محققان توصیه می کنند whistleblower که تحت فشار قرار دادند پشت در اثبات نشده coronavirus درمان تبلیغ با تهمت بود ابقاء

  • Health and Human Services via ASSOCIATED PRESS Rick Bright is shown in his official photo from April 2017, in Washington. Bright filed a complaint, May 5, with the Office of Special Counsel, a government agency responsible for whistleblower complaints.

    سلامت و خدمات انسانی از طریق آسوشیتد پرس

    ریک روشن نشان داده شده در عکس رسمی از آوریل سال 2017 در واشنگتن است. روشن شکایت, مه 5 با دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت.

واشنگتن >> فدرال محققان دریافته اند “دلایل منطقی” که یک دولت خلاف کاران مجازات شد برای مخالفت گسترده با استفاده از یک دارو اثبات نشده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19 وکیل او گفت: امروز.

دکتر ریک روشن رهبری پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت. او موفق به دریافت یک شغل بررسی عملکرد برجسته قبل از او شتابزده منتقل ماه گذشته. آژانس یک واحد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

محققان با دفتر مشاور ویژه “ساخته آستانه تعیین که HHS نقض Whistleblower قانون حمایت از از بین بردن دکتر روشن از موقعیت خود را به خاطر او ساخته شده محافظت آشکار در بهترین منافع آمریکا” وکلای او دبرا کاتز و لیزا بانک در بیانیه ای گفت. OSC است, یک سازمان است که به بررسی whistleblower شکایت.

وکلا گفت: محققان در حال درخواست که HHS دوباره روشن.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de