ایران افزایش مرگ و میر از ویروس جدید به 8 عفونت به 43

تهران >> ایران در وزارت بهداشت مطرح شده مرگ و میر از این کروناویروس جدید به هشت امروز نگرانی که خوشه وجود دارد و همچنین در ایتالیا و کره جنوبی می تواند سیگنال های جدی و جدید در صحنه جهانی خود را گسترش.

وجود دارد در حال حاضر 43 تایید موارد این بیماری در ایران, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفته تلویزیون دولتی. که یک پرش از روز شنبه در مجموع 28 مورد تأیید و شش مرگ و میر.

شیوع این بیماری در ایران محور عمدتا در شهر قم اما به سرعت در حال گسترش بیش از چند روز گذشته به مردم در چهار شهرستانها از جمله پایتخت تهران. ایرانیان نیز رفت و به پای صندوق های رای در روز جمعه در سراسر کشور برای انتخابات مجلس با بسیاری از رای دهندگان با پوشیدن ماسک و در دست ضد عفونی کننده.

ایران در حال حاضر رو به انزوای اقتصادی و دیپلماتیک ایالات متحده تحت فشار است. ویروس تهدید به منزوی کردن ایران و حتی بیشتر با برخی از کشورها در حال حاضر محرومیت شهروندان خود را از سفر وجود دارد.

مقامات توقیف مدارس در 10 استان در سراسر کشور برای حداقل دو روز از امروز شروع. دانشگاه تهران نیز به حالت تعلیق در کلاس ها و توقیف آن خوابگاه برای چند روز. کسانی که زندگی در خوابگاه خواسته شد به بازگشت به خانه خود را در شهرها و در ادامه کلاس از طریق اینترنت که در آن ممکن است.

طرفداران فوتبال در سراسر کشور نمی شود مجاز به حضور در مسابقات را نشان می دهد و در سینما و مکانهای دیگر متوقف شد تا روز جمعه. مقامات را آغاز کرده اند که روزانه مایع از مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر و حمل و نقل عمومی اتومبیل در شهر.

ایران در گزارش اولین مورد از این ویروس در چهارشنبه اعلام کرد که در همان روز که دو افراد مسن مرده بود از این ویروس در قم. مدارس دینی و حوزههای علمیه شیعه شهر مقدس بسته شد.

Jahanpour گفت: 15 به تازگی تایید موارد شامل هفت در قم چهار در تهران, دو, در, شمال, استان گیلان, یکی در مرکز استان مرکزی و یکی از شهر تنکابن در غرب استان مازندران که در اثر این بیماری است.

ایران, وزیر بهداشت, سعید نمکی آهنگ جدیدی از گفته تلویزیون دولتی است که مقامات نزدیک به برخی از این ویروس از چین آمد به قم در مرکز ایران است. او همچنین گفت که در میان کسانی که می مردند از ویروس بود یک تاجر که به طور منظم رفت بین دو کشور با استفاده از غیر مستقیم پرواز در هفته های اخیر و پس از ایران متوقف مستقیم پروازهای مسافری به چین است.

او نگفت که تاجر بود و در بازگشت از چین به ایران و نه آنچه در مراحل مقامات بهداشت گرفته شده بود به قرنطینه و بررسی در آن او می خواهم به تماس با.

آهنگ نمکی اما در دفاع از این دولت را از دست داده و شیوع آن بود که “شفاف است.” او گفت: این کمک خواهد کرد را به صورت-ماسک و عفونی در دسترس برای ایرانیان نگرانی که سهام در حال اجرا پایین در پایتخت داروخانه ها.

ایران نیز با تولید کیت تشخیص عفونت او اضافه شده است.

“بدیهی است که ما را توصیه نمی با سفر به قم و زیارت شهرستانها” آهنگ نمکی گفت. شهر عمده مقصد برای زائران در داخل ایران و خارج از کشور.

ایران نیز راه اندازی 36 غربالگری ایستگاه های مختلف در بنادر از ورود به این کشور برای بررسی و احتمالا آلوده مسافران او اضافه شده است.

عراق و پاکستان که به اشتراک گذاری مرزهای ایران در حال حاضر گرفته شده اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش ویروس از ایرانی مسافران است. عراق منع ایرانیان از ورود به کشور تحت تأثیر هزاران نفر از زائران مذهبی و بازرگانان.

مقامات در پاکستان در استان بلوچستان که دارای مرزی طولانی با ایران, اعلام شرایط اضطراری به عنوان آنها به دنبال متوقف کردن گسترش ویروس. آنها را به حالت تعلیق تقریبا تمام ترافیک در سراسر تافتون عبور از مرز با ایران است.

ترکیه به طور موقت بسته مرز مشترک خود با ایران با توجه به کروناویروس امروز به ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca. ترکیه هنوز به رکورد مورد کوروناویروس.

هشت نفر شده اند خودداری از ورود به ترکیه از ایران از جمعه زمانی که ترکیه معرفی چک های بهداشتی در مسافران در مرز گذرگاه Koca گفت: در استانبول.

اردن نیز شروع به انکار ورود غیر سرباز اردنی که از ایران و کره جنوبی امروز. که در علاوه بر این به قبلی ممنوعیت کسانی که از چین است. مردم اردن پس از رسیدن از این کشورها خواهد بود قرنطینه.

آلوده مسافران از ایران در حال حاضر کشف شده در لبنان و کانادا است.

لبنان اولین مورد از این ویروس جدید کشف شد در یک پرواز از ایران در شهر قم این هفته است.

عربستان سعودی دستور داده است تا هر کسی که در سفر از ایران به صبر کنید حداقل 14 روز قبل از ورود به انگلستان به عنوان آن را به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس به ایت سایت های زیارتی مکه و مدینه. آن را نیز منع ساکنان و شهروندان از سفر به ایران و چین است.

کویت نیز به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایران و محرومیت کشتی ایران از docking در بنادر است. کویت گفته است که تخلیه 750 کویت شهروندان در پنج پرواز. کویت دولت-اجرای آژانس خبری امروز گزارش داد که کویت به مقامات بهداشت فرستاده شد به ایران در هماهنگی با همتایان ایرانی برای انجام چک پزشکی در کویتی خروج ایران اما مقامات ایرانی را تکذیب کرد کویت مقامات بهداشتی ورود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de