در coronavirus صنعت می بیند شانس برای خنثیسازی کیسه های پلاستیکی ممنوع

آنها “ظروف پتری برای باکتری ها و حامل پاتوژن های مضر” خواندن یک هشدار از یک پلاستیک گروه صنعتی. آنها “ویروس-لادن است.”

این گروه هدف ؟ کیسه های خرید قابل استفاده مجدد است که تعداد بی شماری از آمریکایی ها به طور فزاینده ای به جای استفاده از یکبار مصرف کیسه های پلاستیکی.

کیسه های پلاستیکی, صنعت, ضرب و شتم توسط یک موج از ممنوعیت در سراسر کشور است که با استفاده از coronavirus بحران سعی کنید برای جلوگیری قوانین منع تک-استفاده از پلاستیک. “ما به سادگی نمی خواهم میلیون ها نفر از آمریکایی ها در آوردن جوانه پر از کیسه های قابل استفاده مجدد به موسسات خرده فروشی قرار دادن مردم و کارگران در معرض خطر” صنعت مبارزات انتخاباتی است که می رود به نام کیسه این ممنوعیت هشدار داد, سه شنبه به نقل از بوستون هرالد ستون ترسیم برخی از این گروه صحبت امتیاز.

صنعت پلاستیک انجمن نیز به لابی گری برای سرکوب کیسه های پلاستیکی ممنوع. هفته گذشته آن را با ارسال نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که درخواست این گروه علنا اعلام کرد که ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک در طول یک بیماری همه گیر است که یک تهدید سلامت.

“خواست ما این است که بخش صحبت کردن در برابر ممنوعیت این محصولات به عنوان یک خطر ایمنی,” صنعت, گروه نوشت. آن گفت: این سازمان باید “کمک به توقف عجله به ممنوعیت این محصولات با محیط زیست و مقامات منتخب قرار می دهد که مصرف کنندگان و کارگران در خطر است.”

علم در اطراف کیسه های قابل استفاده مجدد و پتانسیل خود را برای گسترش بیماری انگیز است. یک بارها ذکر شده مطالعه توسط محققان در دانشگاه آریزونا و دانشگاه Loma لیندا پیدا کردم که قابل استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی می تواند حاوی باکتری است و کاربران نمی شستن کیسه های قابل استفاده مجدد بسیار اغلب. مطالعه تامین شد اما آمریکایی شیمی شورا که نشان دهنده عمده پلاستیک و مواد شیمیایی تولید کنندگان. این مطالعه توصیه می کند که خریداران به سادگی خود را بشویید کیسه های قابل استفاده مجدد و نه جایگزین آنها.

یکی دیگر از قسمت ذکر شده توسط پلاستیک گروه است که بر اساس یک مقاله خبری در مورد سفر دختران فوتبال تیم که پایین آمد با نورو ویروس پس از یکی از ورزشکاران گسترش این ویروس را به هم تیمی های خود. سطح قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی خود را در اتاق هتل آزمایش مثبت برای ویروس.

کارشناسان محیط زیست استرس است که تنها با استفاده از پلاستیک هنوز هم می توانید بندر ویروس ها و باکتری ها آنها را انتخاب کنید تا از خود ساخت و تولید, حمل و نقل, جوراب زنانه ساقه بلند و یا استفاده از. یک مطالعه انجام شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت نشان داد که رمان coronavirus می ماند و در پلاستیک و استیل ضد زنگ سطوح به مدت سه روز و در مقوا برای یک روز. هنوز هم به سادگی دفع کیسه خواهد بود امن تر در این مورد با توجه به طرفداران تک-استفاده از پلاستیک.

آنچه روشن است این است که تنها استفاده از پلاستیک ممنوعیت را تبدیل به یک تهدید در حال رشد برای صنعت پلاستیک. بسته بندی از جمله تک-استفاده از بسته بندی باعث می شود تا در حدود یک سوم از end استفاده و تقاضا برای پلاستیک رزین به عنوان یک کل با توجه به آمریکایی شیمی شورا. قبل از coronavirus شیوع در سراسر کشور حرکت به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی رسیده بود کالیفرنیا و هاوایی و نیویورک و همچنین شهرهایی مانند بوستون; بولدر کلرادو; Chicago; لس آنجلس; سانفرانسیسکو و سیاتل.

حتی قبل از شیوع ویروس های صنعت-بودجه گروه کار کرده بود با قانونگذاران محلی برای جلوگیری محلی اقدامات برای کاهش پلاستیک, ارائه مدل طراحی قوانین به پیشدستی ممنوعیت کیسه های یکبار مصرف, جعبه, فنجان و بطری به نام حفاظت از کسب و کار و انتخاب مصرف کننده.

اما در حال حاضر disposability هنگامی که یک کلمه کثیف تبدیل به یک نقطه فروش به عنوان بهداشت اولویت طول می کشد بیش از پایداری. استارباکس و Dunkin را به حالت تعلیق در پذیرش قابل تعویض لیوان به دلیل نگرانی بیش از انتقال. و بطری آب یکبار مصرف پلاستیکی و دستکش و ماسک و دیگر محصولات پلاستیکی در حال پرواز کردن قفسه های فروشگاه.

تاخیر در کیسه های پلاستیکی ممنوع در حال حاضر در جریان است. هفته گذشته قانونگذاران در ایالت مین رای به عقب راندن دولت کیسه های پلاستیکی ممنوعیت تا سال آینده به عنوان بخشی از یک بسته اضطراری coronavirus اقدامات است. رژیم صهیونیستی. کریس Sununu از نیوهمپشایر صادر اضطراری بهداشت سفارش نیاز به فروشگاه ها به استفاده از تنها با استفاده از کاغذ و یا پلاستیک کیسه های خرید برای جلوگیری از عفونت های جدید. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ماساچوست به طور موقت ممنوع استفاده از کیسه های خرید قابل استفاده مجدد و موظف است که فروشگاه ها را شارژ پلاستیکی یا کیسه های کاغذی.

در نیویورک, جان فلاناگان, بالا جمهوریخواه در مجلس سنا دولت به نام دولت در این ماه به تعلیق کیسه های پلاستیکی بان کی مون که رفت به زور 1 مارس. این ممنوعیت را اجرای در حال حاضر به تاخیر افتاده است در انتظار یک چالش قانونی ربطی به ویروس.

برخی از سوپر مارکت های زنجیره ای نقل مکان کرده اند آینده خود را با ممنوعیت کیسه های قابل استفاده مجدد. میانه سوپر مارکت های زنجیره ای Hy-Vee گفته شد دیگر پذیرش کیسه های قابل استفاده مجدد در فروشگاه خود را. قیمت هلی کوپتر گفت در توییتر بود که توقف تدریجی کیسه های پلاستیکی را به استفاده از آن در فروشگاه ها در نیویورک است.

یافته های منتشر شده در این ماه توسط شرکت تحقیقاتی ed schultz پیش بینی کرد که نگرانی ها در مورد بهداشت مواد غذایی می تواند به افزایش پلاستیکی بسته بندی با استفاده از به طور کلی “لغو برخی از زود پیشرفت های ساخته شده توسط شرکت” در کاهش زباله های پلاستیکی.

اما در دراز مدت اثرات آن بر صنعت بستگی دارد که آیا این حرکت برای به تاخیر انداختن کیسه های پلاستیکی ممنوع تبدیل می شود بیش از دائمی گفت: جولیا Attwood از مواد پیشرفته در ed schultz. “من فکر می کنم اگر این است که دیده می شود به عنوان یک محدود اقدام اضطراری پس از آن وجود خواهد داشت مقدار زیادی از یک اثر در بلند مدت تقاضا برای پلاستیک,” او گفت:.

اما دیگر عوامل بازار در حال بازی, او گفت:. چون پلاستیک ساخته شده از سوخت های فسیلی پلاستیک قیمت مسیر قیمت نفت — که باید کاهش یافت. ساخته شده است که بازیافت پلاستیک کمتر مقرون به صرفه است.

در همین حال “جایگزین آماده نیست و مردم به طور ناگهانی خیلی بیشتر نگران بهداشت از آنها در مورد تاثیر بالقوه در محیط پلاستیک,” او گفت:. “ما در یک کمی از یک طوفان کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>