‘آن را نمی تواند به زودی به اندازه کافی’: موج دوم از بخش خرده فروشی بازگشایی پیش بینی شده در این هفته

در پایان هفته موج دیگری از سونوما کانتی خرده فروشی شده است که خفته از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را به آرامی دوباره به زندگی است.

محلی و مقامات وزارت امور خارجه روز دوشنبه گفت: یک گروه از خرده فروشان می توانید انتظار به حدی از سرگیری عملیات فروش کالا مشتریان می توانند سفارش و انتخاب کنید تا در خارج از فروشگاه.

کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه های خرده فروشان کالاهای ورزشی در میان کسب و کار انتظار برای ترخیص کالا به بازگشایی برای منظقه وانت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. آنها را به پیوستن به دیگر موسسات در حال حاضر انجام carryout فروش از جمله رستوران ها و کارخانه های لبنی و از wineries. مراکز خرید در حال رفتن به گنجانده شود در این بازگشایی مرحله.

“به عنوان اوایل به عنوان پایان این هفته شما باید از این ظرفیت به عنوان یک خرده فروش با تغییرات و دستورالعمل ما مندرج در پنجشنبه شروع به بازگشایی برای پیکاپ” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد طی نشست خبری روزانه.

فقط چند ساعت بعد, Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase گفت: در این شهرستان را دنبال کنید فرماندار سرب و گسترش انواع خرده فروشان مجاز به انجام کسب و کار منظقه. موثر دوشنبه, Mase در حال حاضر آرام ماندن در خانه محدودیت هایی که شده بود در محل پس از مارس 18 به بازگشایی یک تعداد انگشت شماری از شرکت های کوچک فعال در گل, گیاه, مهد کودک, استخر تمیز کردن خودرو, خرید و فروش و ساخت و ساز در بخش های, در میان دیگران. آینده خرده فروشی بازگشایی خواهد شد گسترده تر و شامل بسیاری mom-and-pop بازرگانان.

اپراتورهای خرده فروشی البته به وجد آمدیم توسط اخبار, اما گفت که اجازه می دهد آنها را به زودی به بازگشایی فروشگاه های خود را برای مشتریان تنها چیزی است که می تواند در زنده نگه داشتن آنها را بیش از مسافت های طولانی است.

“این نمی تواند به زودی به اندازه کافی. ما در حال مرگ. من به آن تماس بگیرید گرسنگی در محل گفت:” مایکل “Hoyt” ویلهلم مالک مشترک از آخرین ذخیره رکورد در مندوسینو خیابان در سانتا رزا. “ما بسیار لامسه کسب و کار. مردم رو به در آمده و نگاه به مسائل و دیدن آن است. … این واقعا چیزی است که شما نمی توانید به طور موثر بر روی اینترنت است.”

فروش آنلاین نمایندگی فقط 2 درصد از کل درآمد برای فروشگاه محبوب برای طرفداران موسیقی است. ویلهلم گفت: در شخص خرید نیاز به آمده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای حفظ رکورد وینیل فروشگاه شناور پس از تقریبا 50 روز در تاریکی.

پرسید: چقدر دیگر مغازه خود را می تواند زنده ماندن بدون کامل بازگشایی مجدد ویلهلم گفت: “من حتی نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم.”

دیگر از خرده فروشان ضروری شهرستان مقامات بهداشتی — مانند فروشنده سوپر مارکت ها و صفحه اصلی-فروشگاه های بهبود — بیشتر در بخش خرده فروشی شده اند در همان قایق پس از COVID-19 خرد, اقتصاد محلی: کردند کارگران تعطیل اکثر یا تمام عملیات و تا زمانی که وجود دارد 500 یا کمتر مردم در حقوق و دستمزد و سعی کنید به شدت به یک تکه از صدها میلیارد دلار عمو سام ارائه شده در سراسر کشور برای سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک.

سونوما Outfitters, یک خانواده متعلق به فروشگاه لوازم ورزشی برای 40 سال, آیا امکان استفاده از فدرال تاسیسات تامین وام از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک را چک حفاظت از برنامه و در حال حاضر قادر خواهد بود برای از سرگیری محدود فروش با پنج کارمند بازگشت به کار این هفته است.

“لحظه ای که می گویند ما می توانید باز کردن و یا فراموش منظقه و یا هر چیز ما آماده خواهد شد گفت:” دبرا چیز قشنگ, co-صاحب فروشگاه در سانتا رزا مونتگمری مرکز خرید. “ما شده اند کاملا خاموش باشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de