سرمایه گذاران با احتیاط از ساعت تنها tech هدف

مت Coughlan و ربکا GredleyAAP

Scott Morrison's government will adopt a technological approach to tackle climate change.
آیکون دوربیناسکات موریسون دولت اتخاذ خواهد شد یک فن آوری با رویکرد مقابله با تغییرات آب و هوایی.

سرمایه گذاران می خواهند دولت فدرال تکنولوژی هدف به عنوان بخشی از یک طرح به صورت خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 قبل از آنها ثبت نام خود را چک کتاب ،

سرمایه گذار در تغییرات آب و هوایی – که مدیریت بیش از 2 تریلیون دلار ارزش دارایی – می گوید اعضای آن هستند “گریه کردن” برای سرمایه گذاری در کربن صفر فرصت ها و آب و هوا انعطاف پذیری اقدامات در استرالیا.

این گروه در نظر دارد در واکنش به طرح دولت برای تمرکز بر روی یک تکنولوژی استراتژی های سرمایه گذاری به جای یک سیاست برای خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

IGCC رئیس اما گله می گوید سیاست مسیر برای خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای است اقتصادی مدیریت ریسک.

“توسعه فناوری و به کارگیری حیاتی است,” او گفت:.

“اما برای جذب سرمایه گذاری اعتبار آزمون است که آیا تکنولوژی برنامه ریزی تعبیه شده است در یک استراتژی بلند مدت مطابق با یک انتقال آرام به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

“عدم مقیاس بزرگ می پردازد و سیاست بی ثباتی باقی می ماند بحرانی موانع به باز کردن چند میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنایع جدید شغل و فن آوری در سراسر کشور ما است.”

نخست وزیر اسکات موریسون است ولرم در معیار با وجود افزایش تماس برای کشورهای متعهد به دستیابی به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 پیش از سازمان ملل متحد در کنفرانس آب و هوا در نوامبر است.

او همچنین در مواجهه با اضطراب از متوسط لیبرال نمایندگان مجلس و گروه های کسب و کار.

“در حال حاضر هیچ کس می تواند به من بگویید که رفتن این مسیر هزینه خواهد شد شغل نمی خواهد قرار داده تا خود را از افزایش قیمت برق و نه تاثیر منفی بر مشاغل در اقتصاد روستایی و منطقه ای استرالیا گفت:” در ملبورن.

روزنامه استرالیایی گزارش می دهد که استرالیا را به یک سرمایه گذاری در فناوری های هدف به گلاسکو اجلاس برای جلوگیری از ثبت نام به خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

آقای موریسون گفت که “بسیار نظری” اما تایید سیاست آب و هوا خواهد بود شکل در اطراف فن آوری است.

“شما می خواهید به انتشار جهانی پایین ؟ این چیزی است که شما نیاز دارید. شما نیاز به فن آوری است که می تواند قابل دسترسی و در جای خود قرار داده و نه تنها در اینجا در استرالیا, اما در سراسر جهان,” او گفت:.

“جلسات نمی رسیدن که تکنولوژی می کند.”

این ائتلاف است که انتظار می رود به انتشار یک تکنولوژی جدید جاده, نقشه, نمودار راه رو به جلو در هیدروژن خورشیدی, باتری, انتقال انرژی در مقیاس بزرگ و ذخیره سازی کربن گرفتن.

نخست وزیر نیز حاکی او نمی تعظیم به فشار بین المللی برای استرالیا به مجموعه ای بلند پروازانه تر تغییر آب و هوا به اهداف.

وی با اشاره به نیوزیلند که امضا کرده است تا سال 2050 هدف معافیت بخش کشاورزی با وجود بخش بودن این کشور بزرگترین کمک کننده به تولید گازهای گلخانه ای.

رهبر مخالفان Anthony Albanese است دولت را متهم به نداشتن برنامه انرژی گفت: تکنولوژی هدف “بازاریابی بیشتر و چرخش”.

نیروی کار نیز بحث رویکرد خود را به تغییر آب و هوا و منابع با برخی از نمایندگان مجلس هشدار حزب در برابر خصومت نسبت به زغال سنگ است.

WA frontbencher مت کیو گفت: کار پشتیبانی از هر دو منابع صنعت و کاهش تولید گازهای گلخانه ای اصرار این دو نیست متقابلا منحصر به فرد.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>