هند برنامه ریزی زیادی خوش آمدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن

احمدآباد هند — جاده ها کندو فعالیت: آسانسور سطل شن و ماسه خدمه کار گذاشتن تازه تار و ارتش روب حمله باقی مانده و یک دیوار جدید رفتن تا در مقابل یک زاغه ظاهرا به پنهان کردن آن از رهگذران.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای زمین در غرب شهر احمدآباد در روز دوشنبه برای اولین انتخابات ریاست جمهوری سفر خود به هند و نخست وزیر نارندرا برنامه ریزی شده یک حماسه عینک. این شهرستان در حال پاک پاک و هزاران هزار مودی وفاداران شده اند پیش نویس برای ساعت ها ایستادن در آفتاب پخته خیابان وجود دارد به تکان دادن پرچم و تشویق برای یک رئیس جمهور که دوست دارد چیزی بیش از برای رسم یک جمعیت است.

این دومین عمل جوانه زدن دوستی بین دو مرد رهبران جهان پرجمعیت ترین دموکراسی. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی به اشتراک گذاشته یک مرحله در هوستون در یک رالی به نام “پرونده مودی!” این یکی است که به نام “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” است که تقریبا ترجمه به عنوان “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اما در زیر بینی bonhomie نهفته است pricklier واقعیت است. ایالات متحده و هند شرکای استراتژیک در هیچ بخش کوچکی به دلیل متقابل نگرانی چین, اما آنها هنوز هم نمی تواند توافق بر سر مسائل حیاتی. حتی یک معامله تجاری که قرار بود محور این سفر سقوط کرده است.

“آنها شده ایم به ما ضربه بسیار سخت برای بسیاری از سال های بسیاری از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته از هند است.

مودی به نظر می رسد ترغیب مغلوب ساختن پیشی جستن به پرواز 8,000 کیلومتر و صرف دو روز در هند وعده خود را به مرحله یک محکم و کنترل شده نشان می دهد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مرکز آن است. رئیس جمهور بارها ادعا کرد که او شده و تضمین شده یک جمعیت 5 میلیون تا 7 میلیون نفر را پوشش جاده ها به او خوش آمد می گوید و در روز پنج شنبه او بالا برده است که به 10 میلیون.

احمدآباد مقامات گفت: این امر می تواند هیچ جا در نزدیکی که بیشتر شبیه 100,000 در امتداد جاده و یکی دیگر از 100,000 انتظار برای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ورزشگاه کریکت جهان که در آن او خواهد شد برگزاری یک تجمع.

مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب است در هند که در آن او به عنوان یک رهبر قوی, سخت, تروریسم, نرم افزار-کسب و کار و دوستان با مودی. دو سهم مشابه با نام تجاری از تفرقه سیاست های پوپولیستی.

برای هر دو رهبران این یک خوش آمدید, حواس پرتی. مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به تغییر موضوع پس از استیضاح و محاکمه مودی دوست دارم یک تاخیر از تظاهرات بیش از یک ضد مسلمان قانون تابعیت که ratcheted تا تنش بین هند اکثریت هندو و اقلیت مسلمان.

مودی نیز به طور گسترده ای برای انتقاد از خود را سرکوب کشمیر عمدتا مسلمان خاک در یک نسل-طولانی اختلاف بین پاکستان و هند است. با آمدن چنین فاصله برای دیدن مودی رئیس جمهور خواهد بود و اساسا به او مهر تایید در زمانی که او رهبری است که به سوال نامیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>