در ایتالیا و رفتن به محل کار ممکن است بستگی به داشتن حق آنتی بادی

رم — حس روزافزونی در ایتالیا که بدترین حالت ممکن است منتقل می شود. این هفته از قفل کردن کشور مرکز جهان مرگبارترین شیوع کروناویروس ممکن است شروع به پرداخت کردن به مقامات اعلام کرد در هفته های گذشته است که تعداد عفونت های جدید به حال plateaued.

که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است تبدیل گفتگو به چالش دلهره آور وقتی که و چگونه به بازگشایی بدون تنظیم کردن یکی دیگر زمین شناسی موج سرایت. برای انجام این کار, ایتالیایی, مقامات بهداشت و برخی از سیاستمداران با تمرکز بر ایده ای است که ممکن است یک بار تنزل به عالم dystopian رمان ها و داستان های علمی تخیلی فیلم.

حق داشتن آنتی بادی ها به ویروس در خون یک پتانسیل نشانگر ایمنی — ممکن است به زودی تعیین می شود که به کار می کنند و کسی نیست که قفل شده است و چه کسی رایگان است.

که بحث از بعضی جهات جلوتر از علم است. محققان نامشخص اگر امیدوار است که آنتی بادی ها در واقع نشان می دهد ایمنی. اما متوقف شده است که سیاستمداران از بتواند در این ایده به عنوان آنها می آیند تحت فشار برای باز کردن اقتصاد و جلوگیری از القای گسترده رکود اقتصادی.

محافظه کار رئیس جمهور از ناحیه ونتو منطقه است پیشنهاد ویژه “مجوز” برای ایتالیایی ها که دارای آنتی بادی نشان می دهد که آنها داشته اند و مورد ضرب و شتم ویروس. نخست وزیر سابق, Matteo Renzi, یک لیبرال صحبت کرده است در مورد یک “COVID عبور” برای مثلا. نخست وزیر جوزپه کونته گفت که در حالی که این مستند در جای خود باقی مانده دولت آغاز شده بود با همکاری دانشمندان برای تعیین نحوه ارسال افرادی که recuperated بازگشت به کار.

با پژواک از یک “دنیای جدید شجاع” به بحث در مورد چگونه برای بازگشایی به صورت جدی وارد این هفته در ایتالیا. مانند ویروس خرد کردن تلفن — برخی از 15,362 مرده در ایتالیا که از شنبه شب — تغییر است جلوتر از کشورهایی مانند اسپانیا و بریتانیا و ایالات متحده که در آن سرایت است که هنوز هم در شکوفایی.

ایتالیا اولین کشور اروپایی اعلام سراسر کشور مستند که از آن آغاز شد مارس 9. اما میزان عفونت های جدید, کند این هفته در روز شنبه وجود دارد در مورد 4,800 جدید موارد کمتر در هفته های اخیر پیشرو مقامات و اولین پاسخ دهندگان به طور یکسان به صحبت با نگهبانی خوش بینی.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” گفت: Fabio Arrighini سرپرست آمبولانس تدریس خصوصی در خانه در لمباردی شهر برشا که دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در ایتالیا. “تماس ها رفته اند.”

اما بحث بر سر یک آنتی بادی مبتنی بر نیروی کار بار دیگر قرار می گیرد ایتالیا در تاسف پیشتاز دموکراسی های غربی دست و پنجه نرم کردن با ویروس خود را ناراحت کننده انتخاب های اخلاقی و اجتناب ناپذیر پس. این سوالات قبلا مطرح شده توسط غم انگیز گیری از پزشکان برای درمان جوان با یک فرصت بهتر از زندگی قبل از, پیر و بیمار است.

اما در برخی از مراحل تقریبا همه دولت ها را مجبور به اعتصاب تعادل بین حصول اطمینان از امنیت عمومی و کشور خود را دوباره در حال اجرا. آنها همچنین ممکن است پیدا کردن خود را با وزن آنچه که بهترین است برای جامعه در برابر حقوق فردی با استفاده از معیارهای بیولوژیکی در راه است که تقریبا به طور قطع خواهد بود را رد کرد وجود ندارد و در زمان اضطراری است.

“به نظر می رسد مانند آن را تجزیه بشریت به دو قوی و ضعیف” گفت: Michela Marzano استاد فلسفه اخلاق در دانشگاه پاریس دکارت. “اما این است که در واقع این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>