در لا کوبه غالب رنگ در خیابان

کوبه برایانت و دخترش Gianna رفته اما فراموش نکرده است.

شما می توانید تصاویر خود را در ساحل طولانی در آرتسیا در مرکز شهر لس آنجلس و در ساحل ونیز. پیچیده رقم در طول بازی خود را روز کوبه مشتعل است موجی از احساسات در مرگ. این شهر دیوار هرگز صحبت با صدای بلند.

مانند بسیاری دیگر, من در یکی از لس آنجلس’ محبوب ترین بسکتبال دوره و برای نخستین بار به بازی با پویایی Magic Johnson و Kareem Abdul-Jabbar در اواسط 1980s. این ستاره تزریق شهرستان با امید و وعده. در آن سال بنفش و طلا بود و همیشه حاضر در آزادراه سطح شیب دار و زمین های بازی و دیوارهای شهر.

سال بعد یک نوجوان phenom نام Kobe Bryant روی صحنه آمد مبهم استعداد که تبدیل شدن به یک بخشی از این شهر زندگی برای 20 سال آینده.

بسیاری از نقاشی های دیواری یاد کوبه سند نقطه عطف لحظه از کار خود را. قهرمانی شکستن رکورد اجرای برنامه و تند و تلخ بار با دختر خود. این تاریخ است که در حال حاضر عمیقا اچ به شهر artscape.

لس آنجلس دارای یک تاریخچه از خیابان هنر از نقاشی های دیواری به قوی چند رنگ نقاشی های دیواری. ابراز غم و اندوه خود را در کوبه عبور بسیاری از هنرمندان خیابانی کشیده شده اند با الهام از جودیت Baca, Eliseo هنر سیلوا و دیگر هنرمندان برجسته که کمک به ایجاد یک فرهنگ پر جنب و جوش با استفاده از خیابان به عنوان بوم خود.

من یک بار ملاقات کوبه در طول یک وانت بسکتبال بازی در محوطه دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. ما مقابل یک دیگر برای چند ساعت و پس از آن ما راه می رفت با هم به ماشین خود را. ما همراهی می کردند توسط ماموران پلیس و تعداد زیادی از تقاضاهای مصرانه طرفداران. آن را حقیقی.

هنوز هم وجود دارد یک جمعی غم و اندوه است که بافندگی در سراسر شهرستان. مرکز استیپلز که در آن هزاران نفر در حال انتظار برای جمع آوری برای یادبود سه شنبه حذف گل و بسکتبال و کشباف سمت چپ برای او. همه ما باید در حال حاضر این خاطرات به عنوان او به ارمغان آورد به شهر و نقاشی های دیواری هر کجا که یکی به نظر می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>