جزیره گردشگری بهبود نمی بخشد تا منحنی مسطح

هاوایی بازدید کننده صنعت تحت محاصره COVID-19 مهار اقدامات و رها کردن بازدید کننده تقاضا کاهش گردشگری — بزرگترین کمک به دولت در رشد اقتصادی به یک قطره.

در روز سه شنبه پنجم بعد از اجباری قرنطینه برای trans-Pacific مسافران تنها 121 681 مسافران شد و بازدید کنندگان است. پس از سفارش اثر در زمان دوشنبه, تنها 887 بازدید کنندگان را به دولت است. سال گذشته در این زمان که تعداد شده اند که بیشتر شبیه 150,000.

در حالی که برخی از بازدید کنندگان در اینجا قبل از قرنطینه بیشتر از آنها در حال ترک در هر روز است. Waikiki, کانون دولت در اقتصاد گردشگری تبدیل شده به شهر ارواح از هر دو مسافر قرنطینه و رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را زودتر اقامت-در-محل کار-در-خانه سفارش.

بیش از 100 هتل ها ایالت را بسته اند و یا به حالت تعلیق حداقل برخی از عملیات خود را. سرگرمی, مکانهای پارک ها و رستوران ها که در حال حاضر فقط محدود به سرویس takeout شده اند به شدت تحت تاثیر قرار.

بسیاری از تغییرات رخ داده در طول هفته گذشته یا بیشتر. بازدید کننده ورود در ماه فوریه رشد کرد و به 828,056 تا نزدیک به 6 درصد از ماه مشابه در سال گذشته با توجه به داده های اولیه سه شنبه منتشر شد توسط هاوایی سازمان گردشگری. هزینه نیز رشد تقریبا 5 درصد به حدود 1.5 میلیارد دلار.

دستاوردهای آخرین ایالت گردشگری را ببینید در حالی که برای. و برخی از ترس چه اثرات اقتصادی را مانند نگاه کنید اگر گردشگری مستند در ادامه به ماه مه و ژوئن.

در اوایل این هفته دانشگاه هاوایی تحقیقات اقتصادی سازمان گفت: این شرکت انتظار دارد که بازدید کننده ورود و بازدید کننده صرف به افت حدود 41 درصد این سال است.

کارل بانهم, UHERO مدیر اجرایی گفت: این سازمان در جدید ترین پیش بینی فرض اقتصاد گردشگری است که به طور کامل تعطیل و برای آوریل و مه و “بازگشت به کسب و کار در ماه ژوئن — نه بهبودی کامل اما به جای اینکه 100% پایین آن را بخشی از آن است.”

“چه می شود اگر آن را نمی توانید به کسب و کار در ژوئن ؟ آن را به طور چشمگیری متفاوت — با فرض این که ما رو پیش بینی درست در وهله اول است که آن را به اندازه کافی پایین.”

اگر مارس تعداد بازدید کننده سقوط بیش از پیش بینی, بونهام گفت: آن را می تواند خراب کردن محله های اول و دوم و آورد سالانه گردشگری هوا حتی کمتر از 41 درصد.

“هنوز که نه به طور چشمگیری داستان متفاوت است. اگر ما باز به بالا در ماه مه و ژوئن آن را بسیار دور از آنچه که در پیش بینی ما,” او گفت:. “به جای داشتن بازدید کننده سقوط 41 درصد آنها سقوط 42% 43 درصد و در 44% یا 45%. ما در حال صحبت کردن در مورد خیلی تفاوت های کوچک.”

بونهام گفت: پیش بینی فعلی حساب برای تاثیر فدرال بسته امداد در افراد و خانواده ها و نه در کسب و کار. آن را ممکن است برخی از هاوایی کسب و کارهای گردشگری مانند هتل ها و خطوط هوایی می تواند تصمیم به دنبال برخی از کمک های که نیاز به نگه داشتن برخی از کارگران در, حقوق و دستمزد, او گفت:.

“سمت روشن از آن است که ما یک لایحه مصالحه که قطعا باعث می شود تفاوت. چالش واقعی در حال حاضر برای بسیاری از مردم است که امداد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” بونهام گفت. “کمک در مراقبت عمل کند مشکلات ما را حل نمی کند اما کمک می کند تا برای رسیدگی به آنها وجود خواهد داشت و محرک.”

هنوز وضعیت موقت برای دولت بازدید کننده صنعت دردناک است گفت: Keith وییرا اصلی KV &Associates, مهمان نوازی مشاوره.

ویرا گفت: اکثر مدیران هتل ها که به حالت تعلیق عملیات پیش بینی ماه ژوئن یا جولای به عنوان بهترین سناریو برای بازگشایی. اما این تنها در صورتی که بعد از دو هفته نشان می دهد برخی از مسطح از هاوایی COVID-19 منحنی است که رشد کرده بود روز شنبه به مجموع 224 و شامل اولین مرگ در جزایر.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز روز سه شنبه گفت که آن را “بیش از حد به زودی به می دانم که اگر ما مسطح منحنی به اندازه کافی برای شکست دادن ویروس در پایان ماه است.”

“این چند روز آینده بسیار مهم هستند” سبز گفت. “ما می دانیم آنچه در این روند است که با اعتماد به نفس زیادی توسط مارس 10. که علامت دو هفته از خانه قرنطینه آغاز شد.”

ویرا گفت: بازدید کننده صنعت بسیاری در آن نتیجه است.

“اگر موارد قله در دو هفته آینده, ما احتمالا حدود 60 روز از هتل تعطیلی — که واقعا حداقل زمان آن طول می کشد به یک هتل و بازگشایی آن,” او گفت:. “اما اگر ما نمی دانیم که تا پایان مارس ما تقریبا باید به دور از تابستان است. اگر اتفاق می افتد که چگونه ما به درست کردن در سه ماهه چهارم? هیچ کس نمی داند.”

ویرا گفت: حتی چند هاوایی هتل که آویزان در توسط غذا به ضروری مسافران در حال نیروبخش برای بیشتر اثرات پس از امروز که نشانه شروع جدید اجباری قرنطینه برای interisland پرواز.

هاوایی قرنطینه و اقامت در محل سفارشات در حال حاضر شده اند تبلیغ به عنوان ملت دقیقترین COVID-19 مهار اقدامات است. اما این روش جدید است که به معنای به آدرس COVID-19 پخش كردن, بین جزایر است و حتی بیشتر طاقت فرسا نسبت به ترانس پاسیفیک مسافران است. مانند اوایل trans-Pacific قرنطینه سفارش متخلفان ممکن است به اتهام تخطی از قانون و جریمه تا 5 ، 000 دلار و/یا تا یک سال در زندان است.

جدید به منظور محدود interisland سفر به مردم انجام عملکرد ضروری از جمله کسانی که در ارائه و به دنبال مراقبت های پزشکی. آنها را مجبور به پر کردن یک interisland اعلامیه فرم که شامل نام خود و مسکونی آدرس, شماره تلفن و که در آن آنها می رویم. مگر اینکه آنها در حال سفر برای پزشکی یا بهداشت و درمان, دلایل و پوشیدن دنده محافظ مانند PPEs و ماسک آنها را به خود قرنطینه در مقصد خود را. آنها مجاز نیستند برای دریافت بازدید کننده و باید به منظور تحویل مواد غذایی. هنگامی که آنها به خانه آنها نیست به یک قرنطینه اما ملزم به پوشیدن دنده محافظ و به دنبال اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در حالی که مقید کردن تقاضا برای هاوایی است که به احتمال زیاد پس از بیماری همه گیر کوروناویروس جدید unwound آمدن رکود اقتصادی پیچیده مهم است.

“چه شناخته نشده است تاثیر اقتصادی به آینده مسافران” ویرا گفت. “پس از 9/11, مردم, می خواستم به سفر و دوباره با خانواده خود را. مسافران ممکن است بخواهید برای انجام این کار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد, اما آنها ممکن است قادر به آن را ندارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>