در مبارزه با کروناویروس در اسکاندیناوی سوئد جدا می ایستد

“بنابراین شما نمی نیاز به micromanage یا کنترل رفتار در یک مفصل سطح از طریق ممنوعیت و یا تهدید به تحریم و یا جریمه یا حبس” Tragardh گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این است که چگونه با سوئد جدا می ایستد حتی از دانمارک و نروژ است.”

دولت معوق به آژانس توصیه های برای مبارزه با این ویروس که تا به حال آلوده بیش از 600000 نفر کشته و بیش از 27,000 در سراسر جهان روز شنبه. اگر آژانس بهداشت بگویم که بستن مرزها و بستن همه جامعه بود, بهترین راه برای رفتن دولت به احتمال زیاد گوش دهید.

Tragardh گفت: سوئدی ها’ سطح اعتماد آشکار شد در راه های دیگر: نه تنها شهروندان اعتماد به نفس در موسسات عمومی و سازمان های دولتی و بالعکس اما بالا اعتماد اجتماعی وجود دارد و در میان شهروندان به عنوان به خوبی.

آشکار است که در این کشور رویکرد به ویروس. نروژ هم نه به طور کامل بسته خود 1,000 مایل مرز مشترک با سوئد اما اکثر مردم از بازگشت از خارج از کشور باید وارد یک دو هفته ای قرنطینه (گوزن دامداران و روزانه مسافران معاف هستند.) فنلاند بسته مرزهای خود پرجمعیت ترین منطقه — که 1.7 میلیون نفر و شامل سرمایه هلسینکی — به مدت سه هفته برای مبارزه با شیوع بیماری وجود دارد.

نروژ محدود گروه های خارج از منزل به بیش از پنج نفر و کسانی که در داخل خانه باید حفظ فاصله بیش از 6 پا (به جز بستگان). دانمارک مرزهای خود را بسته فرستاده عمومی کارگران با پرداخت و تشویق دیگر کارکنان به محل کار از خانه. آن بسته کاباره ها, میله, رستوران ها, کافه ها و مراکز خرید و ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر در خارج از منزل.

سوئد در ابتدا ممنوع گردهمایی 500.

در اوایل شیوع برخی از سازمان دهندگان این رویداد پیشنهاد آنها خواهد سعی کنید به اطراف جمعیت محدود اجازه می دهد دقیقا 499 دارندگان بلیط به سالن خود را. (که وقتی موارد COVID-19 تایید شد در میان کارکنان است.)

Tegnell دولت اپیدمیولوژی گفت که چرا ممنوعیت کار نمی کنند: “مردم برای پیدا کردن راه در اطراف این قوانین است.”

او همچنین گفت که او باور نمی سوئد بود ماوریک و درک نمی همسایگان استراتژی است.

“بسته شدن مرزها در این مرحله از بیماری همه گیر که تقریبا همه کشورها باید موارد برای من واقعا حس,” او گفت:. “این یک بیماری است که در حال رفتن به دور در کوتاه مدت یا دراز مدت. ما در مهار فاز. ما در کاهش فاز.”

او همچنین گفت که بسته شدن مدارس شده بود رد کرد.

هلند که گزارش شده بیش از 9,700 موارد ویروس ها و 639 روز شنبه در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه به سوئد. در مارس 16, نخست وزیر Mark Rutte کشور گفت: از 17.1 میلیون دلار بود که امید بستن برای “کنترل گسترش” در میان گروههای در معرض بیشترین خطر ابتلا به طور جدی بیمار است. او استدلال کرد که آن را بیش از حد دیر به تعطیل کردن کشور “به طور کامل.”

اکثریت سوئدی ها 52 درصد حمایت از اقدامات برای مهار این ویروس با توجه به بررسی انجام شده توسط روزنامه Svenska Dagbladet و انتشار سه شنبه. اما 14 درصد گفت که کمی بیش از حد نظر بود که با توجه به بهداشت عمومی در جهت به نفع اقتصاد است.

برخی از سوئدی ها پیشنهاد کرده اند که کشور خود است و انحراف از بسیاری از کشورهای دیگر’ پاسخ به تسریع گله ایمنی خطر زندگی بی ارزش.

بهداشت عمومی آژانس این را انکار می کند.

در این میان عفونت منحنی در سوئد آغاز شده است به شدت افزایش می یابد و جمعه دولت سخت تر از حد جمعیت به بیش از 50 نفر است.

برخی از ساکنان مانند الیزابت Hatlem یک hotelier از دو ذهن در مورد سوئد رویکرد است. او سپاسگزار است که او می تواند نگه داشتن کسب و کار خود را باز کنید. اما او و شریک زندگی خود را دوست ندارند ارسال شش فرزند خود را به مدرسه در میان همه گیر.

“برای ما در مجموع مستند فاجعه است,” او گفت:. “اما من نگران هستم سوئد منفجر خواهد شد در برخی از نقطه. من احساس می کنم زندگی در یک آزمایش بود و من هرگز پرسید: اگر من می خواستم به ثبت نام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>