Interisland قرنطینه شروع می شود چهار شنبه

اجباری 14-روز خود قرنطینه برای interisland مسافران شروع شنبه می آید به عنوان هاوایی آغاز می شود به آدرس تغییر در COVID-19 از موارد بیشتر-از-دولت مربوط به سفر به بیشتر, در دولت.

خارج از کشور سفر اختصاص حداقل 80 درصد از هاوایی COVID-19 موارد تا حدود یک هفته پیش دولت, سلامت, مدیر بروس اندرسون گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

“این شد افرادی که تا به حال سفر از مکان های دیگر که در آن COVID-19 گسترده بود و یا به تماس با یک مسافر” اندرسون گفت. “ما تا به حال بیشتر موارد که در آن وجود دارد هیچ سفر تاریخ است. … واضح است که ما در حال حرکت به دور از سفر های مربوط به موارد و با تمرکز بیشتر در حال حاضر در موارد هستند که به صورت محلی منتقل می شود.”

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige اعلام جدید interisland منظور روز شنبه گفت: این امر اثر را در نیمه شب شنبه و در ادامه تا مارس 30. Ige گفت: آن را “مهم تر از همیشه به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله. ما نمی توانیم اجازه گارد ما را.”

این interisland منظور گسترش و پنج قرنطینه سفارش برای همه در خارج از کشور مسافران است. از آنجا که زودتر سفارش, سفر, شمارش را به طور چشمگیری کاهش یافته و اکثریت هتل ها در سراسر کشور را به حالت تعلیق در عملیات.

به طور معمول بیش از 30000 مسافر از طریق هاوایی فرودگاه در هر روز داده شده در مارس گفت: دولت در بخش حمل و نقل سخنگوی تیم Sakahara. اما تنها 826 مسافران برخی از 167 از آنها بازدید کنندگان از طریق دولت فرودگاه یکشنبه چهارمین روز از دولت 14 روز اجباری خود قرنطینه برای تمام تماس های ورودی مسافران است.

Ige گفت: “زیرساخت اساسی” و “ضروری کسب و کار” خواهد بود معاف از interisland قرنطینه. برای کسب اطلاعات بیشتر Ige گفت: به ایمیل یک سوال به [email protected]

مائوئی شهردار مایکل Victorino ستایش interisland قرنطینه به عنوان یک گام همسایه جزیره شهرداران به حال به دنبال پهن کردن COVID-19 محدود کردن.

“اکثریت قریب به اتفاق این موارد شده اند ساکنان که سفر کردم و به خانه بازگشت. ما می خواهیم برای دیدن interisland سفر کاهش می یابد به تنها کسانی که باید در سفر به ارائه خدمات عمومی ضروری مانند مراقبت های پزشکی برای ما ساکنان” Victorino گفت.

اما ایده جدید نمی آید و بدون قربانی کردن. آن قرار می دهد و حتی بیشتر فشار بر دولت interisland حامل — هاوایی شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی — که در حال حاضر گرفته شده عمده بازدید به دلیل کاهش تقاضای سفر.

هاوایی سخنگوی Alex Da Silva گفت: “خطوط هوایی هاوایی مفتخر به انجام کارگرانی که انجام خدمات ضروری برای چندین دهه است. در طول این غیر معمول و دوره دشوار ما کار خواهد کرد تا مطمئن شوید که ما حفظ همسایه جزیره برنامه است که می تواند به نیازهای حیاتی جامعه ما است.”

شرق: سخنگوی براد هاوکینز گفت: حامل ارزیابی است “چگونه این بیشتر پروتکل های ما تاثیر می گذارد interisland عملیات و تقاضا برای ضروری خدمات هوایی با در نظر گرفتن هر گونه کسب و کار کوتاه مدت تغییر میکند.”

“غرب در نظر دارد یک رابطه بلند مدت با جزایر هاوایی و ما مفتخریم که در خدمت جوامع ما با خیلی بیشتر از پرواز. امروز و هر روز ما در کنار ما کارکنان محلی و مردم هاوایی با منافع مشترک در حفاظت از سلامت و ایمنی از همه ساکنان جزایر” هاوکینز گفت.

نظم جدید را ایجاد اختلال برای ساکنان هاوایی که استفاده می شود برای رفتن به عقب و جلو برای کار, خرید و یا بازدید از دوستان و خانواده.

منظور از چپ Ewa Beach ساکن سرژ فورت تکاپوی دوشنبه به خواهر زاده خود را خانه به هیز.

“ما قادر به گرفتن او در 7 p. m. پرواز سه شنبه. آنها به کاهش حجم پروازهای طوری که soonest که ما می تواند او را در خانه” فورت گفت.

در حالی که یک interisland قرنطینه است بپرسید هاوایی ساکنان و کسب و کار بیشتر مهار اقدامات هنوز هم می تواند به دنبال.

دولت ایالت گلن Wakai رئیس مجلس سنا و انرژی و توسعه اقتصادی و گردشگری و کمیته ای است که در میان کسانی که فشار برای حتی بیشتر فرودگاه اقدامات ایمنی.

دولت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن فرودگاه حرارتی متوسط صفحه نمایش به آن COVID-19 پاسخ. Wakai همچنین می خواهد برای دیدن تمام مسافران هواپیما غربالگری تست از آزمایشگاه ابوت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ برای توانایی خود را به ارائه “رعد و برق سریع نتایج در عنوان کمی تا پنج دقیقه.”

“با وجود این مراحل ما در حال بدست گرفتن ما هنوز هم بیشتر مردم به دولت” Wakai گفت. “برخی از آنها ممکن است آلوده اما نه نشان دادن علائم. Quarantining مسافران اولین گام خوب است اما ما نیاز به کار بیشتر. ما نمی خواهیم در نیویورک وضعیت است.”

Wakai گفت که او فکر نمی کند که مسافران خواهد بلک در سریع coronavirus تست بیشتر از آنها در زمان TSA اقدامات در جای خود قرار داده و پس از هفت. 11, 2001.

“هیچ یک از ما باید افکار دوم در مورد نیاز به نشان می دهد تا در فرودگاه دو ساعت اولیه برای غربالگری. که راه را از جهان پس از 9/11,” Wakai گفت. “از یک مسافر دیدگاه من فکر می کنم به طور موقت با استفاده از آزمایشگاه ابوت’ آزمون خواهد بود اطمینان بخش و ارائه صلح از ذهن برای بازدیدکننده داشته است آینده.”

در این آزمون که در ادامه قابل حمل مولکولی تکنولوژی دستگاه ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13.

“Point-of-care تست خواهد شد یک بازی تعویض در جوامع ما. بدیهی است که فوری ترین برنامه خواهد بود در بخش مراقبت های ويژه, واحد, که در آن ما می خواهید می شود قادر به دریافت نتیجه آزمون بسیار به سرعت” Ige گفت.

او افزود: “ما در بحث در مورد آنچه که ما قادر خواهد بود به انجام این کار با شبیه نقطه از مراقبت های تکنولوژی در خطوط هوایی وضعیت. اگر ما تست می تواند همه در یک پرواز بدیهی است که ارائه تضمین به جامعه ما است که هیچ کس وجود دارد که شما در پرواز است.”

Ige گفت: دولت هنوز در گرفتن اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از نقطه مراقبت از کیت های آزمایش در دسترس ساخته شده باشد.

“همانطور که ما آنها را دریافت خواهیم بود به دنبال در چگونه ما می توانیم استقرار آنها را در مناسب ترین راه برای اطمینان از ایمنی و رفاه جامعه ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im