‘آن تغییر خواهد کرد که چگونه عمل می کنیم’: Cal آتش خرید اولین هلیکوپتر است که می تواند به مبارزه با آتش سوزی در شب

“آن را تبدیل به کریستال روشن است که وضع موجود تبدیل شده است غیر قابل قبول” او گفت:. “همه ما می دانیم چه تسکین آن است که به دیدن ما هوایی سواره نظام می رسند.”

در آتش سوزی وجود دارد می توان به 20 یا بیشتر, هلیکوپتر, هوا, همراه با یک دوجین یا بیشتر بال ثابت تانکر و هوایی تاکتیکی سرپرستان در سه تک موتور هواپیما کارگردانی حمله هوایی از طریق ارتباط رادیویی با خلبان و آتش نشانی بر روی زمین است.

تانکر ستون فقرات عمل كردن صورتی روشن بازدارنده جلوتر از شعله های آتش به کت سوخت و کم فروغ. هلیکوپتر دنده انداختن آب برای خاموش کردن آتش به عنوان بولدوزر و زمین خدمه کار زیر قهوه ای گفت:.

“شما باید هر دو” او گفت:. “این شلوغ وجود دارد.”

در طول Kincade آتش سوزی در سال گذشته کال آتش گزارش هلیکوپتر کاهش یافته 2 میلیون گالن آب و هوا تانکر به هر طریقی بود 1 میلیون گالن بازدارنده.

آتش سوزی گاهی اوقات مرگ در شب با دماهای پایین تر و سبک تر بادها affording “زمان ایده آل برای حمله به آتش گفت:” جیک Serrano کال آتش گردان ارشد در سونوما کانتی فرودگاه helitack پایه.

هاوکز مجهز به بالابر و 250-کابل پا برای عملیات نجات به کال آتش “یک سلاح آن را به حال هرگز قبل از,” او گفت:.

آیا با تکنولوژی بالا copters را ساخته اند یک تفاوت در باد شلاق Kincade آتش در اکتبر یا کشنده Tubbs آتش 2017 نامشخص است. خشن درجه یک نظر در علاوه بر این به سرعت باد براون گفت: با توجه به downwind سمت الراس اغلب شدید و تلاطم.

یک هلیکوپتر پرواز می کنند در 40 مایل در ساعت باد اما آب و یا بازدارنده آن منتشر شده می توان به غبار نور, ارائه آن را بی اثر در آتش. در نهایت خلبانان تعیین اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت پرواز و کمک به جلوگیری از آتش سوزی قهوه ای گفت:.

Gusts باد رسیده 76 مایل در ساعت در این تپه که در آن Kincade آتش سوزی در نزدیکی Geyserville و باد تا به 60 مایل در ساعت سوار Tubbs آتش از Calistoga به سانتا رزا در حدود چهار ساعت مجبور آتش نشانان به تمرکز بر نجات ساکنان به جای مبارزه با فروغ.

جدید copters مستقر خواهد شد بیش از دو تا سه سال آینده با Boggs کوه و هوارد جنگل helitack پایگاه در تحویل لیست. شب عملیات انجام خواهد شد از وینا و چهار پایگاه در شهرستان سانتا کلارا, San Benito, رودخانه و سان برناردینو شهرستان.

اولین شاهین شماره CF 903 وارد شده در ماه نوامبر است و تحت تعمیر و نگهداری و خلبان و خدمه آموزش در کاورنو نزدیک به 100,000 فوت مربع آشیانه با روشن و سفید اپوکسی کف در McClellan فرودگاه به کال آتش را حمل و نقل هوایی مدیریت واحد از سال 2002.

کارگران برای DynCorp International, شرکت خصوصی فراهم می کند که نگهداری از کال آتش ناوگان و خلبانان برای بال ثابت هواپیما بودند swarming در هفته گذشته بیش از شاهین یکی از سه C 130s و هواپیما دیگر به عنوان تعمیر و نگهداری زمستان بود در نوسان کامل است.

“تابستان بسیار خسته کننده در اینجا” یک کارگر گفت.

C-130s چهار موتور turboprop نظامی حمل و نقل هوایی در خدمات در سراسر جهان برای بیش از 60 سال نیز نشان دهنده یک ارتقاء عمده برای کال آتش. هفت تانکر در اصل در نظر گرفته شده برای خدمات جنگل ایالات متحده بودند منحرف به کالیفرنیا بدون هیچ هزینه ای برای دولت به همراه 150 میلیون دلار ارزش از موتورهای ملخ چرخ و دیگر لوازم یدکی و 4000 گالن مخازن نصب شده در خود را بزرگ محموله خلیج.

آنها کوتوله های دوقلو-موتور S-2Ts های دیرین تكیه کال آتش ناوگان, در, سرعت, قدرت و مهمتر از همه بیش از سه برابر بازدارنده ظرفیت حمل. S-2Ts باقی خواهد ماند در خدمت و برای اولین بار از C 130s است که انتظار می رود به آماده شود برای انجام وظیفه در وسط 2021.

زمانی که اعضای کالیفرنیا هیئت نمایندگان کنگره نوشت: پس از آن-وزیر دفاع جیمز Mattis در سال 2018 خواستار تحویل سریع از C 130s خود نامه گفت: “این هواپیما آتش نشانی کاملا حیاتی به کالیفرنیا تلاش برای مبارزه با به طور فزاینده ای مرگبار آتش سوزی که تهدیدی برای ما به شمار می رود.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>