در تماس تلفنی با پوتین, مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد دعوت از روسیه به G-7

مسکو >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث شده پیشنهاد خود را برای دعوت از روسیه برای گسترش نشست گروه هفت اقتصادهای پیشرفته طی یک تماس تلفنی با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین امروز در کرملین گفت.

کاخ سفید تایید تماس بگیرید اما نه به جزئیات.

روسیه تا به حال شده است یک عضو از گروه و سپس G-8 تا زمانی که آن را به طور نامحدود به حالت تعلیق به عنوان مجازات برای الحاق همسایه اوکراین در منطقه کریمه در سال 2014.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق در بهبود اقتصاد به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در این سال پیشنهاد کرده است که دعوت روسیه و استرالیا و هند و کره جنوبی برای شرکت در این فرمت.

روسیه شده است فروتن در پاسخ به این پیشنهاد است.

کرملین در بیانیه ای می گویند نه آنچه پوتین واکنش بود ارائه است که نیاز به بهبود اعتماد دو جانبه در مسائل امنیتی است.

“اهمیت بهبود روسیه و آمریکا گفت و گو در ثبات استراتژیک و اعتماد سازی اقدامات در حوزه نظامی بود اشاره کرد:” کرملین گفت.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو بیرون آمد و در برابر دعوت روسیه به G-7 با استناد به کریمه الحاق به روسیه را “ادامه داد: بی احترامی و (ايميل) از قوانین بین المللی و هنجارهای.”

اما او گریختم یک سوال در مورد اینکه آیا او خواهد شرکت در این اجلاس اگر پوتین دعوت شدند و افزود که “هنوز هم وجود دارد بسیاری از بحث ها به حال در مورد آنچه که چگونه این جلسه در حال رفتن به.”

طی تماس تلفنی پوتین همچنین با تبریک مغلوب ساختن پیشی جستن در اخیر خدمه اژدها, راه اندازی اولین پرواز فضایی سرنشین دار از آمریکا به ایستگاه فضایی بین المللی در تقریبا یک دهه است.

هر دو از رهبران تایید نیت به ادامه همکاری دو جانبه در فضای کرملین گفت. ایالات متحده تا به حال با تکیه بر روسیه برای پروازهای فضایی سرنشین دار پس از پایان آن برنامه شاتل فضایی در سال 2011.

ISS وظیفه با انجام تحقیقات علمی است که غیر ممکن خواهد بود در سطح زمین بوده و همکاری بیشتر آمریکا و روسیه خدمه بیش از دو دهه از عملیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>