IndyCar رانندگان را به مجازی آهنگ

پیاده روی برای شروع شبکه برای تونی Kanaan شروع در Indianapolis, آشپزخانه, از طریق اجتماع گذشته جایزه مورد از پله ها بالا پایین سالن از طریق اتاق خواب استاد, استاد حمام و در نهایت به گنجه.

که در آن سابق Indianapolis 500 برنده دور سهشنبه برای شرکت در یک روز کامل از iRacing در یک شبیه ساز در یک مکان همسر خود را تحمل دکل. Kanaan شرکت در دو نژادها مجازی یک افسانه رویداد برنده سه بار Indianapolis 500 برنده داریو Franchitti. سپس به او پیوست و برای اولین بار از شش هفته سری که راه اندازی شنبه به IndyCar طرفداران محتوا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

IndyCar به دنبال سرب نسکار و دیگر سری مسابقه در پرتاب هم چیزی — هر چیزی — برای پر کردن خلاء ایجاد شده که COVID-19 آورده ورزش را متوقف کند. IndyCar به حالت تعلیق در شروع فصل آن 48 ساعت قبل از مارس 15, درب بازکن, در سن پترزبورگ فلوریدا و در روز پنج شنبه ایندیاناپولیس 500 به تعویق افتاد تا مرداد.

نسکار تا به حال موفق اندازی آن iRacing سری یکشنبه گذشته و در آن بیشتر به تماشای تلویزیونی esports رویداد تا کنون با بیش از 900,000 بینندگان. IndyCar نمی تواند یک تلویزیون معامله پس از آن مراسم تحلیف نژاد بود, به صورت آنلاین از مجازی واتکینز گلن بین المللی سریع السیر محل تصمیم گرفته شده توسط فن رای دادن.

یوتیوب جریان از IndyCar و iRacing ترکیب حدود 45,000 بینندگان برای تماشای یک مسابقه مجازی به نام NBC Sports’ به طور منظم غرفه لی Diffey تاونسند بل و پل تریسی. نیایش انجام شد از راه دور, به عنوان سرود ملی سونگ توسط Chicago Blackhawks منظم جیم Cornelison.

این زمینه شامل نسکار را هفت بار قهرمان Jimmie Johnson ساخته شده است که خود را iRacing اولین آخر هفته گذشته در یک انبار ماشین با استفاده از سیم کارت را بیشتر مناسب برای IndyCar یا ماشین ورزشی است. جانسون شده است و با استفاده از دستگاه خود را به آماده شدن برای پتانسیل مسابقه در سری دیگر پس از بازنشستگی از زمان مسابقه در پایان فصل است. او برنامه ریزی شده بود برای تست یک IndyCar ماه آینده در آلاباما اما این که لغو شده است در میان همه گیر.

او عینک یک تی شرت تجلیل از دیر باز چرخ راننده گرگ مور به صورت مجازی خود را IndyCar اولین بازی که او به صورت زنده در کانال های رسانه های اجتماعی. اکثر رانندگان سعی کردم به بینندگان نگاه کردن به درون خود تجربه از جمله جیمز Ender محبوب کانادایی که با بازی در این قسمت با پوشیدن یک کلیشه پیراهن فلانل و تیم کانادا, کلاه قرمز با گوش های تصویه هوا. اما ویژگی های قطعی متوقف شده خود را از سیم کارت خود را قبل از پرچم سبز و Ender نمی توانید به مسابقه er, بازی, بعد از همه.

Real marsha wright تا به حال برای رفتن به یک Indianapolis-منطقه دوستان به شرکت در این مسابقه به خاطر او خود را نمی کند یک شبیه ساز مشابه با رابرت Wickens که نیست شتافت پس از آسیب نخاعی در سال 2018 سقوط اما امیدوار بود در iRacing رویداد.

Wickens تلاش برای پیدا کردن یک شبیه ساز با یک فرمان مجهز با دست کنترل به طوری که او می تواند دور زدن پدال. این IndyCar جامعه در پا و Wickens بود قادر به گرفتن یک شبیه ساز از کری و تاد Bettenhausen دوقلو پسر سابق IndyCar مسابقه Gary Bettenhausen. فرمان طراحی شده توسط IndyCar مباشر حداکثر Papis’ نوآوری شرکت روانه بازار شد از کارولینای شمالی اما افسوس که نمی رسند در ایندیاناپولیس در زمان Wickens به شرکت.

بسیار شبیه نسکار اولین رویداد هفته گذشته iRace بود طیف گسترده ای از استعدادهای چرا که رانندگان جوان با استفاده از iRacing به عنوان یک ابزار آموزشی در حالی که جانبازان جدید به بازی rage. شرکت در این سری نیاز به داشتن فن آوری است که می تواند دشوار است برای نه تنها امنیت در عجله بسر می رسانید بلکه باید در نصب درایور های صفحه اصلی در یک مستند — و تمایل به یک ورزش خوب برای طرفداران گرسنه برای سرگرمی.

تیم همچنین بازدید از آن به عنوان یک فرصت به نمایش گذاشتن حامیان مالی خود را در یک زمان وجود دارد تقریبا هیچ راهی برای ارتقاء و یا فعال سازی. آن مهم است برای بسیاری از سازمان ها به ماشین خود و حمایت نشان داده است که اسکات با سرعت یک اسلات در Marco Andretti محل هنگامی که Andretti برای شرکت کاهش یافته است.

استرالیا V8 SuperCars قهرمان اسکات مک لافلین وارد رویداد مجازی به عنوان یکی از چهار تیم Penske درایور, اما از آن است که نزدیک او را به یک مسابقه در حال حاضر که او IndyCar اغاز شده است را در خود نگه دارد. او برنامه ریزی شده به اجرا در مارس 9 در جاده ها البته در Indianapolis Motor Speedway اما کسانی که قصد دارد scrapped زمانی که مسابقه منتقل شد به 4 جولای.

مسابقه نتایج تعجب آور نیست که بالا iRacers چراغ راه است. حکیم Karam که تبدیل شده 25 مارس, برنده مسابقه با هیچ تجربه قبلی در واتکینز گلن. فلیکس Rosenqvist سال گذشته IndyCar بالا تازه کار دوم بود.

این Penske خدمه از قدرت و مک لافلین شد, سوم و چهارم به دنبال ایندی چراغ قهرمان الیور Askew که 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>