سن سیرو” آرژانتین گفت. “این یک مسابقه تاریخی برای آتالانتا چیزی منحصر به فرد است. به شما ایده بدهد همسرم در زمان سه ساعت برای رسیدن به میلان وقتی که این سفر به طور معمول طول می کشد تا 40 دقیقه.”

این بازی در میلان به دلیل آتالانتا را در ورزشگاه برگامو نمی دیدار با الزامات تعیین شده توسط فوتبال اروپا حاکم بر بدن UEFA.

قبل از بازی والنسیا طرفداران آزادانه گردش در اطراف میلان و حضور در برخی از شهر و میدان از جمله Piazza del Duomo, نوشیدن, و, شعار تیم ها ،

به دنبال بازگشت شرایط را برای ویروس سرایت بالا بود با هزاران نفر از مردم جمع آوری و بدون نگرانی های زیادی را در یک زمان هنگامی که شیوع بیماری در اروپا نبود و در عین حال شناخته شده است — و پس از آن سفر بازگشت به خانه. نزدیک به 30 busloads از طرفداران ساخته شده و 60 کیلومتر (37 مایل) سفر از برگامو به میلان.

شب قبل از مسابقه وجود نداشت و اجتماعی فاصله به عنوان مقامات از هر دو باشگاه آمیخته و رد و بدل هدیه و دست دادن در یک شام ارائه شده توسط آتالانتا.

“من شنیده ام بسیاری از نظریه ها) من می گویم معدن: Feb. 19, 40,000 Bergamaschi رفت و به سن سیرو برای آتالانتا-والنسیا” Fabiano di Marco رئیس pneumologist در بیمارستان در برگامو به گفته روزنامه ایتالیایی Corriere della Sera. “در اتوبوس, اتومبیل, قطار. یک بمب بیولوژیک متاسفانه.”

والنسیا مدافع Ezequiel Garay اول لیگ اسپانیا بازیکن برای تست مثبت برای COVID-19. این تیم اسپانیایی بازی لیگ در برابر Alaves حدود دو هفته پس از بازی در میلان و بعد Alaves گزارش داد که 15 نفر در این باشگاه آلوده شدند هر چند آن را می گویند نیست این موارد به طور مستقیم مربوط به بازی در برابر والنسیا.

ایتالیایی, بازیکنان فوتبال’ association جمهور دامیانو Tommasi معتقد است ورزش مقامات باید نگاه طولانی و سخت در آتالانتا بازی قبل از شروع مجدد لیگ.

“نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در چین که در آن بازیکنان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در حال حاضر با وجود تمام قوانین ایمنی و اقدامات احتیاطی گرفته” Tommasi گفت: AP با اشاره به مثبت اخیر آزمون به صورت سابق منچستر یونایتد هافبک لیونل مسی با باشگاه چینی شاندونگ لونن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>