‘آن را تا حد زیادی خوب’: ده ها تن اهدای خون به را تشکیل می دهند کمبود

نزدیک به 80 نفر نشان داد تا به سانتا رزا خون درایو جمعه برگزار شد دو منطقه سونوما کانتی قانونگذاران پس از خون بانک گزارش یک کمبود در کمک های مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

پس از بیش از نیمی از خون درایو در سراسر منطقه خلیج لغو شد در این ماه به دلیل شیوع دولت سن. مایک مک گوایر, D-هلدزبرگ و مجلس جیم چوب D-سانتا رزا همکاری با سازمان های غیر انتفاعی Vitalant برای سازماندهی روز جمعه درایو خون در Sonoma County Fairgrounds. قرار ملاقات برای درایو رزرو تا در عرض چند دقیقه از اعلام, باعث دهندگان به طرح یک درایو دوم برای پنج شنبه در fairgrounds که همچنین رزرو تا به سرعت.

برگزار شده بود به منظور محدود کردن تعدادی از ملاقات آنها می تواند ایجاد برای روز جمعه درایو به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل اما در طول روز اگر فضای مجاز آنها پذیرفته شده برخی از افراد بدون قرار ملاقات را در راه رفتن و اهدای خون است.

در همه 79 مردم اهدا خون, که برابر است با 96 واحد از خون با توجه به Andrea Casson کمک کننده استخدام مدیر Vitalant.

“درایو بسیار موفق بود,” Casson گفت.

سانتا رزا ساکن الیوت Cirivello یاد گرفته در مورد رانندگی پس از دریافت یک ایمیل از مک گوایر ترویج ابتکار. آن Cirivello اولین بار اهدای خون او بود اما او احساس کردند که او باید انجام بخشی خود را برای کمک.

“من می خواستم به کمک مالی و انجام کاری مفید,” او گفت:. “من واقعا تشویق به دیدن چگونه بسیاری از مردم در اینجا بودند.”

Cirivello نگران است که حتی اگر بیمارستان نیاز به خون در حال حاضر فقط به عنوان آنها را در طول دیگر ملی بحران مانند بلایای طبیعی نه به عنوان بسیاری از مردم در این دولت شده اند و اهدای آنها به عنوان در گذشته برای شرایط اضطراری.

چهل و پنج خون درایو در منطقه خلیج میله میله برای ماه مارس لغو شد که حدود 1,233 واحد خون Vitalant بود قادر به جمع آوری.

اهدای خون ضروری محسوب می شود خدمات پس از Vitalant این مراکز در سراسر منطقه خلیج هنوز هم عامل. اما مراکز محدود به تعداد ملاقات آنها می توانند هر روز به خاطر آنها فضا از مشتریان برای جلوگیری از گسترش coronavirus که بدان معنی است که این مراکز نمی توانند در ظرفیت کامل Casson گفت. او گفت: این جامعه درایوهای کمک به ایجاد فرصت های بیشتر برای مردم برای اهدای خون است.

سانتا رزا ساکن Thea Daniels نیز اهدا خون در fairgrounds جمعه. در یک زمان بسیار قطعیت Daniels گفت که او می خواست به انجام کاری مهم برای جامعه است.

“همه چیز در حال حاضر باعث می شود شما احساس ناتوان” Daniels گفت. “بنابراین این چیزی بود که من می تواند مسئول و آن را می کند خیلی خوب است.”

دوم جامعه درایو در fairgrounds برگزار خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه. سازمان به دنبال برای اضافه کردن قرار ملاقات اسلات به دلیل تقاضای بالا Casson گفت.

او تاکید کرد هر چند که خون فاسد شدنی است و نیاز به طور منظم پس از اهدا کنندگان مورد نیاز خواهد شد بر اساس مداوم.

“نیاز به خون در حال انجام است,” Casson گفت. “آیا نمی شود دلسرد اگر شما نمی توانید خون اهدا امروز چرا ما نیاز شما در هفته ها و ماه آمده است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>