دادگاه اسرائیلی را رد کرد نتانیاهو درخواست برای به تاخیر انداختن محاکمه

بیت المقدس >> یک دادگاه اسرائیلی امروز را رد کرد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر درخواست برای به تاخیر انداختن شروع از فساد محاکمه پاکسازی راه را برای رسیدگی به شروع به برنامه ریزی هفته آینده.

نتانیاهو وکلا تا به حال درخواست برای تاخیر گفت: آنها نیاز به زمان بیشتری برای بررسی مدارک و شواهد. دولت دادستان پاسخ داد که آنها در مخالفت با هر گونه تاخیر و دادگاه پذیرفته شده و موقعیت خود را.

در overruling درخواست قاضی نوشت که اولین جلسه در تاریخ 17 مارس بود یک رویه خواندن اتهامات تنها و متهم پاسخ بود نیاز نیست بنابراین هیچ توجیهی برای تاخیر.

نتانیاهو شده است به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در ارتباط با یک سری از رسوایی که شامل پذیرش هدایای گران قیمت از دوستان ثروتمند و ارائه ارز به نفع قدرتمند با رسانه های مقتدر. طولانی-حکم رهبر اسرائیل را انکار هر گونه تخلف و می گوید: او قربانی یک رسانه-هماهنگ شکار ساحره.

مشکلات قانونی خود ایستاده بود در مرکز ملی هفته گذشته انتخابات اسرائیل سوم در کمتر از یک سال. مانند انتخابات گذشته آوریل و سپتامبر این یک به پایان رسید inconclusively.

نتانیاهو حریف Benny Gantz حاضر به نشستن با او را در دولت و به نظر می رسد آماده به فشار برای تصویب قانون در ورودی مجلس که بار هر کسی تحت تعقیب به جرم بودن قادر به رهبری یک دولت — در اثر رد صلاحیت نتانیاهو از پیشرو کشور است.

در حالی که ساده ترین راه برای خروج از بن بست در هر یک از دوره های قبلی بود که یک دولت وحدت دو طرف شده اند به طور فزاینده ای acrimonious نسبت به یکدیگر با هر مبارزه است.

امروز اعضای حزب لیکود نتانیاهو ممتنع از یک رویه, رای به معنای تایید رسمی نتایج انتخابات با استناد به خود تقاضا برای بازشماری صدها برگه های رای که در کشاکش. Gantz آبی و سفید گفت: حرکت مجموعه “سنت خطرناک” است که آسیب دیده و مشروعیت این کشور در کمیسیون انتخابات.

ضد نتانیاهو نیروهای جدید در ورودی مجلس فرمان 62-58 اکثریت هستند اما عمیقا در میان خود تقسیم حتی اگر Gantz و کوچکتر Yisrael Beitenu حزب به رهبری نتانیاهو متحد-تبدیل-nemesis آویگدور لیبرمن توافق کرده اند که به همکاری برای تشکیل یک دولت.

رئيس جمهور اسرائیل به زودی آغاز رایزنی با انتخاب احزاب برای تعیین این که چه کسی به شیر به عنوان نخست وزیر به طور معمول رهبر بزرگترین حزب و در این مورد آغاز به کار کرد. اگر بن بست همچنان ادامه دارد و اسرائیل می تواند خود را به سمت یک چهارم مستقیم انتخابات که کارشناسان می گویند خواهد اثرات فاجعه بار بر روی مردم اعتماد به نفس در خود و مقامات منتخب و سیستم انتخاباتی.

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر از جان گذشته است در دفتر باقی می ماند به دلیل نصب یک دولت جدید را به او بدهد مهم سیاسی تقویت و به طور بالقوه اجازه می دهد او را به قانونگذاری راه خود را از حقوقی است.

Amit حداد یکی از نتانیاهو وکلا گفته بود او به دنبال تاخیر در شروع محاکمه. او گفت: درخواست “فنی” و به معنای به دفاع هم به بررسی تحقیقی مواد است که آن را هنوز دریافت نکرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de