جزیره دشمنی منجر به تجاوز به بررسی

یک زن دیگر در کت و شلوار در مصاحبه ای گفت که او 14 هنگامی که او با حضور در متنعم حزب در سال 2011 پس از مادرش پرسید Nygard به حمایت از او در یک مراسم مجلل زیبایی. “این است آنچه که من زندگی می تواند?” او به یاد می آورد تفکر از مدل ها در اتاق.

او لیوان شراب هرگز خالی به نظر می رسید به او گفت. بعد از آن او به یاد می آورد او بلعیده قرص Nygard به او گفت: مدل انجام گرفته است. سپس او گفت: او در زمان او به طبقه بالا و تجاوز ، کشیده شده با پول و وعده گیگابایت مدل او بعد از بازگشت از استخدام زنان دیگر, او گفت:.

Tamika فرگوسن در بر داشت راه خود را به Nygard Cay در سال 2004 پس از اخراج از مدرسه بالا است. یتیم از یک محله فقیر او گفت: یک DJ به حال دعوت به یک متنعم ، او نوشید بیش از حد و به پایان رسید تا در یک حمام پابرهنه در لباس شنای زنانه دوتکه, او گفت:. هنگامی که او ظهور دوستان او رفته بود. او گفت: Nygard سازی او را به طبقه بالا و تجاوز ،

فرگوسن گفت: او بازگشت و چند بار و تا به حال رابطه جنسی با Nygard چرا که او احساس او می تواند می گویند هیچ; او فرستاده مردم به خانه اش به او را انتخاب کنید تا. او این بار دو عکس از خودش در Nygard Cay; سه نفر — سابق Nygard دختر یک کارمند سابق و مهمان — گفت: آنها را به یاد او وجود دارد.

پرداخت برای حفاظت

برای سال Nygard اصرار کرده بود که لوئیس بیکن مردم را به دروغ در مورد او. صندوق های تامینی بنیانگذار نگهداری می شود که درست نیست.

اما تیم خود را ایجاد آسیب پذیری دادن پول و هدیه به شاهدان و شاکیان در باهاماس بار یافت. بیکن و برادر خود را گفت: آنها غافل از هر هدیه و پرداخت و ابراز اعتماد به نفس در اسمیت حرفه ای.

Bahamian وکلا و محققان پرداخت نشده توسط Bacons به طور مستقیم. در عوض آنها پرداخت می شود توسط یک غیر انتفاعی اسمیت ایجاد شده به نام پناهگاه برای حمایت از قربانیان تجاوز جنسی; هر دو او و بیکن اهدا سخاوتمندانه به آن است.

“آنها در حال توزیع متهم استدلال گفت:” جین کریستنسن یک وکیل نیویورک با تمرکز بر آزار و اذیت جنسی.

این محققان خصوصی و اسمیت جبران دو شاهد که مقتولین: Litira Fox, یک دوست دختر سابق از Nygard را که گفت که او استخدام برای او و Richette راس سابق ماساژ درمانگر در Nygard Cay که گفت: او همان است. از طریق یک سخنگوی Nygard گفت که او به یاد داشته باشید روباه و نه استخدام برای او.

راس خوب بود. پس از او گفته اسمیت که مهاجمان ناشناس به ضرب گلوله کشته بود تا او سابق خانه او را کشته سگ خانواده و شکست را به ماشین خود را در حوادث مختلف اسمیت نقل مکان کرد و او را به یک جامعه دردار پرداخت 5000 دلار در ماه است.

داستان آشنا بود: او تا به حال گفت: تنوع به Nygard دو سال زودتر ایمیل نشان می دهد. “من فرستاده شما پول برای خرید یک سگ جدید” Nygard نوشت: پس از شرکت سیمی او تقریبا $10,000.

“تماس با پلیس بلافاصله,” او گفت:. “قرار دادن در یک اتهام بیکن.”

اسمیت همچنین به راس 500 دلار در هفته به کار در یکی دیگر از پتانسیل طرح دعوی در دادگاه در برابر Nygard این یکی برای محل کار مورد استفاده قرار گیرد ،

شاکیان دریافت کوچکتر پرداخت. روباه که به دست آورده $2,000 ماه گفت: او گذشت برخی از آن زنان او را به ملاقات با وکلا و محققان اغلب $200 برای یک دیدار. اسمیت اذعان به حدود 1000 $در مجموع به چهار یا پنج مقتولین اما گفت که برای خود زمان و هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de