نظامی ایران در هشدار به عنوان ویروس کشته شدن 77, sickens رهبران

تهران>> ایران قرار داده و آن نیروهای مسلح در حالت آماده باش سه شنبه برای کمک به مقامات بهداشت در مبارزه با کروناویروس جدید که به کشته شدن حداقل 77 نفر شیوع است که بیمار مقامات بالا و تحت فشار قرار دادند و حتی خود رهبر به پوشیدن دستکش یکبار مصرف در حالی که در تلاش برای اطمینان دادن به ملت است.

حتی به عنوان مقامات دولتی نشستن متر (فوت) دور از یکدیگر در جلسات در حال حاضر در تلاش برای جلوگیری از انتشار این ویروس شده است ravaging هر دو غیر نظامی رهبری و خود را شیعه و حکومت دینی. بالا اورژانس رسمی و حداقل 23 نفر از اعضای پارلمان این گزارش قرارداد این ویروس و در حال حاضر رنج می برند از COVID-19 بیماری را باعث می شود. دیگران کشته شده اند.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,540 مورد از این ویروس جدید در سراسر خاورمیانه با 2,336 در ایران به تنهایی. از کسانی که در خارج از ایران در منطقه بیشتر لینک به جمهوری اسلامی است.

کارشناسان نگرانی در ایران, درصد از مرگ و میر ناشی از عفونت در حال حاضر حدود 3.3 درصد است که بسیار بالاتر از کشورهای دیگر نشان می دهد تعداد زیادی از عفونت ها در ایران ممکن است به مراتب بیشتر از ارقام فعلی نشان می دهد. در ضمن یک دستکش آیت الله علی خامنه ای به دنبال به حداقل رساندن این ویروس در حالی که ستایش پزشکان و پرستاران مبارزه با شیوع. او خواست ملت به دعا.

“این فاجعه در نظر ما است نه یک فاجعه بزرگ وجود داشته است و وجود دارد بزرگتر حوادث از این” خامنه ای گفت. “البته من نمی خواهم به بی اهمیت جلوه دادن این موضوع اما بیایید مبالغه نیست آن مقدار یا نه. چیزی است که اتفاق افتاده آن وجود داشته باشد در این کشور برای یک بار که امیدوارم کوتاه خواهد شد و سپس آن را دور خواهد رفت.”

به عنوان موارد افزایش تصاعدی روزانه به نظر می رسد مانند ویروس نمی خواهد رفتن به زودی.

ایران به تنهایی می ایستد در چگونه ویروس را تحت تاثیر خود دولت حتی در مقایسه با سخت-آمار چین, کانون شیوع. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده 90,000 مردم و باعث 3,100 مرگ و میر.

مرگ مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای محمد Mirmohammadi در روز دوشنبه باعث می شود او بالاترین-رتبه بندی رسمی در داخل ایران رهبری به کشته شدن توسط ویروس. رسانه های دولتی با اشاره به او را به عنوان محرم اسرار خامنه ای است.

این ویروس در اوایل کشته هادی Khosroshahi, ایران, سفیر سابق واتیکان و همچنین به تازگی عضو انتخاب مجلس. احمد Tuyserkani یک مشاور ایران به رئیس قوه قضائیه درگذشت دوشنبه شب از ویروس semiofficial رسانه ها گزارش شده است.

کسانی که بیمار شامل معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار بهتر شناخته شده به عنوان “خواهر مریم” انگلیسی زبان سخنگوی دانشجویان که در تصرف سفارت آمریکا در تهران در سال 1979 و موجب 444 روز گروگان, بحران, دولت, رسانه ها گزارش شده است. همچنین بیمار است ایرج Harirchi رئیس یک دولت ایران در کارگروه coronavirus که سعی در تطهیر این ویروس قبل از سقوط بیمار.

روز سه شنبه مجلس عبدالرضا Mesri گفته تلویزیون دولتی ایران است باشگاه خبرنگاران برنامه که 23 تن از نمایندگان مجلس تا به حال coronavirus. او خواست همه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ،

“این افراد دارای ارتباط نزدیک با مردم و حمل آنها ویروس های مختلف از نقاط مختلف کشور است که ممکن است ایجاد یک ویروس جدید, بنابراین توصیه ما این است که نمایندگان مجلس به قطع رابطه خود را با مردم در حال حاضر” Mesri گفت.

اعضای ایران شورای عالی هماهنگی اقتصادی از جمله رئیس جمهور حسن روحانی ملاقات جمعه و شنبه متر (فوت) جدا از یکدیگر. رسانه های دولتی نیست اظهار نظر در مورد حرکت و نه واقعیت این جلسه به نظر می رسد با حضور کمتر مقامات از حد نرمال است.

ایران دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا نیز گزارش داد که Pirhossein Koulivand از کشور خدمات اورژانس در حال پایین آمدن با این ویروس جدید است. آن گفت که او تحت درمان است.

خامنه ای دستور داد ایران و نیروهای مسلح به صورت آماده برای کمک به سلامت کارگران, اما آن را بلافاصله روشن چه منظور شامل.

مقامات قبلا گفته آنها قصد دارد برای 300,000 سربازان و اعضای بسیج همه داوطلب نیروی انقلابی ایران گارد به پاکسازی عمومی مناطق هدایت ترافیک و ردیابی تماس افراد بیمار با دیگران است. گارد نیز شده است پاشش پایین خیابان در عمده شهرهاي ايران.

“هر آنچه که کمک می کند تا بهداشت عمومی و جلوگیری از گسترش این بیماری خوب است و چه چیزی کمک می کند تا به گسترش آن است گناه” خامنه ای گفت: در سالانه درخت-کاشت مراسم است. او هرگز پوشیده, دستکش, در مراسم, در سال های اخیر است.

اما زندگی کاهش پیدا کرده است و در ایران سرمایه تهران که در آن عطر فروشنده Maedeh جهانگیری به سادگی در ایستاده بود او را ایستاده در یک مجلل بازار با هیچ کس به ارائه نمونه.

“مردم می ترسند به لمس هر چیزی و یا هر چیزی را از ما,” او گفت:. “هر کس در از دست دادن.”

در همین حال روز سه شنبه این گروه حمایت NetBlocks گفت: ویکیپدیا فارسی زبان سایت به نظر می رسد اختلال در ایران حدود 24 ساعت است. NetBlocks توصیف اختلال به عنوان کشور گفت: آن ویژگی های آزمایش نشان می دهد که این دانشنامه آنلاین است که مسدود شده و با همان مکانیزم استفاده می شود برای جلوگیری از Twitter و Facebook. کسانی که وب سایت رسانه های اجتماعی منع شده اند پس از ایران در مورد مناقشه 2009 انتخابات ریاست جمهوری و جنبش سبز و تظاهرات.

این اختلال به پایان رسید بعد از ظهر سه شنبه بدون مقامات تصدیق آن است.

بنیاد ویکیمدیا که نظارت داوطلب ویرایش دانشنامه آزاد, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. NetBlocks قبلا گزارش شده اینترنت اختلال مؤثر ایران در روزهای اخیر و کاربران در سراسر جمهوری اسلامی باید مشکلات گزارش شده است.

اختلال در افزایش ترس از ایران به طور بالقوه خاموش کردن اینترنت به طور کامل دوباره به عنوان آن را برای یک هفته طول اقتصادی تظاهرات در ماه نوامبر. ایران به طور جداگانه خود را ایجاد کرده و به اصطلاح “حلال” خالص دولت-تصویب وب سایت.

در همین حال روز سه شنبه و خاور میانه و بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات گفت: آن را تا به حال به کاهش و یا زمین پرواز به علت این ویروس جدید است. به دلیل رکود دولت متعلق به حامل خواسته است تا کارکنان خود را پرداخت و حتی مرخصی بدون حقوق به مدت یک ماه در یک زمان. امارات عمل از دبی شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی.

“ما شده اند تست شده قبل و امارات خواهد آمد قوی تر” افسر ارشد عامل عادل الجبیر ابوموسى گفت.

بزرگترین شرکت هواپیمایی تجارت انجمن یاتا می گوید: ستاد حمل و در حال حاضر از دست رفته در اطراف $100 میلیون دلار درآمد به دلیل کاهش در فروش بلیط به دلیل اختلالات ناشی از ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>