‘Iolani مدرسه تعلیق عملیات دوشنبه والدین در coronavirus تست پروتکل

‘Iolani مدرسه تعلیق در دانشگاه علمی عملیات که از روز شنبه با توجه به coronavirus نگرانی.

رئیس دانشکده دکتر تیموتی Cottrell گفت: “Iolani آگاه است حداقل یکی از والدین در COVID-19 تست پروتکل و منتظر نتایج.

“این COVID-19 (Coronavirus) وضعیت در کشور ما و جامعه ما در حال توسعه است و هر نشانه ای است اجتماعی فاصله برجسته استراتژی برای کاهش نرخ سرایت. در این زمان ما آگاه هستند که حداقل یکی از والدین در جامعه ما است که در COVID-19 تست پروتکل در انتظار نتایج. بنابراین از فراوانی از احتیاط و پس از مشاوره از کارشناسان پزشکی, ‘Iolani مدرسه ساخته شده است این تصمیم بلافاصله به حالت تعلیق در دانشگاه علمی عملیات تا اطلاع ثانوی.

“با اعلام این بدان معنی است که ما در حال تعلیق در دانشگاه علمی عملیات در دوشنبه مارس 16, چهار روز پیش از ما برنامه ریزی شده رخصتی بهار آغاز می شود که در جمعه 20 مارس به پایان می رسد و در جمعه 27 مارس ، در این هفته آینده ما فاصله آنلاین آموزش طرح آغاز خواهد شد. رخصتی بهار خواهد شد و سپس در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده با فاصله بر اساس علمی از سرگیری عملیات در دوشنبه 30 مارس.”

Cottrell گفت: گزینه ای برای بازگشایی خواهد شد ارزیابی بر اساس شرایط جامعه و ایمنی. برنامه های تابستانی هنوز به جای برنامه ریزی شده.

اطلاعات بیشتر در دسترس است www.iolani.org/coronavirus.

‘Iolani مدرسه تعلیق در… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>