‘ممکن است آن را صفر ممکن است 20’: Mendocino County ارائه می دهد تست گرفتن موارد وابسته به کلیسای خدمات

Mendocino County مقامات امیدوارم که هر کسی که ممکن است تا به حال تماس با یک شوهر-همسر, عبادت تیم در ردوود دره مجمع از خدا یا با مرد دوم که پیوسته آنها را در کلیسا به عنوان آنها جریان یک روز مادر سرویس — هر سه باید پس از پایین آمدن با COVID-19 — در خواهد آمد به صورت رایگان تست روز سه شنبه در عقاب اوج مدرسه در ردوود دره.

این تست تشخیصی ارائه خواهد شد از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر به سعی کنید به ساقه هر کراس کانتی شیوع کروناویروس در میان کسانی که ممکن است در معرض این سه نفر در گذشته 14 روز و یا به خود شناخته شده است تماس, مقامات گفت.

“این وظیفه ما را به حفاظت از مردم در سلامت” گفت: کارمل آنجلو ارشد اجرایی از Mendocino County, که در آن جریان خدمات کلیسا تا ده نفر حضور فیزیکی مجاز تحت سلامت فعلی سفارش.

در این مورد آنجلو گفت: اصرار مردم به آزمایش می شود “بهترین راه ما می تواند انجام این کار است.”

آنجلو نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم حاضر بودند در روز مادر کلیسا خدمات. اما Lake County ساکن شارون McMilin, که, شوهر, جک, کلیسا, کشیش, گفت که او معتقد است این وضعیت شده است از نسبت دمیده شده.

هر چند او و شوهرش هر دو قرارداد به بیماری و در بیمارستان بستری شده است, او گفت که او به خاطر یک فرد دیگر در حال حاضر در طول روز مادر سرویس بصورت زنده توسط زن و شوهر در مارس 10, زمانی که county health مقامات بر این باورند که ویروس منتقل شد به دیگر مرد مسن یوکیاه دره ساکن ،

او گفته بود “در راه بازگشت” کلیسا, شمارش, کلیسا, کمک های مالی و آماده یک بانک سپرده. او گفت که او بود آگاه نیست او بیمار شدن تا دوشنبه.

McMilin مطمئن نیستم اما گفت: فرد دیگری نیز می تواند برای این سرویس یک حساب کاربری است که به نظر می رسد برای مطابقت با یک Facebook live ضبط که در آن جک McMilin دستور کسی در مورد یک قطعه از تجهیزات بیش از یک میکروفون.

اما تحت county health سفارش تا 12 افراد ممکن است شرکت در خدمات عبادت زنده جریان به دیگران از راه دور به عنوان طولانی به عنوان آنها را در تعامل توصیه پیشگیرانه بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از coronavirus انتقال است.

که شامل زمانی که آواز درگیر پادمان مانند اضافی تهویه فاصله بیشتر از شش فوت حصول اطمینان از خوانندگان نیست چهره به چهره و حتی استفاده از پلکسی گلاس غربالگری بین خوانندگان به دلیل پتانسیل برای قطرات موجود در هوا.

یک ویدیو از مارس 10 سرویس را نشان می دهد هر دو McMilins تا در مرحله فاصله به طور گسترده ای از هم جدا آواز در باز قبل از جک McMilin شروع به موعظه. شارون McMilin نیست به یاد داشته باشید داشتن آواز و همچنین گفت که دو تن ماسک زمانی که آنها نبودند آواز هر چند کسانی که قابل مشاهده نیست در Facebook ضبط.

او گفت: هیچ یک از آنها 30 یا بیشتر محله های کشیش نشین حضور داشتند.

“هنگامی که آنها را به پناهگاه در محل ما هرگز تا به حال یکی دیگر از خدمات” او گفت:. “ما فقط به حال Facebook live. که در آن بود.”

و زمانی که آنها در کلیسا, آنها, دور, استفاده از ضد عفونی کننده دست و با استفاده از Lysol بر روی دستگیره درب و سطوح قبل از ترک.

“همین دلیل است که میگویم این داستان گرفتن دمیده راه نسبت,” او گفت:.

این وضعیت به توجه مقامات بهداشتی پس از سوم شرکت کنندگان که علنا شناسایی بیمار شد و تست شده برای کوروناویروس. خود را مورد 14th در Mendocino County گزارش شده به شهرستان در روز جمعه. تماس با ردیاب تعیین شده بود در تماس نزدیک با McMilins در خدمات کلیسا و در حالی که مشغول به کار در یک کلیسا بانک مواد غذایی در اطراف همان زمان هر چند هیچ کس آمد به جمع آوری مواد غذایی است که روز آنجلو گفت.

در همین حال روز شنبه McMilins که تا به حال تبدیل شدن به بیمار رفت و به نمایش در خواهند آمد برای coronavirus نتیجه مثبت آزمایش شارون McMilin گفت.

جک McMilin است که در زمینه شرایط بهداشتی در بیمارستان بستری شد در Adventist Health یوکیاه دره Mendocino County مقامات بهداشت گفت. در Facebook, همسرش گفت parishioners او ذات الریه.

او و یوکیاه مرد در حال نقاهت خود را در خانه های بهداشت, مقامات گفت.

آنجلو گفت: بسیاری از کلیساها در شهرستان به عنوان جاهای دیگر در سراسر کشور باید bristled تحت دستور به بستن درهای خود را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. در برخی از ایالتها رهبران کلیسا را آشکارا به مبارزه طلبیده سفارشات به نگه داشتن خانه از عبادت توقیف.

او گفت: امن ترین راه برای رسیدگی به این وضعیت با Assembly of God ردوود دره است که به ارائه تست برای کسانی که ممکن است به آن نیاز دارید.

“ما نمی دانیم که اگر هر کسی ممکن است آن را صفر ممکن است 20, آن ممکن است 50 — مواجه شده است این کلیسا و یا یکی از این سه نفر در 14 روز گذشته,” آنجلو گفت. “بدترین حالت تست کردیم و افرادی که هرگز در معرض. بهترین سناریو اگر کسی در خارج وجود دارد که به مردم در این کلیسا و سپس ما آنها را در حال حاضر.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de