عضو کمیته بین المللی المپیک می گوید بازی های المپیک می تواند لغو شد با توجه به کروناویروس

توکیو — یک عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه گفت که اگر آن را ثابت می کند بیش از حد خطرناک برای برگزاری بازی های المپیک در توکیو در این تابستان به دلیل شیوع کروناویروس, سازمان هستند احتمال بیشتری برای لغو آن در دسترس نباشد از به تعویق انداختن و یا حرکت آن.

دیک پوند سابق کانادا قهرمان شنا است که در کمیته بین المللی المپیک از سال 1978 ساخت آن طولانی ترین خدمت عضو برآورد شده است سه ماه پنجره — شاید دو ماه یک تصمیم سرنوشت توکیو بازی های المپیک, به معنی یک تصمیم می تواند قرار داده می شود تا اواخر ماه مه.

“در آن زمان من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید:” آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو یا نه؟'” او در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

به عنوان بازی های قرعه کشی در نزدیکی او گفت: “بسیاری از چیزهایی که باید شروع به اتفاق می افتد. شما رو برای شروع ramping تا امنیت خود را از مواد غذایی خود را در دهکده المپیک, هتل ها. رسانه های مردمی را در وجود ساختمان استودیو خود است.”

اگر کمیته بین المللی المپیک تصمیم می گیرد این بازی نمی تواند به جلو رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در توکیو “شما احتمالا به دنبال لغو,” او گفت:.

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین در دو ماه پیش نیز آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 2700 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اما این ویروس به دست آورده جای پایی در کره جنوبی و خاورمیانه و اروپا و افزایش ترس از یک بیماری همه گیر. ژاپن خود را گزارش کرده است چهار مرگ و میر.

پوند تشویق ورزشکاران به خاطر آموزش. در مورد 11,000 انتظار می رود برای بازی های المپیک که باز جولای 24 و 4,400 موظف هستند برای پارالمپیک که باز Aug. 25.

“تا آنجا که همه ما می دانیم که شما در حال رفتن به در توکیو” پوند گفت. “همه نشانه ها در این مرحله که از آن خواهد شد کسب و کار به عنوان معمول است. بنابراین در حفظ و تمرکز بر روی ورزش خود را و مطمئن شوید که کمیته بین المللی المپیک در حال رفتن به ارسال شما را به یک وضعیت همه گیر.”

بازی های المپیک مدرن که تاریخ به سال 1896 لغو شده است و تنها در زمان جنگ. بازی های المپیک در سال 1940 قرار شد در توکیو اما نامیده می شدند به دلیل ژاپن در جنگ با چین و جنگ جهانی دوم است. بازی ریو در برزیل رفت و به عنوان برنامه ریزی شده در سال 2016 با وجود شیوع Zika ویروس.

پوند تکرار IOC موضع آن است که با تکیه بر رایزنی با سازمان بهداشت جهانی, سازمان ملل متحد بدن را به هر گونه حرکت می کند.

به عنوان امکان تعویق افتادن او گفت: “شما فقط نمی تعویق انداختن چیزی در اندازه و مقیاس های المپیک. وجود دارد بنابراین بسیاری از قطعات در حال حرکت بسیاری از کشورها و فصول مختلف و رقابتی فصول و تلویزیون فصل است. شما نمی توانید فقط بگو می خواهیم آن را در ماه اکتبر است.'”

پوند گفت: در حال حرکت به یکی دیگر از شهرستان و همچنین بعید به نظر می رسد “از آنجا که معدود مکان هایی در جهان است که می تواند فکر می کنم از دنده امکانات در آن زمان کوتاه برای قرار دادن چیزی است.”

لندن شهرداری نامزد شان بیلی به پیشنهاد پایتخت بریتانیا به عنوان یک جایگزین. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike پیشنهاد ارائه شد و تلاش برای استفاده از ویروس برای اهداف سیاسی.

پوند گفت که او نمی خواهد به نفع پراکندگی حوادث المپیک به جاهای دیگر در سراسر جهان به دلیل است که نمی خواهد “را تشکیل می دهند بازی های المپیک است. شما می خواهم تا پایان با یک سری از مسابقات قهرمانی جهان است.” او همچنین گفت: این امر می تواند بسیار دشوار است به گسترش در سراسر های مختلف ورزشی بیش از 17 روز با تنها چند ماه متوجه خواهید شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>