ایران حملات موشکی خود کشتی می کشد 1 ملوان لطمه می زند و دیگران

تهران >> یک ایرانی موشک شلیک در طی یک تمرین آموزشی در خلیج عمان رخ داد یک کشتی پشتیبانی در نزدیکی آن را هدف قرار دادن و کشتن حداقل یک ملوان و زخمی شدن 15 نفر دیگر رسانه های ایرانی گزارش روز دوشنبه در میان افزایش تنش ها بین تهران و آمریکا

دوستانه آتش حادثه اتفاق افتاده است امروز در نزدیکی بندر جاسک برخی 1,270 کیلومتر (790 مایل) جنوب شرقی تهران در خلیج عمان, تلویزیون دولتی گفت.

موشک زده شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی از کشتی گرفتن بخشی در ورزش است.

تلویزیون دولتی توصیف حمله موشکی به عنوان یک حادثه گفت: شهرستان کنارک طی باقی مانده بود بیش از حد نزدیک به هدف. این شهرستان کنارک طی شده بود قرار دادن اهداف در آب برای کشتی های دیگر را به آتش پس از آن گفت.

یک بیمارستان محلی بستری 12 ملوانان و درمان یکی دیگر از سه با اندکی زخم دولتی ایرنا خبر داد.

رسانه های ایرانی گفت: شهرستان کنارک طی کرده بود بازرسی و نگهداری شده است در سال 2018 بود و قادر به راه اندازی دریایی و موشک های ضد کشتی. هلندی-ساخته شده, 47 متر (155-پا) کشتی بود و در خدمات پس از سال 1988 بود و ظرفیت 40 تن. معمولا حامل خدمه از 20 ملوانان.

ایران به طور منظم نگه می دارد تمرینات در منطقه است که بسته به استراتژیک تنگه هرمز باریک دهان خلیج فارس که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند. نیروی دریایی آمریکا به ناوگان 5 که نظارت بر این منطقه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رسانه های ایرانی به ندرت گزارش اتفاقات ناگوار در طول تمرینات سیگنالینگ شدت حادثه است. این حادثه نیز در میان ماه از افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 و اعمال خرد کردن تحریم ها در کشور است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de