مرد آهنین به رها کردن کامل فاصله سانتا رزا نژاد پس از این سال

مرد آهنین است و حذف کامل آن-فاصله سانتا رزا مسابقات سه گانه پس از این سال پس از مقامات شهر تصمیم گرفتند به مقیاس محلی تعهد به سری مسابقه با توجه به هزینه ویرانی های متعدد آتش سوزی و گسترده برنامه ریزی خاموشی در سال های اخیر است.

مرد آهنین, بزرگترین نام تجاری در ورزش های سه گانه ادامه خواهد داد و به مرحله خود را محبوب تر از نیم فاصله 70.3 مایل رویداد در سونوما کانتی با یک پایان در مرکز شهر سانتا رزا.

هر چند محلی مطالعات نشان می دهد مرد آهنین را فراهم می کند مزیت اقتصادی, Santa Rosa می خواستم برای روشن کردن بار تحمیل شده توسط این سری مسابقه در آن افسران پلیس و عمومی این نسخهها کار کارکنان که باید به اختصاص زمان قابل توجهی برای برنامه ریزی حوادث و همچنین شیفت های طولانی در مسابقه روز گفت: Raissa De La Rosa, شهر توسعه اقتصادی مدیر. او مشخص می شود این شهر تصمیم به نصف سهم خود را از مرد آهنین وقایع را به عنوان نتیجه به یک “سوال فلسفی.”

“چگونه بسیاری از حوادث مانند این را ما باید از این ظرفیت به هاست ؟ در این مرحله پاسخ این است که یک” De La Rosa گفت.

De La Rosa اشاره کرد که 70.3-miler آسان تر است به مرحله جذب بیشتر ورزشکاران و حمایت خود را از جوخه و تولید بیشتر و هزینه های مالیاتی درآمد برای شهرداری.

مرد آهنین شهر و سانتا رزا مترو اتاق همه مشخص حرکت می کند به تمام طول مسابقه به عنوان یک تصمیم متقابل.

بحث در مورد لغو آن آغاز شد و در سال گذشته به عنوان شهرستان ادامه داد: برای بازسازی از سال 2017 آتش سوزی.

2019 به ارمغان آورد چندین طولانی مدت PG&E قطع برق به سانتا رزا و همچنین تاریخی Kincade آتش که menaced شهر در اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر است.

“این یک چیز شگفت انگیز قبل از آتش سوزی از آنجا که آنها هر دو فقط شگفت انگیز, حوادث” De La Rosa گفت. “اما ما تلاش بسیار سخت از نظر ظرفیت ما پس از آتش سوزی است.”

سانتا رزا در میان اقلیت از شهرستانها میزبان برگزاری هر دو نیمه و کامل-فاصله مرد آهنین حوادث در هر سال. مرد آهنین یک شرکت تابعه از چینی متعلق به ورزشی های غول پیکر واندا گروه خریداری شده در سال 2015 به صورت محلی متعلق به Vineman مسابقات سه گانه سری که مورخ به سال 1990 در شهرستان سونوما.

یک مرد آهنین بیانیه ای اعلام لغو همچنین با اشاره به در سال 2017 آتش سوزی و Kincade آتش اشاره کرد که سونوما کانتی “دیده است و ویرانی زیادی به دلیل آتش سوزی.”

یک مرد آهنین, رسمی, مدیر منطقه ای دیو تعمید گفت: این تصمیم به لغو کامل سانتا رزا مرد آهنین پس از ساخته شده بود با توجه به اینکه این مسابقه مسیر و یا زمان بندی را می توان تغییر آن را به کمتر فشرده در سازمان های محلی. مانند کوتاه تر دوره مسابقه مستلزم شنا در دریاچه سونوما یک دوره دوچرخه پیشرو از طریق برخی از شهرستان سونوما شراب در حال رشد در مناطق و اجرای مرحله شروع و پایان در اطراف دادگاه مربع در مرکز شهر سانتا رزا.

سانتا رزا کامل مسابقات سه گانه تنها چنین مرد آهنین رویداد از نوع خود در دولت تعمید گفت. مسابقه باقی خواهد ماند و دولت در سال آینده گفت: اما محل آن اعلام نشده است.

تعمید اشاره کرد که در حالی که هیچ برنامه ای برای آوردن کامل مرد آهنین به سانتا روزا که امکان باقی خواهد ماند روی میز رفتن به جلو.

“وجود ندارد یک مجموعه – در-سنگ طرح برای Santa Rosa, اما آنها باور نکردنی شرکای ما و ما را کاملا خوش آینده” تعمید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>