آیووا را آرزو وضعیت در شک زیر حزبی نتایج تاخیر

DES MOINES, Iowa >> Iowa را آرزو موقعیت به عنوان اولین-در-این-ملت در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه چهره ترین آن چالش دلهره آور در نور از مشکلاتی که در نگهداری دولت حزب دموکرات از گزارش نتایج.

به قفقاز شد و در حال حاضر مقدار زیادی از headwinds میان انتقاد که اکثریت سفید و وزارت امور خارجه نیست و نماینده این کشور در تنوع است. و هفته آخر مبارزات انتخاباتی پیچیده شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه که در کنار نامزدهای مختلف و چپ آیووا ترسناک آرام در لحظه ای سرنوشت ساز. اما آیووا حزب دموکرات را شکست به انتشار نتایج شنبه شب در سمت چپ مسابقه طولانی برای انتقاد از آن قوانین پیچیده, یک گام نزدیک تر به از دست دادن موقعیت خود.

“با این گزارش افتضاح ممکن است پایان گفت:” جو Trippi یک دیرین دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری عمل و جانباز چند آیووا مبارزات. “و این که از کسی که دوست دارد این دولت و این روند وجود دارد.”

آیووا حزب دموکرات گفت: دوشنبه شب که نتایج به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل “کنترل کیفیت” و “تناقضات” در برخی از گزارش های شرم آور یک عارضه است که اضافه شدن یک لایه جدید از شک و تردید در این روند است که تحت افزایش انتقاد.

این حزب گفت: مشکل نبود یک نتیجه از یک “هک یا نفوذ است.” اما این بیانیه پس از رای دهندگان ایالت آیووا بسته بندی شده سایت برای این فرد در جلسات سیاسی با هدف سنجش و اندازه گیری در اوایل ریاست جمهوری پشتیبانی در سراسر کشور با حداقل چهار نامزد اصلی مبارزه را به نفع خود باز مسابقه.

حزب دموکرات شهرستان رؤسای تا به حال مشکلات با استفاده از یک برنامه در نظر گرفته شده برای انتقال حوزه در سطح داده ها به دولت مرکزی حزب. علاوه بر این حزب در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج که حاصل از تلاش برای ساده کردن فرآیند پس از انتقادات در سال 2016.

یک سخنگوی حزب اصرار کاغذ رکورد از شمارش دست نخورده بود و “را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

در صورتی که دنباله مقاله را اضافه کنید تا پس از بررسی آیووا به احتمال زیاد می تواند خداحافظی به میزبانی leadoff ریاست جمهوری مسابقه در 2024, veteran, آیووا دموکراتیک مشاور جف لینک گفت. اما اگر آنها درمان این مشکل به سرعت و به نتایج امروز “به نظر می رسد واقعا بد اما آنها می توانند زنده بمانند.”

“ما باید به نام یک برنده” پیوند گفت.

آن را یکی دیگر از ضربه به حزب-اجرای فرایند چند آمریکایی ها برای درک تفاوت های آن از اولیه انتخابات از جمله قوانین کهنه و ریاضی آستانه نامزد زنده ماندن در دموکراتیک مسابقات.

کسانی که انتقاد شد در نور از فشار بیش از گذشته کمپین های مختلفی برای دموکرات ها برای شروع ماه مارس به نامزدی در یک محل بیشتر جمعیتی نماینده به طور فزاینده نژادی و قومی متنوع ، آیووا جمعیت 85% سفید در حالی که حزب دموکرات بسیار بیشتر از لحاظ نژادی و قومی متنوع است.

که احساسات در زمان کوتاه استراحت پس از باراک اوباما شد, اولین آمریکایی آفریقایی نامزد برای پیروزی در قفقاز در سال 2008 در مسیر به نامزدی ریاست جمهوری و کاخ سفید است.

اما سابق مسکن و توسعه شهری وزیر جولیان کاسترو به تمدید برجسته صدا به احساسات و حتی به عنوان او در حال اجرا بود برای رئیس جمهور در آیووا در سال گذشته گفت: مسابقه “منعکس نمی کند جمعیتی یا ایالات متحده یا قطعا نه حزب دموکرات است.”

سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس Debbie Wasserman Schultz پیوست کر امروز.

“قفقاز یک راه عادلانه برای اجرای انتخابات” فلوریدا کنگره گفت. “حزب نیاز به انتقال به جایی که هیچ قفقاز” و تمرکز بر “متنوع تر مشارکت.”

در نادر نشانه ای از انتخابات سال وحدت آیووا بالا واکنش بسیج به خود را دموکراتیک همسالان دانستن خود امید برجسته کردن 2024 نامزد می تواند نقاشی های دوشنبه را شکست.

ستایش مردم آیووا نمایندگان شان را برای اندیشه در وزن نامزدهای رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز و آمریکا Sens. چاک Grassley و جونی ارنست یک بیانیه مشترک صادر استدلال “فرآیند رنج می برند زیرا از یک تاخیر کوتاه در دانستن نتایج نهایی است.”

“مردم آیووا نمایندگان شان و همه آمریکایی ها باید بدانند ما باید اعتماد به نفس کامل است که هر رای محسوب می شود و هر صدای شنیده خواهد شد” بیانیه بخوانید. “ما مشتاقانه منتظر به آیووا حمل بر آن دو حزبی میراث سرویس در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند.”

اما حتی برخی از کهنه مشاوران اوباما گفت: گزارش شکست می تواند دائمی به آیووا سرب کردن وضعیت.

“این است که در پشتیبانی از حیات در بهترین گفت:” جرمی پرنده سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مشاور. “این به احتمال زیاد آخرین نفس خود را به عنوان اولین-در-این-ملت است.”

و با وجود ملی روایت است که اغلب نشان می دهد در غیر این صورت وجود دارد مقدار زیادی از مردم آیووا نمایندگان شان که همچنین پیدا کردن آنها را گیج کننده و خسته کننده به هر حال. درخت تنهاست دموکرات جاناتان گرین ممکن است آنچه او به دنبال نه تنها راه او می رود. سبز که به ریاست دموکراتیک حوزه روز شنبه گفت: “من شخصا حمایت برای حرکت به یک اصلی, اما, خدای من, این راه من می خواهم برای رسیدن به اصل مطلب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>