در مصاحبه Kaepernick مذاکرات در مورد اینکه چرا او را به نوشتن خاطرات خود NFL امید

Khezri امیدوار جدید خاطرات پاسخ سوالات خود را در مورد فعالیت و خروج از NFL او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در یک مصاحبه اختصاصی.

سابق 49ers کارفرمایی است انتشار خاطرات از طریق شرکت چاپ و نشر او به تازگی راه اندازی Kaepernick انتشارات و قابل شنیدن است. این کتاب که هنوز عنوان منتشر خواهد شد برخی از زمان در این سال است.

“من تا به حال بسیاری از سوالات در اطراف آن چه مرا به نقطه ای از اعتراض به او گفت:” در مصاحبه. “چرا من آن را انجام دهد ؟ چرا من آن را در آن لحظه ؟ چرا که نبود آن در سال های اولیه زندگی حرفه ای من? سئوالات زیادی در اطراف آن چه مرا به آن نقطه. که منجر به عدم تمایل برای به اشتراک گذاشتن این داستان و بینش.”

Kaepernick همچنین امیدوار است که خود شرکت چاپ و نشر فراهم می کند اقلیت نویسندگان پلتفرم های دیگر منتشر می شود و کنترل بیشتری بر داستان های خود را.

“من متوجه شدم که قادر به کنترل خود روایت و داستان خود را راه شما می خواهید به بسیار مهم است” Kaepernick گفت.

کتاب معنا نیست که Kaepernick داده است تا در امکان بازی NFL. او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او هنوز هم کار پنج روز در هفته است.

“من هنوز در انتظار صاحبان و شرکای خود را برای جلوگیری از در حال اجرا از این وضعیت” او گفت:. “بنابراین من امیدوارم که من دریافت یک تماس این فصل. من به دنبال به جلو به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>