ایران گزارش 113 مرگ و میر بیشتر از coronavirus مرگ و میر در حال حاضر 724

تهران >> ایران گزارش کرده 113 بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آوردن این کشور تلفات به 724 میان 13,938 موارد تایید شده. ایران بدترین شیوع بیماری در خاورمیانه و یکی از بدترین خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته. آخرین ارقام اعلام شده توسط وزارت بهداشت.

داستان قبلی

ایران پیشرو در پاسخ این کشور به بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه روز یکشنبه اذعان کرد که همه گیر می تواند پایمال کردن امکانات بهداشتی در ایران که تحت شدیدترین تحریم های ایالات متحده.

مقامات مسلمان و در عین حال اعلام کرد که مسجد الاقصی در شرق بیت المقدس سوم جنش سایت در اسلام خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل نگرانی در مورد شیوع, با نماز, در ادامه به دستگیری وسیع گردشگاه خارج است.

اقدامات مشابه گرفته شده در نزدیکی دیوار غربی این مقدسترین جایی که یهودیان می توانید دعا کنید که در آن هوای نماز ادامه دهد اما تنها 10 نفر در یک زمان مجاز در مناطق محصور در خشکی در همراهی با اقدامات انجام شده توسط دولت اسرائیل.

ایران در حال مبارزه با یکی از بدترین شیوع بیماری در خارج از چین با حدود 13,000 موارد تایید شده و بیش از 600 مرگ و میر. تعداد واقعی عفونت می تواند حتی بالاتر به پرسش های مطرح شده در مورد دولت شفافیت.

“اگر این روند ادامه دارد و نمی خواهد به اندازه کافی ظرفیت” علی رضا زالی که منجر به مبارزه با شیوع بیان شد که توسط دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا.

ایران اعتقاد بر این است که در اطراف 110,000 تخت بیمارستان از جمله 30,000 در پایتخت, تهران. مقامات متعهد به راه اندازی کلینیک های سیار به عنوان مورد نیاز است.

زالی همچنین اذعان کرد که “بسیاری” از کسانی که فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس شد در غیر این صورت سالم نادر پذیرش توسط مقامات محلی که این ویروس نه تنها طعمه در بیمار و سالمند.

وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان می دهد که در حالی که 55 درصد از مرگ و میر در 60s خود را, برخی از 15 درصد کمتر از 40.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثر مردم بهبود می یابند در چند هفته.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5800. بیش از 70 ، 000 نفر در سراسر جهان به بهبود پس از آلوده شدن.

در ایران به این ویروس آلوده شده است تعدادی از مقامات ارشد از جمله معاون ارشد رییس جمهور و وزرای کابینه و اعضای مجلس انقلابی از اعضای گارد و وزارت بهداشت مقامات.

مقامات با این وجود کند به اتخاذ اقدامات دیگر سخت-آمار کشور است. رئیس جمهور ایران حسن روحانی روز یکشنبه رد کلی قرنطینه و گفت: دولت در تلاش برای حفظ مرزها باز است.

دالیا Samhouri ارشد منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد underreporting موارد به دلیل ماهیت این ویروس است که می تواند توسط افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت.

“ما به راحتی می توانید می گویند که در حال حاضر ارقام کوچک شماری از ارقام واقعی,” او گفت:.

ایران تلاش کرده است به پاسخ در بخشی به دلیل تحریم های فلج کننده اعمال شده توسط برگ برنده دولت پس از ایالات متحده خارج از 2015 ایران. ایالات متحده می گوید که ارائه کمک های انسان دوستانه اما ایران آن را رد کرد.

کشورهای سراسر خاورمیانه تحمیل کرده اند فراگیر محدودیت های مسافرتی لغو رویدادهای عمومی و در برخی موارد به نام غیر ضروری کسب و کار برای نزدیک برای هفته آینده.

در آسمان خراش نکردم شهر دبی یک کسب و کار جهانی و سفر hub در امارات متحده عربی, مقامات اعلام کرد در روز یکشنبه که همه سینما های آرکید و ورزشگاه خواهد بود بسته از طریق پایان ماه.

ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی نیز خود را تعطیل, پارک های تفریحی و موزه ها از طریق پایان ماه از جمله موزه لوور ابوظبی.

امارات متحده عربی بانک مرکزی در عین حال اعلام کرد که 27 میلیارد دلار بسته محرک اقتصادی در جهت حمایت از بانک ها و گفت: تنظیم مقررات محدودیت در وام کاسته خواهد شد. عربستان سعودی اعلام کرد خود را 13 میلیارد دلار طرح محرک اقتصادی.

الاقصی آخرین در یک سری از سایت های مذهبی که در آن دسترسی متوقف شده است و یا به شدت محدود است. عربستان سعودی متوقف عمره مفرده به مکه و مدینه و می تواند مجبور به محدود کردن و یا انصراف از این مقدار بزرگتر حاج بعد از این سال. در روز یکشنبه را اعلام کرد بسته شدن موقت از تمام مساجد و نام خاموش نماز جمعه.

شیخ عمر Kiswani مدیر مسجد الاقصی گفت: روز یکشنبه که تعطیلی مسجد و ساختمان های دیگر در این ترکیب از جمله یاد گنبد طلایی سنگ ادامه خواهد داد به طور نامحدود.

این سایت مذهبی نیز جنش در یهودیت به خاطر آن بود که محل دو معابد یهودی در دوران باستان است. اسرائیل اشغال و ضمیمه شرق بیت المقدس در سال 1967 جنگ در یک حرکت نه به رسمیت شناخته شده بین المللی است. فلسطینی ها می خواهند در شرق بیت المقدس را به عنوان پایتخت خود را از دولت آینده و سایت مذهبی اغلب شده flashpoint در دهه جنگ است.

اسرائیل تحمیل جارو سفر و اقدامات قرنطینه بیش از یک هفته پیش است اما دیده می شود آن تعداد موارد تایید شده در روزهای اخیر به حدود 200. روز شنبه دولت گفت, رستوران ها, مراکز, فیلم, سالن های ورزشی و مراکز مهد کودک خواهد دید. مدارس و دانشگاه ها در حال حاضر تعطیل شده است و تا ماه آینده.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر محاکمه جدی به اتهام فساد مالی که قرار بود برای آغاز این هفته بود که دو ماه به تعویق افتاد با توجه به محدودیت در مجامع عمومی.

نتانیاهو در همین حال شده است با فشار دادن به صورت اضطراری تشکیل دولت وحدت ملی با رقیب اصلی او سابق ارتش Benny Gantz پس از سه مجمل انتخابات و بیش از یک سال از بن بست سیاسی. Gantz به نظر می رسد باز به ایده.

اردن که قبلا در گزارش فقط یک عفونت در یک مرد که بعد از بهبود تایید شش مورد جدید. چهار توریست های فرانسوی در حالی که دو نفر دیگر در حال سرباز اردنی وزیر بهداشت سعد جابر گفت:.

اردن به حالت تعلیق همه پروازهای داخل و خارج از پادشاهی به جز کمک کارگران و دیپلمات ها و مدارس بسته برای دو هفته. آن را نیز ممنوع سیگار کشیدن قلیان و یا لوله های آب در کافه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im