‘از آن ساخته شده من سخت تر کار’: SRJC دانش آموزان غلبه بر بیماری همه گیر به پایان مدرسه

“من صحبت کردن در مورد چگونه قورباغه ها همیشه یک کشتی یخ شکن” او گفت:. “من دانشمند مغز متوجه آنها رنگ های مختلف به عنوان فصل تغییر و یا زمانی که آنها تاکید کرد آنها به نوبه خود سفید است.”

استنفورد پذیرش مقامات دوست داشت آنچه را دیدم. او با 11 دانشگاه های دیگر او اعمال از جمله دانشگاه کرنل UC برکلی و UCLA.

Straube اولین کسی بود که در خانواده اش به حضور در دانشگاه و زمانی که او معمولی ثبت نام در SRJC پس از فارغ التحصیلی از دره سونوما دبیرستان در سال 2015. آموزش و پرورش نیست همیشه یک اولویت پس از او می آید از یک طبقه کارگر و خانواده که اعضای فدرال سرخپوستان Graton Rancheria.

Straube گفت: او skirted در مدرسه تا زمانی که او را به SRJC و رو دقیق علمی و ریاضی کلاس که انگیزه او را برای ارتکاب به دانشگاهیان در راه او تا به حال هرگز قبل از.

او هرگز در نظر گرفته استنفورد تا استادان و مشاوران همه لابی او را به آن را انجام دهد, او گفت:.

در حال حاضر او نشان میدهد که یکی SRJC دانشجو هر چند سال که نقل و انتقال به دانشگاه استنفورد. او تقریبا هفت سال بیشتر از مدرسه پیش رو به عنوان او به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک پزشک و دانشمند الهام به بخشی از راه حل که در آینده بیماری های همه گیر را تهدید می کند همه او می داند و برای مراقبت.

“این مالیات زمانی که جهان به هم ریخته است آن را نمی ترساند مرا” Straube گفت. “من در آرزوی به در خط مقدم کمک به مردم یا تحقیق در مورد ویروس و یا درمان بیماران. در این راه (زمان من در JC) نیز محور من است.”

خشونت در شهر مکزیک بود و بدتر و بدتر و در حدود پنج سال پیش از آن رسیده پرز خانواده محله که کارتل تهدید پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ رستوران.

پس از مادر او کوبایی خانواده می تواند به دنبال پناه در ایالات متحده آمریکا است اما پرز, 23, ماندند, در سال برای ادامه تحصیلات خود را تا زمانی که مشخص شد او بیش از حد مورد نیاز برای پیوستن به آنها را در شهرستان سونوما.

پرز نبود انگلیسی صحبت می کنند زمانی که او وارد است. رانده شده به اکسل و خدمت به پدر و مادر خود که به عنوان مزرعه کارگران پرز مسلط شد, رونق در سطح بالا دروس ریاضی و علوم و شد یک پردیس سفیر bright-eyed, لاتینی دانش آموزانی که در حصار در مورد دانشگاه.

“همه این برنامه ها واقعا به من کمک کرد, شروع با (دبیرستان معادل برنامه) که به من متصل به دیگران” پرز گفت. “شما معمولا می گویند شما باید یک مشاور یا که یک فرد است که انگیزه شما را از طریق کالج, اما واقعا من تا به حال بسیاری از مردم است. لیستی از نام های بی پایان خواهد بود.”

پرز است که به رهبری UC سانتا کروز در پاییز با چهار کاردانی رشتههای ریاضی فیزیک و علوم طبیعی در دو.

او رانده است برای تبدیل شدن به یک محقق یا نظریه پرداز در گرانشی فیزیک پس از کارآموزی در آزمایشگاه ملی اوک ریج در تنسی در سال گذشته زمانی که او اندازه گیری بادهای خورشیدی برای یکی از شناخته شده ترین آزمایشگاه در کشور است.

خانواده اش را تحمل سختی ها از آنها کاشته شده و ریشه در شهرستان سونوما. آتش سوزی تهدید کرده اند خود را در فرستویلل و همه گیر سمت چپ پدر و مادر خود را بیکار برای خیلی از دو ماه گذشته.

توضیح طبیعی جهان است چه درایوهای پرز ترین روز. اما در بهار امسال بوده است یکی دیگر از یادآوری آنچه مهم است — حتی اگر او دریافت نمی کند و برای عبور از شروع مرحله این سال است.

“ما با هم همه خانواده من,” او گفت:. “حتی اگر ما می تواند از دست دادن چیزهای مادی ما با هم بودند.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de