`آلوده رویاهای ما’: بیماری همه گیر کوروناویروس خرابکاری خواب در سراسر جهان

برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس خواب را به ارمغان می آورد تسکین.

وحشت از COVID-19 و سورئال و ترسناک راه این طرح میتوانست زندگی روزانه در حال آلوده کردن رویاها و افشای احساس ترس از دست دادن انزوا و غم و اندوه است که فراتر از فرهنگ و زبان و مرزهای ملی.

هر کس از یک مربی در پاکستان به یک مرکز صندوقدار در کانادا به یک کشیش کلیسای اسقفی درمسیحیت در فلوریدا است که مقابله با همان روز شیطان. هر یک از بیدار شدن از خواب در عرق در مرده شب.

کارشناسان می گویند بشریت به ندرت تجربه “جمعی خواب” در چنین مقیاس وسیع در تاریخ ثبت شده و قطعا هرگز در حالی که همچنین قادر به اشتراک گذاری آن کابوس در زمان واقعی است.

“این است که نگران کننده احساس زمانی که شما از خواب بیدار و فکر می کنم “از آسمان من بیدار’ گفت:” هالی اسمیت یک مدرسه ابتدایی کتابدار در دیترویت. “یک بار از آن بازدید رویاهای خود را به شما فکر می کنم بزرگ ‘در حال حاضر من حتی نمی تواند فرار وجود دارد.'”

روانی تلفات سرسام آور است به خصوص برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان می دهد که رویاهای شباهت به آن دسته از جانبازان و 9/11 پاسخ گفت: Deirdre Barrett, یک استاد دانشگاه هاروارد است که بررسی COVID خیال در سراسر جهان است. او جمع آوری شده 6,000 رویای نمونه از حدود 2,400 مردم است.

بنابراین بسیاری از مردم به اشتراک گذاری حساب رویاها آنلاین است که یک حساب توییتر اختصاص داده شده به جمع آوری آنها را در یک کتابخانه مجازی تحت رسیدگی “من رویای COVID.”

“تا آنجا که من می دانم هیچ یک رویای نمونه از آنفولانزای همه گیر 1918 — و که احتمالا بیشتر قابل مقایسه با چیزی که گفت:” بارت که مورد مطالعه قرار رویاهای 9/11 بازماندگان و اسرای جنگی در جنگ جهانی دوم است. “در حال حاضر ما فقط همه ما گوشی های هوشمند ما تخت بنابراین شما فقط می تواند رسیدن به بیش از و آن صحبت می کنند و یا نوع آن را. ضبط رویاهای ما شده است هرگز آسان تر است.”

رویاها نیز افشای آنچه که باعث ناراحتی ما بیشتر در مورد این بیماری همه گیر. تم ها به نظر می رسد جهانی است.

رویاهای یک مکان امن به طور ناگهانی پیشی گیرد و توسط ویروس صحبت سرایت وحشتناک ناپدیدی می گوید کتی Caruth استاد در دانشگاه کرنل است که مورد مطالعه قرار تروما برای 30 سال است. همه گیر رویاهای او می گوید: در حال یادآور تجربه هیروشیما بازماندگان که نگران نامرئی قرار گرفتن در معرض تابش و همچنین برخی از کابوس توصیف جانبازان ویتنام.

“آنها به نظر می رسد در قسمت در مورد چیزهایی که سخت به درک آنچه در آن معنی است که هر کسی می تواند یک تهدید و شما می تواند یک تهدید برای همه” Caruth گفت.

کشیش کلیسای اسقفی درمسیحیت مری آلیس Mathison خواب 500 نفر نشان داد تا برای یک مراسم تشییع جنازه در کلیسا و نمی خواهد به خانه بروم. رویاهای دیگر تاکید است که هیچ کس نمی داند چگونه این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. در کسانی که خیال خواب بیدار با شروع قبل از یادگیری چگونه آن را معلوم شد.

اشلی Trevino است که هنوز هم در تلاش برای پردازش یک رویای وحشتناک. 24-در سال barista از کار با توجه به همه گیر شد و کوتاه زمانی که مقامات اعلام کرد اولین COVID-19 مرگ در تگزاس مرکزی شهرستان.

چند روز بعد او خواب او و دوست دختر خود را در خط برای ورود به یک تیره فلزی انبار که در آن آنها می توان تزریق با کروناویروس جدید توسط دولت کارگران پوشیدن Hazmat مناسب. چراغ های فلورسنت در پارکینگ بازیگران وهم آور درخشش به عنوان او را تماشا شریک زندگی خود را دریافت ضربه و کشیدن به نفس. سپس او ضربه بیش از حد.

“من به تماشای او نوع فروپاشی در برابر دیوار و در حالی که من در تلاش بود برای مبارزه با اثرات آن و نه پاس کردن خودم بود … ‘است که او مرده در حال حاضر؟'”

Trevino بیدار شد گریه ی این دختربچه. او بلافاصله احساس یک ضربه برای به اشتراک گذاشتن کابوس با کسی — هر کسی — و توییتی آن را به جهان از تخت او.

در استان پنجاب پاکستان یک کالج معلم ادبیات توصیف خواب او یکی از تنها 100 نفر سمت چپ بر روی این سیاره است که نمی باید COVID-19. آلوده مردم به دست آورده بودند سیاسی کنترل و تعقیب مثلا “تا جهان را تبدیل به همان برای همه” گفت: روحا رفیق, 28.

رفیق وحشت زده است برای افراد مسن پدر که اصرار در رفتن به نماز هر روز با وجود سرفه و اقامت در خانه سفارش دهید. “من فکر می کنم” او گفت: در یک پیام مستقیم توییتر “این اضطراب به من داده است این رویا است.”

با توجه به برت بسیاری از مردم رویای آنها بیمار با COVID-19 یا بودن با غلبه بر آنچه که به نظر می رسد stand-ins برای ویروس: swarms از اشکالات خزیدن کرم ها جادوگران ملخ با دندان های نیش. دیگر رویای بودن در شلوغ اماکن عمومی بدون ماسک و یا اجتماعی مناسب فاصله.

هنوز هم دیگران از خواب از دست دادن کنترل. در یکی از این رویای خیال باف برگزار شد توسط افراد آلوده که با سرفه ، در یکی دیگر از دریمر در سراسر گروههای از مردم تیراندازی تصادفی با غریبه ها.

بسیاری از آنها در کاهش سطح اضطراب و رویاها نه ترومای ناشی از کابوس. اما این تغییرات چشمگیری برای خط مقدم سلامت کارگران بارت می گوید.

“این ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند که مانند یک ضربه جمعیت. آنها با داشتن تخت از کابوس که reenact چیزهایی که آنها در حال تجربه و … همه آنها موضوع که ” من مسئول برای صرفه جویی در این زندگی فرد و من موفقیت نیست و این فرد است که در مورد مرگ,’,” او گفت:.

“و هنگامی که آنها در مورد خود کودک و یا پدر و مادر شدن آن برای ارائه دهندگان مراقبت های همیشه وجود دارد که گام بعدی در این رویا که در آن آنها متوجه … ‘من آن را داد به آنها.'”

حتی ساده و بی پیرایه رویاهای دور از درام ICU — به نظر می رسد تند و تلخ در حال حاضر. برخی از مردم از گرفتن یک آغوش حضور در یک مهمانی گرفتن کوتاه کردن مو و رفتن به کتابخانه.

لورن Nickols 30 و خواننده مشتاق مواجه نگردند کتابخانه کتاب قبل از اوهایو اقامت در خانه سفارش دهید. در حال حاضر عرضه در حال اجرا است کم است. او به تازگی خواب کمد انباشته شد ، او در رویای اطمینان اما یک یادآوری از چیزهای دنیوی که از دست داده اند.

“من حدس می زنم این یک بیت از یک حس مشترک جامعه, اما آن را نیز واقعا غم انگیز است که ما همه چیز گم شده. آن را واقعا به شما نشان می دهد همه چیز شما را بدون تحقق آن,” او می گوید. “و در حال حاضر که شما نمی توانید آن را یک شوک به سیستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>