داخل NCAA تلاش برای صرفه جویی در مارس جنون

آن را به عنوان آشکار شد NCAA بسکتبال مسابقات نمی تواند برگزار شد در طول معمول خود را در سه هفته پنجره به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس سازمان درهم به تدبیر و برنامه ریزی برای 16 تیم رویداد به نجات postseason در یک آخر هفته طولانی.

NCAA معاون رئیس جمهور از مردان بسکتبال دن Gavitt گفت: AP امروز که او شروع به در نظر گرفتن روش تغلیظ این مسابقات چهارشنبه شب پس از NBA اعلام کرد یکی از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای این ویروس و لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل است.

اما واقعیت در مجموعه ای که حتی یک کوتاه مسابقات نمی تواند کشیده و بدون قرار دادن افراد در معرض خطر و گپ بزرگترین رویداد از سال لغو شد شنبه بعد از ظهر.

لغو مردان و زنان مسابقات بسکتبال یک روز پس از NCAA اعلام کرده بود که برنامه ریزی شده به بازی بازی در حالی که محدود کردن فن دسترسی داشته باشید.

“ما صرف مقدار قابل توجهی از زمان بسیار دیر شنبه شب در تلاش برای کشف کردن جایگزین مدل” Gavitt گفت.

صبح روز بعد Gavitt ارائه این ایده به بسکتبال مردان کمیته انتخاب. زنان انتخاب کمیته برنامه ریزی شده بود تا دیدار بعد در روز.

Gavitt گفت: امیدوارم به بازی بازی شروع مارس 26 در دولت مزرعه آرنا در آتلانتا. شهر برنامه ریزی شده بود به میزبان نهایی چهار در مرسدس بنز ورزشگاه در مارس 4 و 6.

ایده این بود که کمیته انتخاب را انتخاب کنید و بالای 16 تیم در کشور بدون در نظر گرفتن کنفرانس شرکت کنند. سه دور اول خواهد شده اند از 26-28 آوریل با یک قهرمانی بازی در مارس 30. Gavitt گفت: او معتقد است که هشت یا نه از 32 بخش کنفرانس ها شده است می تواند نشان داده شده است.

“دور از ایده آل. دور از کامل” Gavitt گفت. “ناقص آن را به عنوان ممکن است که یکی از تنها معقول گزینه های ما فکر می کنیم حداقل می تواند به حفظ برخی از سطح از مسابقات.”

Gavitt گفت: برخی از امید در اوایل روز شنبه کامل مسابقات هنوز هم می تواند بازی می شود. همانطور که پژمرده ایده برگزاری یک کوچکتر رویداد رو مخلوط “بهره” از کمیته.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی در مورد فراگیر بودن به اندازه کافی با تنها 16 تیم” Gavitt گفت. “اما چیز دیگری که در بازی که در آن نقطه در اعضای کمیته ذهن و ما شاهد این بازی در کنفرانس مسابقات هنگامی که یک بازیکن NBA آلوده شد, من فکر می کنم آن شروع به واقعا آمار خانه برای بازیکنان از آنچه که من شنیده ام از مربیان توسط پیام متنی و anecdotally.”

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: تعویق مسابقات به طور نامحدود به امید آن بازی بعد نیز نبود امکان پذیر است.

“فوری مشکلات لجستیکی شد که ما تا به حال این سرعت ادامه داد و در حال حاضر تعدادی از مدارس که تعطیل,” Emmert گفت. “ما این واقعیت است که اگر شما شروع یک تورنمنت شش هفته از هم اکنون یک دسته از دانش آموزان ما سالمندان ما خواهد شد و باید نقل مکان کرد. و هنگامی که شما نگاه در پیش بینی که در آن ویروس قرار بود در شش هفته آن را به نظر می رسد بدتر و نه بهتر.”

مشابه استدلال رفت به لغو تمام بهار قهرمانی از جمله ورزش هایی مانند بیس بال و سافت بال با ملی مسابقات که همین حالا شروع برای دو ماه دیگر. این یک حرکت است که تعجب برخی از مدیران ورزشی.

اما با صدها نفر از مدارس بسته شدن دانشگاه ها و برخی از طریق ترم و همایش های تعلیق فعالیت های ورزشی این NCAA می تواند با آن مواجه شده اند امکان برگزاری مسابقات قهرمانی ملی در ورزش که در آن بسیاری از معمولا شرکت کنندگان نمی شد فیلدینگ تیم است.

Emmert گفت که او باز دوباره بهار شد.

“اگر من آموخته اند که هر چیزی از این آن را برای یاد آوری به never say never” Emmert گفت: AP. “و پس از پاسخ به آن از دوره هیئت مدیره و هر کس دیگری را در نظر بگیرید هر چیزی که باعث می شود سیاست های عمومی ، کسانی که تصمیم گیری در حال رفتن به رانده علوم پزشکی و وجود دارد را باید بسیار روشن و صریح همه روشن تعيين شده توسط مقامات بهداشت عمومی و پانل مشاوره. اینجا نشسته امروز است که بسیار سخت به تصور کنید.”

حتی روز شنبه هنگامی که NCAA به نظر می رسید که ذخیره این مسابقات با توافق به بازی در بیشتر عرصه خالی اجازه می دهد تنها ضروری کارکنان محدود اعضای خانواده از بازیکنان و مربیان و برخی از رسانه های Emmert هشدار داد بحران بهداشت و زور می تواند تغییرات.

چیزهایی که به دنبال پس از آن اعلام, اما هیچ کس درگیر بود که حتی قادر به رفتن به رختخواب احساس خوب در شب چهارشنبه. مشخص شد یوتا جاز مرکز رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و NBA به سرعت خاموش شد.

“این قطعا بسیار مهم و نقطه داده که باعث شده خیلی بیشتر مکالمات و تماس های تلفنی میان من رهبری تیم” Emmert گفت.

سوال شد: آيا انتظار واقع بینانه است که بیش از 3 1/2 هفته هیچ کس درگیر با بازی — بازیکنان و مربیان و مسئولان ، — آیا قرارداد virus

“این در حال تبدیل شدن بیشتر و سخت تر برای دیدن ما راه را از طریق به آن” Emmert گفت.

او افزود: “من می خواهم برای روشن من نمی توصیف NBA تصمیم گیری به عنوان یک نقطه محوری است. آن را یک قطعه از پازل است.”

NCAA افسر ارشد پزشکی دکتر برایان Hainline گفت: انجمن COVID-19 مشورتی متشکل از برخی از کشور های پیشرو بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی شد جمع آوری اطلاعات در مورد گسترش ویروس و دیدن شرایط به سرعت در حال تغییر — و نه برای بهتر.

NCAA مقامات reconvened صبح روز پنجشنبه نگرانی در حال افزایش است. دیگر ورزش حرفه ای لیگ مانند NHL و MLS در حال حرکت بودند به حالت تعلیق در بازی. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کنگره ایالات متحده آمریکا بود شکست در coronavirus تست.

“بنابراین ما صرف صبح و سپس کاوش در انواع گزینه” Emmert گفت. “آیا آن را حس هر یک به صورت مختصر مدل برای سرعت بخشیدن به تقویم؟”

پنج شنبه قرار بود یکی از شلوغ ترین و بهترین روز از فصل بسکتبال کالج. وجود 58 بخش مردان بازی های برنامه ریزی شده با مسابقات برای بسیاری از قوی ترین کنفرانس ها در نوسان کامل است.

همه کسانی که بازی لغو شد, برخی از لحظات قبل از tip-off حدود ظهر به وقت شرق آمریکا. Emmert گفت: وجود تب و تاب از ارتباط بین کنفرانس ها و NCAA مقامات در ایندیاناپولیس.

Emmert گفت: NCAA توصیه نیست هر کنفرانس به انصراف از آن بازی ها بود اما چندی پس از آن زمانی که چشم انداز صرفه جویی در مارس جنون تلخ شد.

“ما به ظهر (CDT) و آن را تبدیل شدن به بسیار روشن است که بین اطلاعات دریافتی از برایان (Hainline) و تیم خود را به چالش از تلاش برای انجام تست در اطراف شیرین 16 مدل … همه این مسائل با هم. تغییرات در سیاست های عمومی محیط زیست در میان بسیاری از کشورهای که این فقط رفتن به محل کار” Emmert گفت.

تماس مرتب بود با 20-عضو هیئت مدیره از فرمانداران در 3 p. m. EDT. آنها شنیده ام از Emmert, Hainline و Gavitt همه توضیح داد که چرا گزینه های مانند یک مینی مسابقات و یا به تعویق انداختن کار نمی کند.

دانشگاه ایالتی اوهایو رئیس جمهور مایکل دریک رئیس هیئت مدیره آرای اعضای هیئت مدیره و به همه آنها را یک فرصت برای صحبت می کنند.

“این شد که به اتفاق آرا تصمیم گیری برای لغو شد و تنها معقول رویکرد” Emmert گفت. “بنابراین ما قبل از ارسال هر گونه اطلاع از آن روشن شد که هیئت مدیره 100 درصد حمایت از تصمیم گیری و همه آن را با عنوان شما می توانید تصور کنید, عمیق پشیمانی. من به هیئت مدیره هنگامی که ما به پایان رسید و من هرگز نا امید در داشتن اتفاق آرا قبل از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im