ارائه دهندگان اینترنت ارائه رایگان از Wi-Fi, چشم پوشیدن از صورتحسابها در میان coronavirus بحران

AT&T, Comcast و ده ها تن از دیگر شرکت های مخابراتی باید متعهد به قطع خدمات به مسکونی و کسب و کار مشتریان که نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را به دلیل coronavirus شیوع کمیسیون ارتباطات فدرال در روز جمعه گفت.

تعهد این شرکت برای اجرای برنامه همچنین خواستار آنها را به باز کردن شبکه Wi-Fi عمومی نقاط داغ و صرف هزینه های اواخر و برای 60 روز.

“من نمی خواهم هر مصرف کنندگان آمریکایی دچار مشکلات به دلیل همه گیر به از دست دادن اتصال” کمیسیون رئیس Ajit Pai روز جمعه گفت.

به عنوان موارد coronavirus گسترش شرکت ها را تشویق کارکنان به کار بیشتر از خانه است. مدارس و دانش آموزان در اینترنت به صورت از راه دور آموزش آنلاین و پزشکان و متخصصان پزشکی هستند که با استفاده از آن به صورت تصویری مشاوره با بیماران.

“ما می دانیم که آمریکایی ها بیشتر از همیشه قبل از خواهد نیاز به دسترسی به اینترنت برای کار آموزش و پرورش و بهداشت و درمان” جسیکا Rosenworcel یک FCC کمیسر روز جمعه گفت. “ما همچنین می دانیم که این بحران را افشا حقایق سخت مورد دامنه به صورت دیجیتالی.”

Pai گفت که حداقل 69 شرکت ها توافق کرده FCC را “حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است.”

معلوم بود که آیا مشتریان را مجبور به ارائه برخی از نوع اثبات مشکلات اقتصادی مربوط به کوروناویروس. FCC را بلافاصله در پاسخ به درخواست روز شنبه.

John Legere, مدیر اجرایی T-Mobile گفت: جمعه در توییتر که “به مدت 60 روز آینده ما در حال حصول اطمینان از همه @TMobile & @MetroByTMobile مشتریان هستند که در برنامه های اقتصادی باید ارتباط آنها بستگی دارد.” این شرکت همچنین افزایش کمک هزینه داده های خود را رایگان برای مدارس و دانش آموزان به مدت 60 روز آینده.

AT&T گفت: آن را نمی خواهد خاتمه سرویس برای گوشی های پهن باند مسکونی و یا مشتریان کسب و کار کوچک “به دلیل عدم توانایی خود را به پرداخت صورتحساب خود را” مرتبط با coronavirus. این شرکت نیز گفت: این امر چشم پوشیدن از اواخر سرویس پرداخت هزینه ها و حفظ عمومی و Wi-Fi نقاط داغ باز “برای هر آمریکایی که به آنها نیاز دارد.”

Comcast گفت: آن را با وای فای Wi-Fi نقاط داغ در دسترس به صورت رایگان و ارائه داده نامحدود بدون پرداخت هزینه اضافی برای بعد از 60 روز است. این شرکت همچنین اجازه می دهد مشتریان جدید برای دریافت 60 روز از افتخاری, اینترنت ملزومات خدمات که در دسترس است برای واجد شرایط خانواده های کم درآمد برای 9.95 $در هر ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>