ترافیک اینترنت خوشه به عنوان منطقه سونوما کانتی باقی می ماند خانه

با ده ها میلیون نفر از مردم در خانه گیر کرده در coronavirus مستند چه همه ما انجام دهید ؟ بروید در اینترنت — برای چیزهای ساده مانند ایمیل و Facebook را, اما همچنین در حال حاضر ویدئو کنفرانس برای کار و فاصله-یادگیری برای دانش آموزان است. و بیش از حد معمول جریان فیلم و بازی بازی های ویدئویی.

همه که دارای اضافه بار اضافی به فیبر نوری, مس, کابل و Wi-Fi زیرساخت است که به ارمغان می آورد قابلیت اتصال به خانه ما.

ساکنان در برخی از شهرستانها گزارش داده اند آهسته تر از سرعت اینترنت در دو هفته گذشته که شهرها و استان ها و دولت ها در سراسر ایالات متحده دستور داده اند که مردم را به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اما همه دیگر ارائه دهندگان خدمات اینترنت در شهرستان سونوما — صوتی Comcast و AT&T می گویند شبکه های خود را در حال ملاقات با تقاضا بالاتر است. گرفته نشده است گسترده شکایات در شهرستان سونوما.

صوتی ترافیک شبکه افزایش 25 درصد پس از شهرستان افسر بهداشت صادر پناهگاه در محل سفارش در شهرستان سونوما در هفته گذشته صوتی مدیر ارشد اجرایی Dane جاسپر گفت.

“رخ داده است که بیش از طول اساسا یک روز و نیم,” او گفت:. “این یک جهش بزرگ همه در یک بار.”

اما نه بی سابقه است. استفاده از اینترنت می تواند نوسان به طور گسترده ای بر اساس آنچه اتفاق می افتد در جهان خارج مانند زمانی که یک بازی ویدیویی بزرگ منتشر شده است و یا یک رویداد مانند سوپر باول جریان است.

سونیک همیشه انجام می شود که upswings جاسپر گفت.

به عنوان چشم انداز تقریبا در هر منطقه سونوما کانتی ساکن بازسازی زندگی خود به کار و یا کسب اطلاعات از خانه در حال تبدیل شدن بیشتر و واقعی جاسپر شتاب چندین شبکه ارتقاء صوتی در حال حاضر برنامه ریزی شده بود.

“این یک بزرگ راش هفته گذشته” او گفت:. “این چیزهایی که ما می خواستیم انجام شده در شش و 12 ماه. اما ما گفت: ما بهتر از آنها انجام می شود هر چه زودتر به جای بعد.

“ما نمی هر گونه تراکم. ما فقط می خواستم به ماندن بگیرید پیش از آنچه که ما می خواهم به عنوان یک افزایش بزرگ.”

Comcast/Xfinity گفت: شبکه خود را بیش از حد طراحی شده برای مقاومت در برابر ترافیک سنگین خوشه.

“ما در حال مدیریت ظرفیت مطالعه شبکه نزدیک” گفت: جوآن هممل محلی Comcast سخنگوی. “ما هر دو منطقه ای و ملی است که مراکز نظارت بر عملکرد شبکه 24/7.”

تا کنون شرکت شبکه دیده است یک تغییر در برخی از الگوهای مصرف اما به طور کلی قله ها هنوز هم به خوبی در شبکه قابلیت, او گفت:.

AT&T در بیانیه ای گفت که آن را “شبکه همچنان به انجام خوبی در طول coronavirus بیماری همه گیر.” این شرکت گفت که به طور مداوم تجزیه و تحلیل شبکه, آمار به دنبال روند عملکرد و ظرفیت مسائل.

روز دوشنبه برای مثال at&T در شبکه ترافیک که شامل کسب و کار صفحه اصلی پهنای باند و بی سیم استفاده شد تا 27 درصد از نرمال. بی سیم دقیقه صدای بودند تا 39 درصد از Wi-Fi را خواستار دقیقه شد تا 78 درصد و صفحه اصلی تماس صوتی دقیقه شد تا 45 درصد است.

Jasper-بنیانگذار سونوما کانتی-بر اساس صوتی گفت: قله های معمولی از شبکه دانلود شده است 9 تا 10 بعد از ظهر زمانی که مردم در جریان Netflix و دیگر تصویری.

“وجود دارد آنقدر ظرفیت اضافی از آنجا که ما تا به حال به ایجاد ظرفیت برای همه جریان های HD و 4k تلویزیون در شب,” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر با استفاده از (ویدئو کنفرانس برنامه) زوم و بچه ها در حال تماشای ویدئو برای مدرسه واقعا کوچک است در مقایسه ، روز استفاده نیز بالا رفت یک چهارم بود اما همیشه نصف شب بود به هر حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>