داخل عظیم DEA حمله هدف قرار دادن یک کارتل مواد مخدر در مکزیک

یک تحلیلگر وارد کردن اطلاعات به یک DEA صفحه نمایش کامپیوتر به عنوان دیگر تحلیلگران زد و شماره تلفن و آدرس و نام مستعار در داخل خانه در حال جستجو.

این نماینده ویژه مسئول عملیات ویژه در بخش مونتاژ با تیم او در مقابل یک نقشه حرارتی — نقطه های قرمز درخشان تیره تر و تیره تر به بازداشت های بیشتر ساخته شده است در درجه اول در تگزاس و کالیفرنیا و نیوجرسی. توسط 9 صبح بیش از 60 نفر شده بود به زندان برده شد.

دستیار دادستان کل برایان Benczkowski سر از وزارت دادگستری بخش جنایی به نام عملیات “جامع ترین اقدام به عضویت در وزارت دادگستری تلاش برای اخلال بین بردن و در نهایت از بین بردن CJNG”

در حالی که کارتل های مواد مخدر مکزیکی شده پول خود را عمدتا از ماری جوانا در دهه گذشته بازار تا حدودی از بین می رود با دولت در سطح گیاه شاهدانه در ده ها تن از کشورها در سراسر ایالات متحده

در حال حاضر آنها تبدیل به مت آمفتامین و فنتانيل فروش آن در تقریبا 14 برابر قیمت آن را هزینه برای ایجاد و جاری شدن سیل در خیابان های آمریکا سوخت رسانی بی خانمانی و مواد مخدر بحران و پشت سر گذاشتن یکی دیگر از دنباله از بدن: از مصرف بیش از حد.

این Jalisco کارتل تشکیل شد در سال 2010 از یک جناح از کارتل سینالوآ مستقر در غرب شهر گوادالاخارا. در حالی که آن را یک بار متخصص در تولید مت آمفتامین مانند بسیاری از مکزیک کارتل گسترش یافته است به چند دارو محموله از جمله فنتانیل کوکائین و مت هروئین.

کارتل رهبری گریزان Oseguera که محافظان یک بار به ضرب گلوله یک مکزیکی هلیکوپتر نظامی ارتش برای جلوگیری از دستگیری او. در هفته های اخیر دادستان اتهامات علیه پسرش Nemesio Oseguera همچنین به عنوان شناخته شده “ال Menchito” و دخترش, جسیکا یوهانا Oseguera.

و مقامات می گویند او را خطرناک تر از مشهور مکزیکی شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر و فرار هنرمند Joaquin “ال Chapo” Guzman که به عنوان رهبر کارتل سینالوآ زد عظیم مواد مخدر توطئه است که گسترش قتل و ضرب وشتم برای بیش از دو دهه است.

“من فکر می کنم خطر از ال Mencho و CJNG بیشتر است در حال حاضر به دلیل در نظر من در زمان تجاري دستگیر شد و یا در زمان او در نوع خود در اوج پس به صحبت می کنند کارتل سینالوآ بود شکسته شد کمی شکسته” Bodner گفت.

El Chapo بود کمی flashier اما Mencho و Jalisco باند دیدن مواد مخدر خود را به عنوان کسب و کار که فقط — کسب و کار Bodner گفت.

“آنها باید کمی بیشتر نظم و انضباط. آنها لزوما به مهمانی و زندگی خوب, آن را فقط در مورد کسب و کار قاچاق مواد مخدر و کنترل و این چیزی است که باعث می شود آنها را scarier Bodner گفت.

این Jalisco کارتل نیز شناخته شده برای بی پروایی نشان دادن تاکتیک های مانند رانندگی در اطراف در کاروان از کامیون وانت مشخص شده با حروف “CJNG” و برای گردش ویدئوها از شدت مسلح کارتل افراد مسلح در نظامی-سبک لباس. در حالی که مکزیک می گوید آن است که دیگر با تمرکز بر بازداشت مافیای مواد مخدر مکزیک دولت تحویل Oseguera پسر و بازداشت برخی از همکاران خود را.

___

آسوشیتد پرس نویسنده علامت استیونسون در شهر مکزیک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im