رسیدگی به “صدها” ماهی مرده در Collie رودخانه در جریان

شانون Verhagenجنوب غربی بار

DPIRD compliance officer Martin Steed collecting some of the dead fish for laboratory testing.
آیکون دوربینDPIRD انطباق افسر مارتین اسب جمع آوری برخی از ماهی مرده برای تست آزمایشگاهی. اعتبار: DPIRD

بررسی راه اندازی شده است به مرگ صدها هزار ماهی در Collie رودخانه در هفته گذشته.

در حالی که اکثریت بودند, سیاه, سیم, whiting, زرد چشم کفال خیاط و blowfish نیز یافت می شود شناور در سطح 5 کیلومتر کشش از رودخانه در نزدیکی اوسترلیند در منطقه شناخته شده به عنوان آرنج.

مردم محلی روز پنج شنبه گریم کشف و گزارش آن را به مقامات با وزارت آب و محیط زیست قوانین و مقررات ماموران پس از رسیدن به نمونه های زیر در روز است.

ایتون ماهیگیر گری Henneberg گفت: ماهی شناور در آب “هر 10m” زمانی که او وجود دارد در روز شنبه.

او گفت که او تا به حال دیده می شود چیزی مشابه در سال 2015 اما با اشاره به عدم گونه مشهود بود “بسیار عجیب و غریب” با همه ماهی مرده ظاهر می شود سیاه ماهی.

شیلات افسران از وزارت صنایع اولیه و توسعه منطقه ای در زمان بیشتر نمونه ها بیش از آخر هفته — که خواهد شد مورد آزمایش برای بیماری ها و بازرسی این منطقه است.

اخیر باران و جزر و مد بالا ممکن است عوامل مؤثر اما این نمونه ها را تحت تست آزمایشگاهی به منظور تعیین آنچه باعث شده است که ماهی را بکشند.

DPIRD

وزارت آب و محیط زیست قوانین و مقررات سخنگو گفت: این نخستین بار نیست که ماهی می کشد تا به حال دیده شده است در این زمان از سال است.

“ما دیدن می کشد مانند این در این زمان از سال می رسد پایین تر از حرکت آهسته tidally تحت تاثیر رودخانه و خور سیستم در دشت ساحلی,” گفتند.

“اغلب به طور کلی کیفیت آب فقیر پس از یک فصل خشک و کمی به هیچ باران باعث می شود به طور کلی شرایط استرس زا برای ماهی بیش از یک دوره از زمان است.”

گاهی اوقات باران می شوی در مواد آلی است که می تواند باعث افزایش فعالیت های باکتریایی و می تواند به کاهش اکسیژن محلول به نقطه ای که در آن ماهی می میرند از هیپوکسی یا در نتیجه یک شکوفه به طور بالقوه icthotoxic جلبک گونه است.

DWER سخنگوی

در هر دو موارد بالا منجر جزر و مد با توجه به برگزاری عادی جریان رودخانه است که بهبود کیفیت آب در شرایط و یا رقیق کردن جلبک گونه است.”

تا زمانی که تحقیقات کامل است مردم خواست به شنا و یا ماهی در مناطق که در آن وجود دارد تعداد زیادی از ماهی مرده به جمع آوری غذا خوردن و یا استفاده به عنوان طعمه هر ماهی از آب در نزدیکی یک ماهی کشتن و نه اجازه دهید حیوانات خانگی در نزدیکی ماهی کشتن.

این وضعیت ادامه خواهد داشت که باید بررسی شود و هر کسی که می بیند یک ماهی کشتن خواست برای گزارش آن را به FishWatch 24 ساعته در 1800 815 507.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net