مجروح استرالیا NBA ستاره بن سیمونز مجبور کردن دادگاه در فیلادلفیا دست به میلواکی

ایسناغرب استرالیا

Philadelphia 76ers' Ben Simmons aggravated a back injury and left the court in the first quarter.
آیکون دوربینPhiladelphia 76ers’ بن سیمونز تشدید مصدومیت و چپ دادگاه در سه ماهه اول. اعتبار: مت Slocum/AP

بن سیمونز مجبور شده است از فیلادلفیا 119-98 NBA دست دادن به میلواکی میدوی را از طریق سه ماهه اول پس از تشدید یک آسیب است.

سیمونز winced در درد پس از رفتن برای یک غیر روحانی بالا و سمت چپ دادگاه به عنوان مستقیما به اتاق قفل است.

گارد همه ستاره های ساخته شده خود را در هر دو زمینه اهداف و یکی از دو رایگان-پرت در برابر دلار برای پنج امتیاز در کمتر از پنج دقیقه.

استرالیا star sat کردن 76ers’ اضافه کاری بیش از پیروزی بروکلین در روز پنج شنبه با توجه به کمر تنگی – بازی شد فیلادلفیا اول از همه ستاره.

خواسته بود او خوب به آن بروید در طول گرم کردن سیمونز گفته نمی شود مگر اینکه بازی او آماده بود.

Giannis Antetokounmpo به حال 31 امتیاز و 17 ریباند در حالی که Khris منچستر به ثمر رساند 25 امتیاز برای دیگران.

Antetokounmpo اضافه شده هشت کمک برای میلواکی آنها به عنوان برنده برای 16 بار در گذشته خود 18 بازی خود را برای بهبود لیگ-بهترین ضبط برای 48-8.

جوئل Embiid تا به حال 17 امتیاز و 11 پرتاب ریباند اما شات فقط 5 برای 18 برای Sixers که تلاش خود را برای پیدا کردن جریان بدون تاثیر سیمونز.

Aron Baynes بازی در حدود 12 دقیقه در بازی دوم از ران آسیب که حکومت او برای 13 بازی به عنوان ققنوس برنده در 112-104 در شیکاگو است.

DeAndre Bay تحت سلطه با 28 امتیاز و 19 ریباند در حالی که Devin بوکر به حال 29 امتیاز به عنوان ققنوس به پایان رسید و بازی در یک 17-4 اجرا به دست خریداران خود را از هشتم دست دادن و در یک ردیف.

Baynes تا به حال چهار امتیاز در محدود دقیقه است.

داغ-تیراندازی در میامی تولید خود را به بهترین نیمی در تاریخ حق رای دادن با 82 امتیاز در راه خود را به راحت 124-105 پیروزی کلیولند در شب گرما بازنشسته نیوجرسی از یاد گارد Dwyane Wade.

لس آنجلس کلیپرز به نظر می رسد بی ربط و مطمئن نیستید که آنها را از دست داده 112-103 در خانه به ساکرامنتو در حالی که بروکلین جامعی شارلوت سه بازی برنده خط خط با 115-86 drubbing.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im