‘این احساس بزرگ می شود گفت: برخی از پارک ها در شهرستان سونوما بازگشایی با محدودیت های جدید

مایکل پری خوشحال بود که بهار دریاچه پارک منطقه ای بود بازگشایی شد.

“من بیش از خوشحال گفت:” سانتا رزا دندانپزشک بعد از ظهر چهارشنبه. “من سرخوشی.”

پری بود خود را در دوچرخه سواری جاده فقط در داخل پارک Newanga خیابان ورودی تاب لای کرا کیت خود را Fightin’ Bobas دوچرخه سواری باشگاه. او مرسوم مسیر را از طریق پارک فراهم می کند یک منظره مسیر به جاده ها بیشتر از غرب است. هنگامی که آن را بسته و او را مجبور بر روی سونوما بزرگراه است که بیشتر خطرناک است.

“من سوار شده است در اینجا برای 25 سال گفت:” پری. “این احساس بزرگ می شود.”

که مشترک خودداری کنند در فضاهای باز در سراسر منطقه سونوما کانتی چهارشنبه. روز قبل از شهرستان افسر بهداشت دکتر Sundari Mase تا به حال صادر شده تجدید نظر به منظور اجازه می دهد برای باز کردن نرم منطقه ای و شهری و پارک ها به جز برای کسانی که در امتداد ساحل.

جمعیت بودند با کمال تعجب نور با توجه به پوشیده از ابر آب و هوا و در بخشی به این واقعیت است که این بازگشایی آمد با شرایط. پارکینگ بسته شد. به جز برای کسانی که با معلولیت و یا تحرک مسائل همه بازدید کنندگان پارک باید خود را آغاز گردش از خانه و بدون استفاده از یک موتور خودرو با توجه به تجدید نظر سفارش. متخلفان مشمول به استناد برای تخطی از قانون جرم است.

این تولید شده مقاومت قابل توجهی از افرادی که نمی زندگی در نزدیکی یک پارک و نمی توانید به راحتی پیاده روی و یا دوچرخه سواری به یکی گفت: Bert Whitaker, مدیر شهرستان های منطقه ای پارک.

“ما موافق است که این کمتر از وضعیت ایده آل” گفت: Whitaker. “اما ما امیدواریم که اگر مردم واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای استفاده از این پارک ها در این راه” — حفظ 6 فوت فاصله از دیگران و پوشیدن پوشش صورت زمانی که آنها نمی تواند — “این است برای رفتن به یک مسیر رو به جلو که به ما اجازه می دهد به سهولت محدودیت” در آینده نزدیک.

ضمنی در سخنان خود و نشانه های ارسال شده خارج از هر پارک — “شلوغ پارک منجر به بسته پارک” — بود و هشدار داد که پارک را دوباره اگر مردم نمی توانند عمل اجتماعی فاصله و در غیر این صورت حق آن را دریافت.

در جرثقیل کریک پارک منطقه ای واقع در میان باغ های انگور در شرق رونرت پارک دستیار دانیل کارنی نوشته شده بود در ابتدای مسیر در یک صندلی ساحل, ساخت بسیار عالی پیشرفت در این کتاب او خواندن “گیاه شناسی در یک روز است.”

“من تا به حال دو نفر آمده از طریق” کارنی گفت: مدت کوتاهی بعد از ظهر. “یک زن و شوهر مسن در دوچرخه. آنها بسیار زیبا!”

نور جمعیت چهار شنبه شد و در تضاد کامل با شکستن بهار-مانند جمعیت کثیری که فرود در شهرستان پارک ها و سواحل سوم آخر هفته از ماه مارس باعث شد مقامات نزدیک به آنها را به طور نامحدود. این نشده پیام: این است که چرا ما نمی توانیم همه چیز خوب است.

“من فکر می کنم مردم متوجه می شوند که این یک امتیاز” در پارک گفت رنجر دستیار اشلی Weikert و اگر آنها نمی تواند آن را اداره کند “از آن گرفته خواهد شد دور از آنها.”

Weikert بود که در خدمت به عنوان یک نوع ماسک, پلیس, تضمین این که کسانی که وارد انجام شده در صورت حمایت می کند. (کسانی که نمی شد اجازه دهید با یک هشدار). او همکار ساشا Ruschmeyer, بازگو, گفتگو با زنی که توصیف بازگشت او به پارک به عنوان “تجدید دیدار با یک دوست قدیمی.”

Gwyndolyn سار گفت که او خوشحال به پشت در مسیرهای پتالوما را هلن پوتنام پارک منطقه ای که او پیاده برای 20 سال است. “این مثل این است که زمین مقدس برای من” گفت: سار که از ذهن نیست که دراز, رفتن از خانه اش در خیابان هشتم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de