ایندیاناپولیس افسر ضرب شاخه های مرد باعث تظاهرات

INDIANAPOLIS — ایندیاناپولیس افسر پلیس تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید پس از یک تعقیب ظاهرا اسیر در قسمت on Facebook Live video باعث ده ها تن از مردم خشمگین به همگرا در صحنه تیراندازی.

Indianapolis, Metropolitan Police دستیار ارشد Chris Bailey گفت: پیگیری آغاز شد و ماموران پس از مشاهده کسی که رانندگی بی پروا در بزرگراه بین ایالتی 65 در شب چهارشنبه. پس از سرپرستان دستور پایان دادن به که دستیابی به این دلیل که خودرو در حال حرکت بود نزدیک به 90 مایل در ساعت (145 kph) آن بعدها کشف توسط یک افسر در یکی از خیابان های شهرستان قبل از پارک شود.

افسر چپ وسیله نقلیه خود باعث به اجرای بیلی گفت. مرد به ضرب گلوله کشته شد در حدود 6 p. m. روز شنبه به عنوان او و افسر رد و بدل تیراندازی پلیس گفت:. تیراندازی درگیر تنها مرد و مامور هر دو از آنها سیاه و سفید, The Indianapolis Star گزارش شده است.

محققان گفت: آنها در بر داشت یک تفنگ در نزدیکی مرد که پلیس هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. افسر که به ضرب گلوله مرد نیز شناسایی شده توسط پلیس و او قرار داده شده است در مرخصی اداری.

پس از تیراندازی چند فعالان اجتماعی و محله سازمان همگرا در صحنه تیراندازی برای ابراز خشم و انزجار بیش از یک Facebook Live ضبط گردش در رسانه های اجتماعی که اسیر بخشی از پیگیری. بیش از 100 نفر جمع شده بودند با شعار “بدون عدالت بدون صلح است.”

این ویدیو نشان می دهد یک جوان, shirtless مرد به عنوان او رانندگی با ماشین پلیس ظاهرا پس از او.

یک زمان کوتاه بعد مرد خنده و تشویق به عنوان او فکر می کند او از دست داده انتهایی افسر. “من قصد ندارم به زندان امروز!” او فریاد.

اما لحظاتی بعد مرد به نظر می رسد مطمئن نیستید که در آن او را رانده و می گوید: در ضبط “لطفا بیا من. لطفا به من!”

این مرد پس از آن به نظر می رسد به پارک اتومبیل خود را و آن را ترک و به دنبال آن نامفهوم فریاد و ظاهر برای تلفن های موبایل که در آن نقطه انسان به نظر می رسد به رها کردن تلفن خود و یا سقوط. بیشتر ظاهر برای تلفن های موبایل شنیده می شود.

یکی دیگر از نسخه از فیلم برداری از یک مکالمه پس از تیراندازی است که در آن یک صدای مرد می گوید: “من فکر می کنم آن را به یک بسته تابوت homie.” آن را اشاره آشکار به یک بسته تابوت تشییع جنازه.

بیلی گفت: محققان آگاه بودند از فیلم های ارسال شده به Facebook و حفظ آنها اما نمی شدند برای تایید صحت خود را.

حدود هشت ساعت پس از آن تیراندازی پلیس ایندیاناپولیس به ضرب گلوله یک مرد دیگر در حالی که تحقیق در مورد دزدی در حال پیشرفت در یک مجتمع آپارتمانی.

به گفته پلیس یک مرد مسلح با تفنگ شات در چهار پاسخ ماموران به آنها نزدیک آپارتمان اوایل پنج شنبه. ماموران آتش بازگشت او را به قتل, پلیس گفت:.

همچنین چهار شنبه, ایندیاناپولیس افسر پلیس رخ داد و منجر به کشته شدن یک زن باردار بود که راه رفتن بر روی یک بزرگراه در سطح شیب دار. پلیس گفت: افسر جاناتان هندرسون 22-سال کهنه سرباز زده و در حالی که در راه خود را به کار می کنند. پلیس گفت: Henderson, درخواست کمک و ارائه کمک های اولیه به زن که نام نشده منتشر شده است. او در یک بیمارستان مرده. جنین او نیز زنده ماندن نیست.

بیشتر Indianapolis, NAACP اعلام شد که در آن نظارت بر اطلاعات در مورد هر دو کشنده تیراندازی پلیس از جمله فیلم ها و خواست هر کسی با اطلاعات ارائه آن به محققان.

“قلب ما امروز صبح با خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در طول این حوادث غم انگیز. همه ما در حال تلاش برای ایجاد یک جدید عادی در سازمان ملل متحد-زمان عادی. حوادث مانند این نه کمک به بازگرداندن حالت عادی به جامعه ما” گفت: فرح Ratcliffe, رئیس NAACP شعبه دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de