‘این یک معامله از یک زمان خوب’: هلدزبرگ هواپیما سلام های نظامی جنگ جهانی دوم جانباز قبل از تولد 100

چند روز پس از سپیده همه گیر شده است خسته کننده و جدا عاری از پیش بینی برای 99 سال از دل Tiedeman و همسایگان خود در یک هلدزبرگ صفحه اصلی بازنشستگی.

جمعه گذشته مطمئنا نمی شد یکی از آن روزها بود.

اوایل که بعد از ظهر Tiedeman یک جنگ جهانی دوم خلبان جنگی و حدود 40 دیگر نقاب و مناسب فاصله ساکنان هلدزبرگ ارشد زندگی چشیده آفتاب و تنقلات خود را در نزدیکی جمعی از باغ کنار بزرگراه 101. در حالی که همه آنها بدقت نظاره گر به سمت بالا و گوش.

برخی از شنیده ها قبل از آنها خال خال نادر از ترمیم دوقلو-پروانه 1942 DC-3 هواپیمای پایین در آسمان روشن به شمال.

نقره ای هواپیما غرور و شادی از رودخانه دره Benovia کارخانه شراب سازی غوطه ور آن جناح راست و در سلام آن را به عنوان rumbled گذشته است. سپس آن را دور به شرق و ساخته شده یک دوم منتقل می کند.

تمام که شد و به افتخار Tiedeman یک مهربان و فروتن مردی که پرواز کرد فقط مانند یک هواپیما و شاهد بسیار جذاب و چیزهای وحشتناک در میان قتل عام از D-روز تهاجم از اروپا و متحدان تقلا نسبت به هیتلر آلمان است.

محافظ چشم خود را از خورشید روشن با یک دست و با استفاده از آن دیگر برای کمک به نگه دارید تا بزرگ قرض پرچم آمریکا به نفع کسانی که روی عرشه کشتی “روح Benovia,” Tiedeman راننده سرشونو تکون دادن در قدردانی.

او گفت: کمی زود است که در تمام این سالها او به پرواز در آمد برای ارتش ایالات متحده نیروی هوایی و سپس متعلق به یک هواپیما خصوصی “من هرگز در یک پرواز.

“من فکر می کردم چگونه کسل کننده! اما آن را کسل کننده و در همه. من آن را دوست داشت. این یک معامله از یک زمان خوب!”

هوایی سلام به Tiedeman که تولد 100 است در ژوئن 24, ساخته شده برای یک زمان خوب است بیش از حد برای Benovia مالک جو اندرسون و دیگران روی آنچه که به یکی از جهان ترین grandly ترمیم و به روز رسانی DC-3s.

“من فکر می کنم آنها را دیدم ما!” خلبان ارشد جف کافمن اعلام کرد پس از عبور از بالای بزرگراه 101 که جریان بلافاصله غرب از 110 مقیم هلدزبرگ زندگی ارشد.

اندرسون که صاحب Benovia کارخانه شراب سازی با همسرش مریم Dewane گفت: این پرواز می تواند بهتر بوده است تا به حال تنها Tiedeman شده روی.

او و خلبان Coffman تلاش کرده اند بیش از یک بار به ترتیب به صورت ملایم و ظریف جانباز را به سوار شدن در کابین خلبان صندلی. قبل از آنها پرواز “روح Benovia” به نرماندی در ماه ژوئن گذشته را به یک نقطه در یک تاریخی شکل گیری DC-3s برای پرواز بیش در سالگرد 75 از D-روز اندرسون و Coffman دعوت Tiedeman همراه است.

سپس 98 او وسوسه شد اما فکر آن را عاقلانه به کاهش است. آگاه باشید که اندرسون همچنان مشتاق به دریافت او را برای سوار شدن Tiedeman گفت: در اواخر بعد از ظهر جمعه “من می خواهم به او را داشته باشد موفق است.”

محکم و قابل اعتماد داگلاس DC-3 هواپیمای اقتباس شده برای استفاده نظامی در جنگ جهانی دوم شد و ضروری یابو محبت دوبله Gooney پرنده با استفاده از GIs و توسط سربازان داکوتای یا Dak. شایع ترین زمان جنگ تنوع DC-3 C-47 Skytrain, مجهز به حمل چتربازان و دو گلایدر با GIs روی.

در D-روز در سال 1944 بیش از 800 C-47s کاهش یافته است بیش از 13000 سربازان بر روی متفقین در اروپای تحت اشغال آلمان.

در طول جنگ DC-3 که در حال حاضر “روح Benovia” اصلاح شد به عنوان یک C-53 Skytrooper یک سربازان و محموله های حمل و نقل. آن پرواز بر فراز هیمالیا برای حمایت از عرضه و مبارزه با امپراتوری ژاپن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de