Interisland قرنطینه سفارش خالی فرودگاه

این یک بازی با حاصل جمع صفر.

دولت COVID-19 مستندات از جمله اقامت در محل سفارشات و مسافر قرنطينه بودند که گسترش به interisland پروازهای روز شنبه, امیدوارم حفظ خواهد کرد هاوایی امن است. اما آنها به سقوط قابل توجهی جنبه های هاوایی اقتصاد به ویژه گردشگری که در 17% بزرگترین قطعه از هاوایی تولید ناخالص داخلی.

مسافران به هاوایی در ماه مارس کاهش یافته است بیش از 98.5 درصد به عنوان COVID-19 مستندات کاهش تقاضای سفر به جزایر. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige نهاد 14 روز اجباری خود قرنطینه برای ورود trans-Pacific مسافران در مارس 26.

مسافر شمارش رها خواهد شد و حتی بیشتر با جدید interisland قرنطینه گفت: دولت در بخش حمل و نقل سخنگوی تیم Sakahara.

در حالی که interisland شماره روز چهارشنبه بودند هنوز در دسترس Sakahara گفت: فرودگاه تقریبا خالی بود.

“من در فرودگاه این و آن مثل این است که من دیده ام هرگز قبل از آن — در اینجا یا در هر فرودگاه اصلی. وجود دارد به طوری که چند نفر در فرودگاه.”

در interisland ترمینال Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه بعد از ظهر خطوط هوایی هاوایی کارکنان بسیار بیشتر مسافران است.

این قرنطينه شده اند تا حد زیادی پشتیبانی شده توسط هاوایی بازدید کننده صنعت, اما آنها همچنین شتاب coronavirus مربوط به رکود. شرکت های هواپیمایی در حال تقلا برای هزینه های بریده بریده و قطع صندلی ها و هتل ها را گسترده ردیف هایی از اتاق های موجود.

Interisland سفر است به احتمال زیاد به یک ضربه بزرگ.

از شنبه همه interisland مسافران باید با پر کردن یک فرم است که آنها باید به نوبه خود به یک TSA بازرسی قبل از خروج. این فرم که در دسترس است hidot.hawaii.gov/coronavirus/ ممکن است در پیشبرد. مسافران باید لیست شماره تلفن خود را و هدف از سفر خود را.

همه interisland مسافران باید خود قرنطینه به مدت 14 روز در خانه خود و یا هتل. آنها باید باقی می ماند در خانه خود و یا اتاق های هتل سفارش غذا تحویل و دریافت بازدید کننده. کارگران ضروری می تواند به ترک خانه خود و یا هتل تنها به رفتن به کار خود را.

“مسافران که در حال سفر به دلایل پزشکی برای درمان و یا به یک متخصص مراجعه کنید همچنین باید از پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله. اگر یک بیمار ندارد, ماسک, آنها می توانند با استفاده از یک ماسک خانگی,” Sakahara گفت.

Sakahara گفت: ضروری کارگران باید از ماسک و اجتماعی فاصله خود را در حالی که سفر از طریق این فرودگاه در پرواز است.

در حالی که قرنطینه سفارشات اساسا متوقف تمام گردشگری و اکثر کسب و کار سفر و هتل ها به دنبال راه هایی برای حمایت از جامعه در مبارزه با COVID-19.

یک برنامه جدید به نام هتل برای قهرمانان با هدف تقویت صنعت و جامعه با جبران هاوایی هتل است که ارائه تعریف اتاق برای هاوایی مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان که می خواهند برای کاهش خطر برای خانواده ها و یا صرف شب و نزدیک به کار می کنند.

این برنامه که توسط توسعه داده شد HTA هاوایی بازدید کنندگان و کنوانسیون اداره و هاوایی محل سکونت و گردشگری ارتباط برقرار مسکن اداره به دامپزشک رزرو. هتل ها با تایید رزرو جبران خواهد شد $85 یک شب از گردشگری دولت بودجه را به ارائه برای جبران اتاق و محدود قرنطینه پروتکل خدمات.

Mufi Hannemann, HLTA رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در نامه ای به اعضای “این یک راه فوق العاده برای این صنعت همچنان به نشان می دهد که با وجود چالش های ما در صورت ما هنوز هم مایل به انجام بخشی خود را برای کمک به جامعه ما غلبه بر این وظیفه دلهره آور است. از طریق این مشارکت ما قادر خواهد بود برای پوشش هزینه اتاق برای این جامعه قهرمانان.”

HTA مدیر عامل و رئیس جمهور کریس Tatum تشکر هتل به طور کلی مدیران سراسر کشور در نامه ای شنبه را “تلاش برای کاهش خطر گسترش COVID-19 تشویق اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل احكام است.”

تاتوم گفت: ابتکار جدید اجازه می دهد هتل ها به ارائه “یک گزینه با ارزش برای ساکنان نیاز به جدا شدن از خانواده خود مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای مراقبت از جامعه ما است.”

Sean دی, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر بست مهمان نوازی گروه گفت: این شرکت خوشحال بود به جای مداد Waikiki در این برنامه فراهم می کند که در کوتاه مدت مسکن برای هاوایی مهم اولین پاسخ دهندگان در حالی که حمایت از هتل ها و کسب و کار.

“هر شب اتاق کمک می کند تا به نگه داشتن ما میزبان شاغل در این زمان دشوار و همچنین ارائه فرصت های اضافی برای مواد غذایی و نوشیدنی ها مانند دوک و طلوع آفتاب زیستن به ادامه کار و خدمت به مراجعان خود” دی گفت. “این دلگرم کننده برای دیدن همه کار با هم برای کمک به مبارزه با این ویروس کشنده و حفظ میزبان ما شده است.”

کلی Kitashima مدیر فروش برای Residence Inn by Marriott, اوآهو Kapolei گفت: اموال می خواستم برای انجام بخشی خود را به ویژه به دلیل آن است که یکی از تنها سه Marriotts هنوز باز در اوآهو.

“ما در حال حاضر جستجو برای مشارکت زمانی که ما یاد گرفتیم در مورد هتل ها برای قهرمانان چیزی است که صنعت را در خود به عقب” Kitashima گفت. “این به ما اجازه می دهد برای کمک به جامعه در حالی که در همان زمان به ما می دهد فرصتی برای بهبود ما را اشغال و آن را برخی از ما ساعتی کارکنان بازگشت. ما می دانیم که وجود دارد یک نیاز برای شغل در westside.”

هیلتون Raethel, رئيس جمهور و مدیر عامل بهداشت و درمان, انجمن هاوایی تشکر از مهمان نوازی صنعت برای پشتیبانی از آن است.

“این پیشنهاد از اتاق های هتل می آید در زمانی که بسیاری از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در حال تلاش برای مراقبت از بیمار و آسیب پذیر ترین در میان ما حتی به عنوان آنها سعی می کنید برای محافظت از خانواده خود را. آن است که فوق العاده عهد به روح همکاری و سلام روح” Raethel گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>