اهل بیت در دریاچه زندان شهرستان آزمایشات مثبت برای COVID-19

یک زندانی در تپه جاده Correctional Facility در Lakeport دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

زندانی که دریاچه شهرستان کلانتر ستوان کوری Paulich کاهش یافته است به شناسایی کرده و نمایش داده نمی شود هر گونه علائم و جدا شد در یک سلول انفرادی دوشنبه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این ویروس در سراسر زندان است.

زندانی شد و آزمایش به عنوان بخشی از یک 100-تست بررسی دریاچه شهرستان کلانتر دفتر انجام شده به صورت تصادفی انتخاب شده زندانیان و کارکنان بیش از 8 روز در اواسط ماه آوریل Paulich گفت.

زندانی شد و تست شده در آوریل 19, اما, نتایج آزمون تنها برگشتم دوشنبه. Paulich گفت: بخشی از دلیل برای تاخیر شد زیرا تمام شرکت کنندگان که تست شد بدون علامت تا نتایج خود را ندارد در اولویت قرار گیرد. دریاچه شهرستان کلانتر دفتر نیز خریداری آزمون از طریق یک آزمایشگاه در تگزاس که بیشتر تاخیر در نتایج.

“در آینده ما در حال رفتن به کار را از طریق احتمالا (Lake County) بهداشت عمومی و آزمایشگاه در شهرستان سونوما بنابراین زمان چرخش خواهد بود مقدار زیادی کوتاه — احتمالا مثل چرخش 24 ساعته,” Paulich گفت.

از 100 نفر تست شده این زندانی است که تنها به آزمایش مثبت Paulich گفت. نود و مردم باید آزمایش منفی در میان آنها 70 زندانیان و 20 عضو هیات. کلانتر دفتر در انتظار نتایج جستجو برای چهار زندانی و پنج کارکنان است. از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 172 زندانیان در زندان Paulich گفت.

کلانتر را شناسایی کرده همه زندانیان و کارکنان که ممکن است به تماس نزدیک با آلوده اهل بیت و قرار داده شده 16 زندانیان در انزوا Paulich گفت.

کلانتر را اجرا کرده است افزایش اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 در زندان از جمله تعلیق ملاقات غربالگری همه کارکنان قبل از ورود به مرکز قرار دادن زندانیان که در زندان برای جرایم جزئی در خانه بازداشت و تمیز کردن به طور منظم.

زندان کارکنان پوشیدن ماسک صورت و Paulich گفت که در حالی که زندانیان ندارد و ماسک در حال حاضر, کلانتر, است “به دنبال” امنیت آنها را در روزهای آینده.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de