‘این نوع از زمان جنگ ذهنیت”: Sonoma County girds به صورت بالقوه چشمگیر افزایش coronavirus موارد

شهرستان مقامات دولتی قصد اضافه کردن صدها نفر دیگر تخت بیمارستان دانستن سونوما کانتی هنوز به آمار اوج خود از coronavirus عفونت. هنوز رهبران حفظ برخی از سطح خوشبینی ساکنان را توجه به هشدارهای ایمنی برای منزوی باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است برای کمک به “صاف منحنی” در حال حاضر در همه جا عبارت اشاره به رشد نمایی از عفونت اگر این ویروس را بردارید. همانطور که از دوشنبه شب بیش از 16,200 که مردم در سراسر جهان از جمله 536 در کشور و 27 در کالیفرنیا است.

“برنامه ریزی به ضعف است نه یک چیز بد” Rabbitt گفت. “ما همیشه می خواهیم به برنامه ریزی برای بدترین سناریو مورد. ما در اوج است. همه چیز در مورد مسطح که منحنی. تمام چیزی که برای اطمینان از بیمارستان های ما هستند نه ضعف.”

Mase در زمان یک گام به سمت پیشگیری دوشنبه هنگامی که او دستور داد شهرستان پارک ها و فضاهای باز و بسته, تقویت او پناه-در-محل سفارش در پی یک آخر هفته پر از beachgoers هجوم آوردند به بخش ساحل و در سراسر منطقه خلیج است.

مقامات شهرستان نگرانی ساکنان نیست دستور به ماندن در خانه و یا بیماری به طور جدی به اندازه کافی.

این ویروس باعث می شود که بیماری تنفسی COVID-19 آلوده حداقل سه مراقبت های بهداشتی کارگران در اینجا و وجود دارد در حال حاضر شش مورد از جامعه انتقال یک کلید عطف نقطه ای که منجر به Mase فوق العاده ای حرکت هفته گذشته به upend روزانه زندگی و تجارت است. پنج ساکنان آلوده شدند با توجه به سفر اخیر و 15 مورد هنوز در دست بررسی مقامات گفت.

یک مرد مسن که به تازگی از یک سفر دریایی مرده از بیماری جمعه شهرستان نیز گزارش داد که اولین ویروس بیمار بهبود یکشنبه.

Sonoma County, مقامات می گویند که این رشد در ساکنان آلوده تا حدودی نشان دهنده افزایش تست. شده اند وجود دارد 529 آزمون به تاریخ countywide با 475 آینده را منفی 29 مثبت و 26 هنوز در انتظار. به عنوان تست نگه می دارد ramping تا مقامات گفته اند که انتظار می رود بیشتر موارد این ویروس به ظهور.

تشدید coronavirus موارد در جامعه آینه یک روند در سراسر کشور است که به رهبری ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز برای هشدار دادن به شهروندان در سراسر کشور شنبه به توجه و راهنمایی های پزشکی مربوط به بیماری.

“من می خواهم به درک این هفته آن را به بد” آدامز روز دوشنبه گفت:.

سرپرست زین که نشان دهنده مرکزی سانتا رزا و رونرت پارک 3rd منطقه سونوما کانتی است پرجمعیت ترین supervisorial منطقه گفت که او امیدوار است وجود دارد بیش از حد بسیاری از مرگ و میر بیشتر به صورت محلی.

بين مداوم فشار برای محافظ پزشکی دنده برای پرستاران در خط مقدم درمان بیماران مبتلا به بیماری های عفونی و تماس از سلامت و رهبران سیاسی در واشنگتن دی سی برای اصل یک نبرد همه جانبه نیاز هر شهروند ایالات متحده به تصمیم گیری هوشمند برای شکست دادن یک دشمن مشترک زین گفت: هر شهرستان نیاز به انجام کار خود را و خود را در بخشی.

“این نوع از زمان جنگ ذهنیت آن نیست و آن چیزی است که این کشور دیده نشده از جنگ جهانی دوم” زین گفت. “این یک سوال برای همه ما است. ما مایل به ایجاد که قربانی برای بیشتر خوب است ؟ که آنچه دولت خواسته از مردم در طول جنگ جهانی دوم و این که آنچه که از ما خواسته در حال حاضر.”

یادداشت سردبیر: تعداد کل coronavirus موارد در سونوما کانتی رشد از 7 مورد در مارس 16 تا 29 مورد در روز دوشنبه بیش از چهار برابر افزایش می دهد. نسخه قبلی این داستان misstated قدر افزایش می دهد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>