جداسازی یک حریف دشوار است برای ورزشکاران منطقه

این همه ساز اگر بچه ها تصمیم گرفت به آن نگاه کنید که راه. آنها خود را تخت, تلویزیون, تلفن همراه, اینترنت. سه خانه پخته شده وعده های غذایی در روز است. دوش. پوشیدن هر آنچه که آنها می خواهند. Jammies در تمام طول روز اگر خلق و خوی آنها را مناسب. حیوانات خانگی هم خوب درمانی است. آروغ اگر شما می خواهید. هر آنچه. Ain’t هیچ کس دیگری در اطراف به جز دیگر burpees.

جشن آشپز مارتا استوارت به حال بیشتر از آن زمانی که او در زندان است. آن نامیده می شد توسط برخی به عنوان “اردوگاه نوعی کیک کوچک.” من می خواهم به فکر می کنم از آن به عنوان “افراد مشهور زندان” و البته نوجوانان تنها کسانی نیستند که دچار چنین انزوا. همه ما هستند. همه ما در حال گرفتن یک انگشت زدن لب ما و بیزاری.

نوجوان ورزشکار, اما, ارائه مهارت های خاص تنظیم شده است. هورمون هستند مواج فروزان بیماری در حال حاضر در تمام آن سن به خصوص کسانی که با استفاده از ورزش برای تهویه و اجازه دهید بخار آب از کتری. فیزیولوژیکی آنها همه تا لباس پوشیدن و آماده برای رفتن.

اما رفتن کجا ؟ افراد مشهور, زندان ؟ مدرسه تعطیل است تا خود را در تیم تعطیل است. هیچ پنهانی کرده است. این بازی سرگرم کننده از “گرفتن من اگر شما می توانید.” پارک ها بسته شده است. زمینه تعطیل هستند. تنها چمن کودکان و نوجوانان می تواند اجرا بر روی امروز در چمن جلوی خانه خود را اگر آنها یک چمن است. نوجوان ورزشکار به هیچ کس و هیچ جایی برای بازی. پناهگاه در محل می شود استرس در محل. آنچه یک مربی باید بکنید ؟ چگونه به شماره گیری کردن همه کسانی که هورمونی جرقه?

“من سعی می کنم به آنها گفت:” پتالوما مربی بیس بال جیم Selvitella “این است که قربانی خود را نسل به جهان را به مکانی بهتر است.”

کمک به کنترل گسترش coronavirus. منزوی. اقامت در افراد مشهور زندان است. آن را نه یک عمر حکم. OK ؟ لرز. این اتفاق خواهد افتاد. اما آینده برای یک نوجوان نیست و آنچه آنها را ببینید و پنج سال از هم اکنون.

“مغز خود فکر نمی کند که به مراتب جلوتر گفت:” مارگارت فیتزجرالد, کالیفرنیا را سافتبال بانوان مربی. برای این آخر هفته ؟ که طولانی خود را مشاهده. به زودی آنها را مجبور به گسترش است که مشاهده.

“اگر شما را دیده اند دست خط بر روی دیوار” فیتزجرالد گفت: “بهار ورزش است.”

بنابراین دوباره از من بپرسید — آنچه که یک مربی را به انجام ؟

“من فرستاده و آنها را با دو سوال” گفت: Jon Schwan مربی در مونتگمری در پسران تیم فوتبال. “‘چه بازی به شما چیست ؟ و آنچه که می خواهید انجام دهید ؟ من قصد ندارم به خانه خود را و کشیدن شما را از تخت خود را.’ “

Schwan است تست بچه ها خود را برای انگیزه و نظم و انضباط. چقدر آنها عشق فوتبال ؟ چقدر آنها مایل به کار در آنچه که آنها را دوست دارم — اگر در واقع آنها آن را دوست دارم ؟ پاسخ به هر دو نشان می دهد بسیار به مربی تیم در مورد این بازیکن.

“بداهه نوازی. تنظیم. غلبه بر.” که دریایی سپاه شعار است و نه فقط برای سربازان در میدان جنگ است. نه در حال حاضر. در حال حاضر آن را برای همه ما است و جایی است که بیشتر در بازی از ورزشکاران نوجوان با انرژی برای سوزاندن. هر جوانی مربی می داند که آن را ضروری است به عنوان مثال منجر شود در غیر این صورت مربی دهکدهای از دست این تیم است.

Selvitella زندگی در پتالوما. دخترش مهدیه باردار با اولین فرزند او زندگی می کند در این نزدیکی هست. روز دیگر جیم و تامی راه می رفت به دختر خود را به ببینید که چگونه او انجام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>