عراقی ها از خواب بیدار به برف برای 1 بار در بیش از یک دهه

بغداد — عراق پایتخت بغداد از خواب بیدار شد در روز سه شنبه به یک چشم دیده نمی شود در بیش از یک دهه خود را در شهرستان های تحت پوشش در برف.

این یک لحظه نادر از مهلت طی آن ساکنان در زمان selfies و کودکان در پارک lobbing توپ های برفی قبل از کرکی تکه های ناپدید شده و سفید پوشش محلول به خاکستری گودال کوچک آب.

عراق دست و پنجه نرم با ماه ناآرامی در ابتدا با تظاهرات ضد دولتی جنبش که کشور را فرا گرفته در ماه اکتبر و آمریکا کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد در اوایل ژانویه که به این منطقه نزدیک به جنگ میان افزایش متحده آمریکا-ایران و تنش است.

بیش از 500 نفر کشته شده اند در این تظاهرات نیروهای امنیتی با استفاده از گلوله و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در بغداد و جنوب عراق است. جنبش وارد فاز بحرانی پس از نفوذ شیعه روحانی Muqtada al-Sadr که در ابتدا انداخت وزن خود را پشت سر تظاهرکنندگان از آن کناره گیری کرد. تنش ها را پس از seethed بین مردم و در صدر پیروان.

در شهر مرکزی میدان التحریر کانون این تظاهرات جنبش معترضان در زمان یک لحظه به رعایت بارش برف و ارمغان تکه کردن نشستن در چادر.

“خدا را شکر آن است که همراه با بارش برف صبح امروز” گفت: Aymen احمد معترضی. “جو زیبا است … مردم بسیار خوشحال هستند چرا که این اولین بار است که برف می افتد در عراق است.”

سالانه بارش برف رايج است کوهستانی منطقه شمال عراق است اما بسیار نادر در بغداد. آخرین بار پایتخت شاهد بارش برف بود و در سال 2008.

با ظهر برف ذوب شده در اکثر نقاط شهر است. “این لحظه ها” گفت: مریم یکی دیگر از معترضان. او تنها به نام ترس اقدامات تلافی جویانه مانند بسیاری از مخالفان دولت.

“در حال حاضر زندگی می رود به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>