آیا این مجاز است ؟ گیج کننده قوانین مجری در کالیفرنیا

ساکرامنتو — مدیر لیزا Trino فکر او انجام همه چیز را راست اسپنسر در کافه در بیکرزفیلد.

“از 25 جداول ما نه تنها با استفاده از جداول و همه کارکنان بود که با پوشیدن ماسک و استفاده از دستکش و ما تمرین های اجتماعی فاصله,” او گفت:.

مشتریان عاشق بودن قادر به نشستن برای صبحانه و ناهار روز شنبه پس از دو هفته اقامت در خانه سفارشات و takeout, مواد غذایی پر کردن هر جدول. اما بازگشایی به پایان رسید و تنها پس از یک روز هنگامی که Kern County مقامات بهداشت هشدار داده است که تعداد انگشت شماری از باز رستوران ناهار خوردن در سرویس, تجاوز رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اضطراری به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

در سراسر کالیفرنیا شده است وجود دارد در دوباره خاموش-دوباره درهم آمیخته از اجرای بر روی همه چیز از کسب و کار بسته به پوشیدن ماسک. آن کاهش یافته است به مقامات محلی برای هر دو تفسیر و اجرا به سرعت در حال تحول قوانین با دولت های محلی و سفارشات اغلب در تضاد است.

“سفارشات در حال تغییر شما باید یک ملی روایت شما از این حالت شما باید بخش های دیگر دولت است که باز هستند و مردم برخی از مردم به اشتباه در مورد همه چیز که در جریان است” گفت: San Francisco رئیس پلیس ویلیام اسکات. گروه خود را نه به شدت اجرای دستورات به جای آن ترجیح می دهند برای هشدار دادن به کسب و کار و یا افرادی که با آنها در نقض.

سردرگمی است که به احتمال زیاد برای ادامه پس از Newsom مشخص شده بیشتر دستورالعمل های پنج شنبه برای دولت های محلی به دنبال به عنوان آنها اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است. تجدید نظر دستورالعمل انجام نمی دهد بلافاصله بازگشایی ناهار خوری نشسته و نه مو و یا ناخن سالن او به عنوان هدف جلوگیری از موج دوم coronavirus عفونت و مرگ و میر.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

اجرای این قوانین به معنای نگه داشتن مردم امن شده است پر از لکه است.

پس از ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای مجاز رستوران به بازگشایی در این هفته وزارت امور خارجه از نوشیدنی الکلی کنترل عوامل خواسته صاحبان رستوران ها به طور داوطلبانه در خانه ناهار خوری, اما آن را در هر گونه اقدام علیه آنها به جای امید به صورت “داوطلبانه انطباق” سخنگوی جان Carr گفت.

همانطور که از هفته گذشته این گروه تا به حال عمل کرده و در 81 شکایت ایالت با همه اما یکی از اپراتورها به طور داوطلبانه رفتن به takeout, او گفت:. مقامات هنوز در حال وزن چه باید بکنید با یک مبارز کسب و کار.

هیئت دولت از Barbering و لوازم آرایشی که مسائل مربوط به مجوز برای مو و ناخن, خدمات مشابه گفت: آن هشدار متخلفان آنها می تواند از دست دادن مجوز خود را.

اما امی جانسون صاحب Rockabetty مو سالن در شهرستان یوبا سیتی گفت: او صمیمانه گفت: یک هیئت رسمی که مجوز نمی شد در معرض خطر با وجود بازگشایی این هفته است.

“من قصد ندارم به,” او گفت:. “هر کس واقعا می ترسم و آنها نیاز به باز کردن کسب و کار خود و کارکنان خود را پرداخت.”

فرماندار نشانه ادامه داد: لمس نور بر اجرای قوانین شنبه گفت که او در حال همکاری با شهرستان ها “از جمله کسانی است که ممکن است بدست جلوتر از خود را کمی به سعی کنید به آنها را پشت در و در روح همکاری و تعاون.”

روستایی شهرستان نمایندگان کالیفرنیا خواستار آن 35 عضو شهرستانهای نه به بازگشایی چیزهایی مانند مراکز ورزشگاهها و سالن تا Newsom تصویب آن است.

“شما نمی خواهید به بیرون رفتن و باز کردن آن تا زمانی که شما می دانید که در تعداد X از ساعت دولت می تواند آنها را تعطیل” گفت: Paul A. Smith, گروه, معاون ارشد رئیس جمهور از امور حکومتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de