است برزیل بزرگ بعدی coronavirus نقطه داغ به کشورهای دیگر سهولت ،

ریو دو ژانیرو — برزیل در حال ظهور است به عنوان به طور بالقوه بزرگ بعدی نقطه داغ برای coronavirus میان رئیس جمهور Jair Bolsonaro اصرار آن است که فقط “کمی آنفولانزا” و دارد که بدون نیاز به محدودیت های شدید است که کاهش عفونت را گسترش در اروپا و آمریکا

به عنوان برخی از ایالات آمریکا و کشورهای اروپایی نقل مکان کرد و به تدریج از دوشنبه به سهولت و محدودیت های خود را در جنبش و تجارت تشدید شیوع در برزیل — آمریکای لاتین, ‘بزرگترین کشور با 211 میلیون نفر — تحت فشار قرار دادند بيمارستان به شکستن نقطه خروج از قربانیان به مرگ در خانه.

“ما باید همه شرایط را در اینجا برای همه گیر شدن بسیار جدی تر گفت:” پائولو برندن یک virologist در دانشگاه سائو پائولو.

برزیل گزارش رسمی در مورد 4,200 مرگ و میر و تقریبا 62,000 تایید عفونت اما اعداد حقیقی وجود دارد که در بسیاری از کشورهای دیگر هستند که بسیار بالاتر با توجه به عدم تست و بسیاری از افراد بدون علائم شدید که نیست به دنبال مراقبت های بیمارستان.

برخی از دانشمندان گفت: بیش از 1 میلیون نفر در برزیل در حال احتمالا آلوده. و بحران تشدید می شود به عنوان کشور سر به زمستان که می تواند به بدتر شدن بیماری های تنفسی.

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 200,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده رسیده در مورد 55,000 — نزدیک به 58,000 سربازان آمریکایی کشته شده در طول جنگ ویتنام. ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در هر.

در تحولات دیگر:

— در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به منظور تدوین دستورالعمل جدید برای چگونه رستوران ها و مدارس و کلیساها و کسب و کار می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است. پیش نویس مورد نظر شامل پیشنهادات مانند بسته شدن در اتاق استراحت در دفاتر یکبار مصرف با استفاده از منوهای در رستوران ها و داشتن دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را.

— نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار پس از کشمکش با ویروس و به شدت هشدار داد در برابر, کاهش, کشور خود را مستند بیش از حد به زودی: “من حاضر به دور انداختن تمام تلاش و فداکاری از مردم و به خطر دوم عمده شیوع بیماری و از دست دادن زندگی است.”

— در یک اقدام بی سابقه نیویورک لغو آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه تعیین شده برای ژوئن 23, از برنی ساندرز در حال حاضر اذعان نامزدی به جو بایدن.

در برزیل Bolsonaro است مورد مناقشه جدی از coronavirus و گفت: مردم نیاز به سر زندگی خود را برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی. اما بسیاری از دولت فرمانداران در این کشور اتخاذ کرده اند محدودیت به سرعت گسترش یافته و تحت فشار قرار دادند و مردم را به ماندن در خانه.

در اواسط ماه آوریل Bolsonaro اخراج محبوب خود وزیر بهداشت پس از یک سری از اختلافات بیش از تلاش ها برای مهار ویروس جایگزینی او با یک مدافع برای بازگشایی اقتصاد است. ساکنان اعتراض تکیه ویندوز خود را به گلدان و تابه.

مقامات پزشکی در ریو دو ژانیرو و حداقل چهار نفر دیگر شهرهای بزرگ هشدار داده اند که خود را به بیمارستان سیستم ها در آستانه سقوط و یا بیش از حد غرق به هر گونه بیماران بیشتر است.

مقامات در سائو پائولو بزرگترین شهر در جنوب امریکا در یک بسته بندی شهری منطقه بیش از 21 میلیون نفر از ساکنان بسیاری از آنها در فقر زندگی می کنند — آیا صدور گواهی مرگ بیش از دو هفته گذشته برای 236 افرادی که تسلیم در دو شماره قبل از وقوع با توجه به سامو امدادگر خدمات.

مانائوس, آمازون شهر از 1.8 میلیون, ثبت 142 مرگ و میر در يكشنبه ترین رتبهدهی نشده است. در اصلی قبرستان کارگران شده اند حفر گورهای دسته جمعی. برزیل مراسم تشییع جنازه صنعت هشدار داد در هفته گذشته که در شهرستان در حال اجرا بود از تابوت و “وجود دارد می تواند به زودی اجساد چپ در گوشه و کنار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>