موسسه خدمات انسانی nixes بی خانمان تریاژ مرکز محله چینی ها ساختمان

موسسه خدمات انسانی است لغو برنامه های توسعه کوتاه مدت انتقال تسهیلات برای مزمن بی خانمان در محله چینی ها ساختمان آژانس غیر انتفاعی گفت: این صبح است.

برنامه ای برای IHS به استفاده از $2.6 میلیون دلار کمک هزینه فدرال پول, تایید شده توسط شهر برای خرید و بازسازی یک ساختمان سه طبقه در 65 شمالی Beretania خیابان کشید بسیار زیاد مخالفان از محله چینی ها و کسب و کار و ساکنان و سیاستمداران که گفت: آنها نبودند مشورت در مورد آنچه آنها را به عنوان یکی دیگر در یک رشته از بی خانمان های مربوط به امکانات در این منطقه است.

“IHS تا به حال در ابتدا شناسایی اموال در Beretania خیابان” آژانس در بیانیه ای گفت. “اما پس از سعی و کوشش به دلیل از جمله بحث با مستاجران فعلی و جامعه IHS تعیین کرده است که ملک ایده آل نیست و ادامه خواهد داد به دنبال یک ملک با تنظیمات مورد نظر برای تریاژ و انتقال ایستگاه.”

شهر و IHS مقامات گفت: آنها می خواستند به سرعت حرکت می کند به این دلیل که پول به دولت فدرال مراقبت در قانون بودجه اضطراری برای مبارزه با اثرات COVID-19 و که آنها همیشه در نظر گرفته شده برای بحث در مورد این پیشنهاد با جامعه و حرکت را از طریق محیط زیست فرایند ارزیابی قبل از بستن معامله.

“هنگامی که ما آموخته است که ما تا به حال موفق به دریافت کمک مالی ما شروع یک فرآیند درگیر شدن جامعه در بحث در مورد چگونگی این طرح می تواند اجرا شود موفقیت” IHS مدیر اجرایی کانی میچل گفت.

غیر انتفاعی برگزار می شود جلسات جامعه یکی از آنها را در یک شیوه مجازی با حضور بیش از 170 نفر میچل گفت.

“ما یک سازمان از آوردن جامعه با هم برای بهبود همه,” او گفت:. “ما گوش دادن به آنچه که مردم می گویند و بدست یک پاسخ قاطع که مردم قدر کار ما را برای پایان دادن به بی خانمانی اما بسیاری از آنها نه به نفع سایت انتخاب شده. ما ادامه خواهد داد به دنبال مکان مناسب برای این تلاش است.”

یک تریاژ و انتقال ایستگاه خواهد “بیشترین آسیب پذیر کردن از خیابان به طور دائم” میچل گفت. “ما همچنین بر این باورند این مرکز را به خیابان ها بلافاصله در اطراف منطقه امن تر برای عموم و بهتر است برای همسایه کسب و کار. ما یک مقدار زیادی به انجام کار بیشتر در این زمینه و ما تنها در آغاز بحث با جامعه و این که بحث را ادامه خواهد داد.”

منطقه سیاسی و رهبران جامعه شد برنامه ریزی برای برگزاری 11 صبح کنفرانس مطبوعاتی در مقابل ساختمان به تکرار نگرانی های خود را در مورد این پروژه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>