در فرانسه موزه لوور بسته به عنوان coronavirus به جدید جبهه

پاریس — Coronavirus موارد یافت و در ایتالیا و فرانسه بسته های معروف جهان موزه لوور به عنوان اپیدمی آغاز شد که در چین فرستاده ترس در حال افزایش در سراسر اروپای غربی و تهدید صنعت گردشگری خود.

این ویروس به بیش از 60 کشور جهان و بیش از 3000 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری را باعث می شود.

جدید نبرد در جبهه نبرد باز شود به سرعت در حال تعمیق حس بحران است که در حال حاضر فرستاده بازارهای مالی کاهش و خالی کردن خیابان ها در بسیاری از شهرستانها و بازنویسی روال میلیون ها نفر از مردم است. بیش از 88,000 آلوده شده اند و در هر قاره اما قطب جنوب است.

استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را در مرگ و میر یکشنبه در حالی که جمهوری دومینیکن و جمهوری چک ثبت شده خود را برای اولین بار عفونت.

ایتالیایی, مقامات گفت: تعداد افراد آلوده در کشور افزایش یافت 50 درصد به 1,694 در فقط 24 ساعت و پنج فوت کرده آوردن تلفات وجود دارد به 34. موارد در فرانسه شروع به پریدن کرد به 130 افزایش 30 در یک روز.

چین که در آن همه گیری آغاز شد در ماه دسامبر گزارش 202 موارد جدید در آن به روز رسانی دوشنبه, بالاترین افزایش از ژانویه. 21. شهر ووهان تا به حال بسیاری از موارد جدید بلکه دیدم 2,570 بیماران منتشر شد, در ادامه یک روند است که آزاد کردن تخت بیمار در پیش ساخته جداسازی بخش و با عجله ساخته شده بيمارستان در منطقه که در آن بیماری سخت ترین ضربه.

که به ارمغان می آورد چین در مجموع به 80,026 موارد با 2,912 مرگ و میر اکثریت قریب به اتفاق در ووهان و اطراف هوبئی استان که هنوز حدود سه چهارم از جمعیت این موارد است.

کره جنوبی جهان دوم-بالاترین موارد با 4,212 عمدتا در و در نزدیکی جنوب شرقی شهر Daegu. این گزارش 22 مرگ و میر. ایران شمار کشته شدگان صعود به 54 و آن موارد شروع به پریدن کرد یک شبه بیش از نیمی از, برای 978.

موارد در ایالات متحده با صعود به حداقل 80 با مرگ دو نفر هر دو در واشنگتن است.

در حالی که این ویروس باعث بیماری های جدی و به طور عمده برای افراد مسن و کسانی که با موجود مشکلات سلامتی بیشتر آنها تا به حال بیماری خفیف و برخی از آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

اما تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس شده اند گسترده است.

تیم های ورزشی باید در ترک ورزشگاه در ژاپن و کره جنوبی پس از رهبران دلسرد کرد. جاذبه های گردشگری در سراسر آسیا و اروپا و خاورمیانه بسته شد و یا ترک. اسلام مقدس ترین سایت بسته شده اند به زائران خارجی. و دولت باید بسته مدارس و تشویق کار از خانه.

اضافه کردن به سفر جهانی محدودیت هایی است که باید به شدت کاهش بازدید کنندگان برای مکان های با شیوع دولت آمریکا توصیه آمریکایی ها در برابر سفر به شمال ایتالیا مناطق با رشد caseloads در میان آنها لومباردی که شامل میلان. عمده خطوط هوایی آمریکا شروع تعلیق پروازها به مقصد میلان. خطوط هوایی آمریکا را صرف هزینه برای تغییر همه پروازهای بیش از دو هفته آینده.

این محدودیت های مسافرتی علیه ایتالیا و افزایش زنگ در فرانسه می تواند معامله یک ضربه سنگین به کشورهای گردشگری و صنایع. بهار بویژه عید پاک بسیار محبوب برای دانش آموزان به بازدید از فرانسه و ایتالیا.

“ما در حال حاضر ثبت یک رکود از آمریکایی ها از آمدن به ایتالیا در روزهای اخیر” Bernabo Bocca رئیس جمهور ایتالیا, هتل, انجمن در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “در حال حاضر ضربه نهایی وارد کرده است.”

گردشگری حساب برای 13 درصد از اقتصاد در ایتالیا با آن هنر و موزه ها و آثار باستانی و گنجینه های معماری. بیش از 5.6 میلیون آمریکایی دیدار ایتالیا هر سال به نمایندگی از 9 درصد از گردشگران خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>