در برگشت منطقه خلیج county اجازه می دهد تا ماشین رژه و جشن در میان همه گیر

کمتر از دو هفته پس از به صراحت منع ماشین رژه برای اولین بار در شهرستان سانتا کلارا وارونه شده است مواضع خود را به اجازه می دهد برای درایو-از طریق جشن و graduations مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت:.

در مورد چهره ها بخشی از جدید منطقه خلیج گسترده جهت است که اجازه خواهد داد که منظقه خرده فروشی وانت و مرتبط انبارداری و لجستیک کسب و کار به بازگشایی در این هفته در خط با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را بازگشایی راهنمایی.

شروع جمعه جدید سفارش قانونا “اجازه می دهد تا مردم را به شرکت در راهپیمایی, تا زمانی که آنها سوار شدن در اتومبیل تنها با اعضای خانواده خود و نه ترک اتومبیل در طول رژه یا توقف به جمع آوری در یک محل ثابت” خلاصه اجرایی توضیح می دهد.

حتی پس از کمک هزینه ممکن است بسیاری از تفاوت در زمین است. سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا که انتقاد کرده است چگونه سلامت دستورات متعدد معافیت ساخته شده اند آنها را دشوار اگر نه غیر ممکن است به طور مداوم اجرای قبلا گفت که او نمی خواهد اعمال ممنوعیت.

هنوز هم او استقبال دوشنبه اخبار.

“تنها چیزی که بدتر از هیچ مقررات داشتن مقررات شما نمی توانید اجرای” گارسیا گفت. “ما نمی خواهید برای به اجرا درآوردن ماشین رژه موضوع به هر حال, اما من امیدوار هستم که در حال حاضر کودکان و نوجوانان و فارغ التحصیل از سالمندان می تواند چیزی را به یاد داشته باشید.”

برای هفته مردم انتظارنشسته بودند در راهپیمایی در کنار سازمان های اجرای قانون و مقامات محلی از جمله گارسیا خود را به عضویت در جشن مانند یک تجلیل اصلی “رزی پرچ کن” در 100 تولد در سن خوزه در ماه گذشته.

این شهرستان تا قبل از تصمیم به ممنوعیت حوادث در اوایل ماه مه نا امید پلیس محلی ادارات و مناطق آموزش و پرورش که برنامه ریزی شده بود درایو-از طریق جشن به تصویب دیپلم در ازای سنتی مراسم فارغ التحصیلی. همچنین جدا از راهنمایی های دیگر در سان متئو و کنترا کوستا شهرستانهای مثلا کجا مختلف فارغ التحصیلی و جشن رویدادهای رفتم جلو به عنوان انتظار می رود.

در شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشت گفت که ماشین رژه بودند همیشه در نظر گرفته شده به طور غیر قانونی — اما این نگرانی بزرگ Cinco de Mayo تجمعات موجب ممنوعیت آشکار.

دوچرخه و موتور سیکلت باقی می ماند و ممنوع از شرکت در رژه.

“وجود دارد بسیاری از فعالیت ها و چیزهایی که در زندگی یک شهرستان از دو میلیون نفر آن را به سادگی غیر ممکن است به یک پرسش و پاسخ و یا هر فرایند دیگر است که پیش بینی هر سوال. ما تلاش کرده اند به انجام بهترین های ما” گفت: David کامپوس معاون اجرایی شهرستان با توضیح در این زمان.

کارکنان نویسندگان رابرت سلنگا و مگی احساس وحشت و نگرانی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de