‘آن ناموفق بود’: زمین مسطح نظریه پرداز و کله خر ‘دیوانه’ مایک هیوز می میرد, در خانه, موشک فاجعه

در ماه دسامبر buttressed با اعتقاد و پیشرفت در خانه پرتاب موشک “Mad” مایک هیوز بدبختانه در یک دوربین و رویا پردازی در مورد لحظه ای که او نشان می دهد که انسان در آن زندگی می کند سرسبز دیسک.

این طرح ساده است: آتش به آسمان در یک بخار مجهز به موشک با کمک یک بالون که او را حمل به Karman خط 62 مایل مانع بالا که جدا از جو و سرد خلاء فضا فیلمبرداری تمام راه. “برای سه ساعت در جهان متوقف می شود” هیوز گفت: در طول جریان زندگی می کنند.

هیوز یک خودخوانده daredevil, تخت, زمین نظریه پرداز و کرایه تاکسی-پرش بدلکاری, درگذشت, روز شنبه هنگامی که او وقاحت ساخته تدبیر رو او را در یک ستون از بخار spiraled از طریق هوا و حفره حفره به درمنه خارج برستو, کالیفرنیا. او 64.

“آن ناموفق بود و او در گذشت” همکار دیرین والدو خبر گفت: خبر مربوط به کاهش به نظر بیشتر است.

تصویری از پرتاب و سقوط نوشته شده توسط خبرنگار آزاد جاستین چپمن نشان داد سبز چتر نجات در حال سقوط به دور از موشک لحظاتی پس از برخاست.

معلوم نیست که آیا این چتر نجات را شکست منجر به سقوط اما هیوز تا به حال زده بازگشت به زمین بر روی یک چتر نجات پس از حداقل یکی از موفق, راه اندازی بسته به یک موشک تحمل کلمات “زمین مسطح.”

این یک پایان غم انگیز برای هیوز شاید بیشتر قابل مشاهده و رنگارنگ حمایت از این نظریه که زمین ندارد یاقوت کبود و زمرد جهان گردان در اطراف یک ستاره عظیم بلکه یک صفحه مسطح با یک خورشید در بالای آن است. در حالی که هیچ یک فرضیه برای چه زمین مسطح قرار است به مانند بسیاری از مؤمنان تصور یک تخت دیسک حلقه دار توسط یخ دریا که دارای اقیانوس ها در.

او اختصاص داده شده که در گذشته چندین سال از عمر خود را برای اثبات این نظریه از یک جای بلند قرار دادن — یک هدف بلند پروازانه آغاز شد که در صندلی جلو یک خودروسواری بزرگ.

هیوز به دست آورد برخی از شهرت در سال 2002 زمانی که او افزایش یافت و در 103-پا پرش در لینکلن شهر ماشین limo کشش درآمد یک رکورد جهانی گینس.

سال بعد او را دوباره ایجاد یک شکست خورده پرش با کله خر Evel Knievel که در سال 1974 سعی کردم به طاق آیداهو را مار رودخانه, دره عمیق و باریک در یک مشابه طراحی شده بخار مجهز به موشک. Knievel شوت مستقر در اوایل و او از دست رفته خوانده شده را علامت.

علاقه ای که موجب ارتباط بین هیوز و اداره هوانوردی فدرال مدتی در اطراف 2010 گفت: James Van Laak بود که پس از آن یک مقام ارشد در آژانس از فضای تجاری حمل و نقل.

دو زده یک فرد زن و شوهر, تلفن مبتنی بر دوستی با هیوز به عنوان swaggering بدلکاری پارانوئید از دولت فدرال و ون Laak فدرال ریزرو ایالات متحده در تلاش برای کمک به او پیدا کردن یک راه برای قانونی راه اندازی این موشک گفت: واشنگتن پست در روز یکشنبه.

پس از ون Laak ملاقات با FAA مشاور عمومی سازمان تعیین می شود که آن را کاملا یک موشک پرتاب تعریف از یک سطح شیب دار خواهد بود اصلی سیستم نیروی محرکه. که کمک به جلوگیری از پیچیده ایمنی بررسی و هیوز به توافق رسیدند برای حفظ ایمنی محلی مقامات در حلقه ون Laak گفت.

ون Laak شاهد پیشرفت در هیوز کار بررسی عکس از راکت از سال 2010 نشان می دهد که بهبود در باله های موشک نیاز به ایجاد ثبات در پرواز است.

آخرین آنها صحبت کرد در سال 2012, او گفت:. دو سال بعد هیوز پرواز یک چهارم مایل بیش از Winkelman آریزونا در یک پرواز به پایان رسید که با هیوز کشیده از باقی مانده از موشک. او به تماشای یکی دیگر از کله خر مار را در رودخانه, دره عمیق و باریک پرش در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>