در ژاپن ‘قتل هورنت’ هر دو یک تهدید مهلک و درمان خوشمزه

توکیو >> قبل از غول های آسیایی هورنت شروع به وحشت زنبور عسل وزارت امور خارجه واشنگتن, وحشی, حشرات, مطرح گاهی اوقات یک تهدید مهلک برای کوهنورد و کشاورزان در کوه های روستایی ژاپن است.

اما در مرکزی Chubu منطقه این حشرات — گاهی اوقات به نام “قتل اورلئانز” — شناخته شده برای بیش از خود پرخاشگری و مشقت بار نیش. آنها به عنوان لذت بخش سرپایی و نیرو عنصر در نوشیدنی.

غول هورنت, همراه با سایر گونه از زنبورهای به طور سنتی به عنوان یک ظرافت در این ناهموار بخشی از کشور است. این grubs اغلب حفظ شود و در قالب های پان سرخ شده یا بخار پز با برنج به مرزه ظرف به نام hebo-gohan. بزرگسالان که می تواند 2 اینچ طولانی سرخ شده در کباب, استینگر و همه تا کاراپاس می شود نور و ترد. آنها را ترک گرم احساس سوزن سوزن شدن در هنگام خورده است.

اورلئانز نیز می تواند به مشروب یک ضربه اضافی. زندگی نمونه ها غرق در shochu روشن نوشیدنی مقطر. در مرگ خود تلاطم حشرات انتشار زهر خود را به مایع و آن را ذخیره می شود تا زمانی که آن را تبدیل به یک سایه تیره از کهربا.

این هیجان واقعی نیست در غذا خوردن و یا نوشیدن از غول هورنت اما در شکار.

تنظیم در اوایل ماه های تابستان بی باک شکارچیان آهنگ حشرات بزرگ خود را لانه که می توانید به عنوان بسیاری از 1,000 اورلئانز و لارو خود را در boles از پوسیدگی درختان و یا زیر زمین است. آنها فریب یک هورنت با یک پرچم در حال اهتزاز متصل به یک تکه ماهی و هنگامی که آن را بغل لقمه و طول می کشد خاموش به شکار می رود در اسبدوانی را از طریق جنگل. پس از پیدا کردن لانه شکارچیان بی حس کردن حشرات با دود و سپس با استفاده از اره های زنجیره ای و بیل برای استخراج آن است.

در موارد دیگر لانه در حال ریشه حرفه ای توسط حرفه ای exterminators. Torao سوزوکی 75 گفت: “حذف 40 تا 50 لانه یک سال و گرفتن نیش زده به عنوان بسیاری که 30 بار در هر فصل. “آن لطمه می زند و آن را متورم و آن را به رنگ قرمز تبدیل می شود اما این در مورد آن گفت:” در مورد نیش. “من حدس می زنم من ایمنی بدن.”

او نمی خوردن اشکالات خود را. “حتی زمانی که من از مردم می گویند آنها در حال رفتن به نیش شما آنها هنوز هم آنها را بخورند. آنها می گویند آن را می سازد آنها را قوی,” او گفت:.

سوزوکی گفت که او نیز به فروش می رسد لانه که محبوب غنائم در سراسر منطقه است. لاکی قهوه ای کهیر گاهی اوقات برش باز به خود را در معرض پیچیده شبکه کار زینت سالن و اتاق پذیرایی در خانه های مدارس و ادارات دولتی.

مورخان می گویند این حشرات که در محدوده سراسر آسیا اما یافت می شوند اغلب در ژاپن شد و یک بار با ارزش همراه با دیگر زنبورها به عنوان یک منبع ارزان پروتئین در فقر زده مناطق روستایی است.

غذاهای جشن گرفته است هر یک ماه نوامبر در استان گیفو در یک جشنواره شناخته شده به عنوان Kushihara Hebo Matsuri که در آن جوایز تحویل داده و برای بزرگترین لانه و gourmands پیشنهاد برای امتیاز گرفتن یکی از خانه با آنها.

حتی در این حشرات جشن خطر مطرح شده توسط غول هورنت که به کشته شدن ده ها تن از مردم در ژاپن در سال های اخیر مشهود است. یک بروشور برای 2018 رویداد هشدار داد شرکت کنندگان به در مواظب برای اورلئانز در شل در نزدیکی fairgrounds, مشاوره شرکت کنندگان به “لطفا کافی مراقبت برای جلوگیری از گزش.” سازمان دهندگان آن افزود: “خرس کاملا بدون مسئولیت” عواقب نادیده گرفتن هشدارهای.

این نکات به خوبی فراتر از این رویداد منفرد. هر بهار ادارات دولتی در سراسر کشور, موضوع مشاوره در مورد اشکالات شناخته شده در ژاپن به عنوان “غول گنجشک اورلئانز” از آنجا که از اندازه خود را. مردم جسارت به وحشی آموخته اند که برای جلوگیری از اسپری مو و عطر است که می تواند جذب ترسناک آفات است.

پس از آن ممکن است جای تعجب نیست که این عمل از شکار و خوردن حشرات به عنوان با بسیاری از سنت ها در پیری روستایی ژاپن است که کمتر از آن استفاده می شود.

این Oomachi زنبور قدردانی جامعه در ناگانو یک بار به دست آورد برخی از اندازه گیری از شهرت ملی برای ساخت کراکر برنج با حشرات پخته شده در. تولید شده پس از متوقف به عنوان اعضای گروه کشته شده اند و یا تبدیل به بیش از حد قدیمی به تنقلات گفت: ساچیکو Murayama و 70 است که در هیئت مدیره یک کسب و کار محلی و تعاونی.

در شهرستانها شده است وجود دارد یک تجدید حیات علاقه به خوردن اشکالات. برخی از افراد جوان در حال جذب به تازگی و به این ایده است که حشرات در حال سازگار با محیط زیست منبع پروتئین است.

در توکیو غول هورنت که در منو در بیش از 30 رستوران.

Shota Toguchida که صاحب یک رستوران چینی در این شهرستان گفت: او به فروش می رسد عکس از خانه هورنت مشروب برای 2000 ین یا حدود 19 دلار عمدتا به مردان میانسال.

او را نگه می دارد چند بطری در نوار. “به نظر می رسد تعجب آور اما بسیار خوش طعم,” او گفت:.

در ایالات متحده, که در آن برای اولین بار غول های آسیایی اورلئانز خال خال شد در پاییز گذشته در شمال غربی ایالت واشنگتن و دانشمندان فوری در تلاش به آنها را شکار کردن هیچ کس فکر کردن در مورد حشرات’ آشپزی بالقوه است. تمرکز صرفا بر روی از بین بردن آنها را قبل از آنها می تواند گسترش و پاک کردن جمعیت زنبور عسل.

Takatoshi Ueno, یک حشره شناس در دانشگاه کیوشو, گفت:, او بهت زده توسط hornet ظاهر در ساحل غربی آمریکا.

“این غیر ممکن است برای آنها را به پرواز بیش از آسیا,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها به احتمال زیاد آمد در یک کانتینر حمل و نقل. حتی که اگر چه خواهد بود فوق العاده بعید است او گفت: با توجه به پرخاشگری شدید که تقریبا به طور قطع توجه از یک کشتی.

آنها ممکن است آمده اند از ژاپن Ueno گفت: آنها می توانند وارد کرده اند از یک کشور دیگر در منطقه است. اما صرفنظر از اینکه چگونه آنها وارد واشنگتن وی افزود: این مهم است که به آنها رسیدگی می شود قبل از آنها فرصتی برای ایجاد خود را.

“هنگامی که با گونه های مهاجم, آیا یک ویروس و یا یک حشره آن را همان” او گفت:. “در حال حرکت به سرعت و به طور کامل از بین بردن آنها بهتر است. در نهایت آن را ارزان ترین و کم آسیب می رساند.”

برای هر پرماجرا خواران در شمال غربی اقیانوس آرام که ممکن است وسوسه به پیگیری کردن و نمونه این گونه Ueno به شدت هشدار در برابر آن است. برخورد با حشرات هستند نه برای ضعف قلب است.

“آمریکایی ها احتمالا هرگز دیده می شود چنین بزرگ هورنت” او گفت:, و اضافه کرد که “برخی از آنها ممکن است به ضعف مرده به دور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de